Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Olympia Blansko 2 1 0 22:14 5
Třebíč Nuclears 2 1 0 24:21 5
Hroch Brno 2 1 0 26:28 5
SaB Orli Choceň 0 3 0 21:30 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 18. 9.2020 A 2 11:30 Třebíč Nuclears SaB Orli Choceň 8:6 Hluboká B
  A 9 13:50 Hroch Brno Třebíč Nuclears 9:7 Hluboká A
  A 17 16:10 Olympia Blansko Třebíč Nuclears 6:9 Hluboká A
  A 21 17:20 Olympia Blansko SaB Orli Choceň 8:2 Hluboká A
Sobota 19. 9.2020 A 25 10:00 SaB Orli Choceň Hroch Brno 13:14 Hluboká C
  A 31 12:20 Hroch Brno Olympia Blansko 3:8 Hluboká A


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Cardion Hroši Brno 4 0 0 58:17 8
Sokol Hluboká 3 1 0 36:33 7
Technika Brno 2 2 0 24:24 6
SaBaT Praha 1 3 0 16:45 5
Rytíři Trutnov 0 4 0 20:35 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 18. 9.2020 B 3 11:30 Rytíři Trutnov Sokol Hluboká 5:13 Hluboká C
  B 4 11:30 SaBaT Praha Cardion Hroši Brno 2:18 Hluboká D
  B 10 13:50 Technika Brno Rytíři Trutnov 6:5 Hluboká B
  B 12 13:50 Sokol Hluboká SaBaT Praha 12:7 Hluboká D
  B 18 16:10 Cardion Hroši Brno Rytíři Trutnov 11:6 Hluboká B
  B 20 16:10 SaBaT Praha Technika Brno 2:11 Hluboká D
  B 22 17:20 Cardion Hroši Brno Sokol Hluboká 17:6 Hluboká B
Sobota 19. 9.2020 B 24 10:00 Rytíři Trutnov SaBaT Praha 4:5 Hluboká B
  B 26 10:00 Sokol Hluboká Technika Brno 5:4 Hluboká D
  B 32 12:20 Technika Brno Cardion Hroši Brno 3:12 Hluboká B


Skupina C

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
SK Kotlářka 3 0 0 25:7 6
Miners Kladno 2 1 0 36:19 5
Ježci Jihlava 1 2 0 30:23 4
Baseball Plzeň 0 3 0 5:47 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 18. 9.2020 C 7 12:40 SK Kotlářka Baseball Plzeň 13:2 Hluboká C
  C 8 12:40 Ježci Jihlava Miners Kladno 12:15 Hluboká D
  C 13 15:00 Miners Kladno Baseball Plzeň 20:0 Hluboká A
  C 16 15:00 SK Kotlářka Ježci Jihlava 5:4 Hluboká D
Sobota 19. 9.2020 C 27 11:10 Miners Kladno SK Kotlářka 1:7 Hluboká A
  C 29 11:10 Baseball Plzeň Ježci Jihlava 3:14 Hluboká C


Skupina D

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Draci Brno 3 0 0 30:7 6
Eagles Praha 1 2 0 18:17 4
Arrows Ostrava 1 2 0 21:28 4
Tempo Praha 1 2 0 15:32 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 18. 9.2020 D 5 12:40 Eagles Praha Tempo Praha 15:2 Hluboká A
  D 6 12:40 Arrows Ostrava Draci Brno 3:16 Hluboká B
  D 14 15:00 Eagles Praha Arrows Ostrava 2:10 Hluboká B
  D 15 15:00 Draci Brno Tempo Praha 9:3 Hluboká C
Sobota 19. 9.2020 D 28 11:10 Draci Brno Eagles Praha 5:1 Hluboká B
  D 30 11:10 Tempo Praha Arrows Ostrava 10:8 Hluboká D


Skupina O 9-12 místo

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Ježci Jihlava 3 0 0 31:11 6
Technika Brno 2 1 0 16:17 5
Hroch Brno 1 2 0 23:28 4
Arrows Ostrava 0 3 0 19:33 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 19. 9.2020 9-12. 60 13:30 Technika Brno Ježci Jihlava 2:9 Hluboká C
  9-12. 62 14:40 Arrows Ostrava Hroch Brno 10:15 Hluboká C
  9-12. 64 15:50 Hroch Brno Ježci Jihlava 4:13 Hluboká C
  9-12. 66 17:00 Technika Brno Arrows Ostrava 9:4 Hluboká C
Neděle 20. 9.2020 9-12. 70 09:00 Hroch Brno Technika Brno 4:5 Hluboká C
  9-12. 71 09:00 Ježci Jihlava Arrows Ostrava 9:5 Hluboká D


Skupina O 13-17 místo

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
SaBaT Praha 3 1 0 28:34 7
Tempo Praha 3 1 0 43:32 7
Rytíři Trutnov 2 2 0 40:19 6
SaB Orli Choceň 2 2 0 27:27 6
Baseball Plzeň 0 4 0 21:47 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 19. 9.2020 13-17. 75 10:00 Rytíři Trutnov SaBaT Praha 4:5 Hluboká B
  13-17. 61 13:30 SaB Orli Choceň Tempo Praha 8:10 Hluboká D
  13-17. 63 14:40 SaBaT Praha Baseball Plzeň 11:10 Hluboká D
  13-17. 65 15:50 Rytíři Trutnov Tempo Praha 16:4 Hluboká D
  13-17. 67 17:00 Baseball Plzeň SaB Orli Choceň 5:8 Hluboká D
Neděle 20. 9.2020 13-17. 68 09:00 Tempo Praha SaBaT Praha 16:5 Hluboká A
  13-17. 69 09:00 Baseball Plzeň Rytíři Trutnov 3:15 Hluboká B
  13-17. 73 10:10 SaB Orli Choceň SaBaT Praha 4:7 Hluboká D
  13-17. 72 11:20 Baseball Plzeň Tempo Praha 3:13 Hluboká B
  13-17. 74 11:20 Rytíři Trutnov SaB Orli Choceň 5:7 Hluboká D


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 19. 9.2020 1/4F 35 13:30 Cardion Hroši Brno Miners Kladno 12:1 Hluboká A
  1/4F 36 13:30 SK Kotlářka Sokol Hluboká 5:0 Hluboká B
  1/4F 39 14:40 Olympia Blansko Eagles Praha 16:3 Hluboká A
  1/4F 40 14:40 Draci Brno Třebíč Nuclears 9:8 Hluboká B
  5-8. 43 15:50 Miners Kladno Eagles Praha 15:7 Hluboká A
  5-8. 44 15:50 Třebíč Nuclears Sokol Hluboká 9:12 Hluboká B
  SF. 47 17:00 Cardion Hroši Brno Olympia Blansko 5:7 Hluboká A
  SF. 48 17:00 Draci Brno SK Kotlářka 7:8 Hluboká B
Neděle 20. 9.2020 o 5. 49 10:10 Miners Kladno Sokol Hluboká 15:3 Hluboká A
  o 7. 50 10:10 Třebíč Nuclears Eagles Praha 9:1 Hluboká B
  o 3. 53 11:20 Cardion Hroši Brno Draci Brno 7:3 Hluboká A
  Fin. 57 13:00 Olympia Blansko SK Kotlářka 8:7 Hluboká A



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací