Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina O místo
Skupina A
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 11. 9.2020 |
A |
1 |
13:00 |
Třebíč Nuclears |
Cardion Hroši Brno |
1:24 |
Hluboká A |
|
|
A |
2 |
13:00 |
Kotlářka Praha |
SaB Orli Choceň |
15:3 |
Hluboká B |
|
|
A |
5 |
14:10 |
Cardion Hroši Brno |
SaB Orli Choceň |
12:1 |
Hluboká A |
|
|
A |
16 |
16:30 |
SaB Orli Choceň |
Třebíč Nuclears |
11:8 |
Hluboká D |
|
|
A |
17 |
17:40 |
Cardion Hroši Brno |
Kotlářka Praha |
10:2 |
Hluboká A |
|
Sobota 12. 9.2020 |
A |
24 |
10:00 |
Kotlářka Praha |
Třebíč Nuclears |
8:3 |
Hluboká C |
|
Skupina B
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 11. 9.2020 |
B |
4 |
13:00 |
Tempo Praha |
Baseball Plzeň |
12:3 |
Hluboká D |
|
|
B |
7 |
14:10 |
Eagles Praha |
Baseball Plzeň |
9:3 |
Hluboká C |
|
|
B |
12 |
15:20 |
Miners Kladno |
Tempo Praha |
0:9 |
Hluboká D |
|
|
B |
20 |
17:40 |
Eagles Praha |
Tempo Praha |
10:5 |
Hluboká D |
|
Sobota 12. 9.2020 |
B |
23 |
10:00 |
Baseball Plzeň |
Miners Kladno |
9:3 |
Hluboká B |
|
|
B |
29 |
11:10 |
Miners Kladno |
Eagles Praha |
0:24 |
Hluboká D |
|
Skupina C
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 11. 9.2020 |
C |
3 |
13:00 |
Sokol Hluboká |
Draci Brno |
3:11 |
Hluboká C |
|
|
C |
6 |
14:10 |
Piranhas Beroun |
Ježci Jihlava |
11:5 |
Hluboká B |
|
|
C |
9 |
15:20 |
Sokol Hluboká |
Meadow BULLS Brno |
13:0 |
Hluboká A |
|
|
C |
10 |
15:20 |
Draci Brno |
Ježci Jihlava |
11:3 |
Hluboká B |
|
|
C |
13 |
16:30 |
Meadow BULLS Brno |
Piranhas Beroun |
4:13 |
Hluboká A |
|
|
C |
21 |
17:30 |
Ježci Jihlava |
Sokol Hluboká |
10:7 |
Hluboká E |
|
|
C |
19 |
17:40 |
Draci Brno |
Piranhas Beroun |
7:8 |
Hluboká C |
|
Sobota 12. 9.2020 |
C |
22 |
10:00 |
Ježci Jihlava |
Meadow BULLS Brno |
10:9 |
Hluboká A |
|
|
C |
26 |
11:10 |
Meadow BULLS Brno |
Draci Brno |
6:14 |
Hluboká A |
|
|
C |
27 |
11:10 |
Piranhas Beroun |
Sokol Hluboká |
5:10 |
Hluboká B |
|
Skupina D
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 11. 9.2020 |
D |
11 |
15:20 |
Olympia Blansko |
Arrows Ostrava |
6:3 |
Hluboká C |
|
|
D |
14 |
16:30 |
Technika Brno |
Arrows Ostrava |
10:2 |
Hluboká B |
|
|
D |
15 |
16:30 |
Hroch Brno |
Olympia Blansko |
3:20 |
Hluboká C |
|
|
D |
18 |
17:40 |
Technika Brno |
Hroch Brno |
5:6 |
Hluboká B |
|
Sobota 12. 9.2020 |
D |
25 |
10:00 |
Arrows Ostrava |
Hroch Brno |
9:13 |
Hluboká D |
|
|
D |
28 |
11:10 |
Olympia Blansko |
Technika Brno |
4:3 |
Hluboká C |
|
Skupina O 13-16 místo
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 12. 9.2020 |
13.-17. |
30 |
13:00 |
Třebíč Nuclears |
Arrows Ostrava |
10:5 |
Hluboká C |
|
|
13.-17. |
31 |
13:00 |
Miners Kladno |
Sokol Hluboká |
0:10 |
Hluboká D |
|
|
13.-17. |
34 |
15:20 |
Sokol Hluboká |
Třebíč Nuclears |
17:1 |
Hluboká C |
|
|
13.-17. |
35 |
15:20 |
Arrows Ostrava |
Meadow BULLS Brno |
15:11 |
Hluboká D |
|
|
13.-17. |
38 |
16:30 |
Miners Kladno |
Meadow BULLS Brno |
5:15 |
Hluboká E |
|
Neděle 13. 9.2020 |
13.-17. |
39 |
09:00 |
Třebíč Nuclears |
Miners Kladno |
5:1 |
Hluboká D |
|
|
13.-17. |
40 |
09:00 |
Sokol Hluboká |
Arrows Ostrava |
9:7 |
Hluboká E |
|
|
13.-17. |
42 |
11:20 |
Arrows Ostrava |
Miners Kladno |
10:4 |
Hluboká D |
|
|
13.-17. |
43 |
11:20 |
Meadow BULLS Brno |
Třebíč Nuclears |
8:13 |
Hluboká E |
|
Skupina O 9-12 místo
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 12. 9.2020 |
9-12. |
32 |
14:10 |
Baseball Plzeň |
Ježci Jihlava |
14:18 |
Hluboká C |
|
|
9-12. |
33 |
14:10 |
Technika Brno |
SaB Orli Choceň |
10:3 |
Hluboká D |
|
|
9-12. |
36 |
16:30 |
SaB Orli Choceň |
Ježci Jihlava |
8:11 |
Hluboká C |
|
|
9-12. |
37 |
16:30 |
Baseball Plzeň |
Technika Brno |
3:11 |
Hluboká D |
|
Neděle 13. 9.2020 |
9-12. |
41 |
10:10 |
Ježci Jihlava |
Technika Brno |
6:13 |
Hluboká D |
|
|
9-12. |
42 |
10:10 |
SaB Orli Choceň |
Baseball Plzeň |
7:9 |
Hluboká E |
|
Play-off a umístění
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 12. 9.2020 |
1/4F |
44 |
13:00 |
Eagles Praha |
Draci Brno |
9:6 |
Hluboká A |
|
|
1/4F |
45 |
13:00 |
Cardion Hroši Brno |
Hroch Brno |
21:1 |
Hluboká B |
|
|
1/4F |
46 |
14:10 |
Piranhas Beroun |
Tempo Praha |
7:6 |
Hluboká A |
|
|
1/4F |
47 |
14:10 |
Olympia Blansko |
Kotlářka Praha |
1:7 |
Hluboká B |
|
|
SF.* |
48 |
15:20 |
Eagles Praha |
Cardion Hroši Brno |
4:5 |
Hluboká A |
|
|
5-8.* |
49 |
15:20 |
Draci Brno |
Hroch Brno |
16:4 |
Hluboká B |
|
|
SF.* |
50 |
16:30 |
Kotlářka Praha |
Piranhas Beroun |
10:14 |
Hluboká A |
|
|
5-8.* |
51 |
16:30 |
Tempo Praha |
Olympia Blansko |
1:10 |
Hluboká B |
|
Neděle 13. 9.2020 |
o 7.* |
52 |
10:00 |
Tempo Praha |
Hroch Brno |
6:7 |
Hluboká A |
|
|
o 5.* |
53 |
11:10 |
Draci Brno |
Olympia Blansko |
10:4 |
Hluboká A |
|
|
o 3.* |
54 |
12:20 |
Eagles Praha |
Kotlářka Praha |
5:6 |
Hluboká A |
|
|
Fin.* |
55 |
13:30 |
Cardion Hroši Brno |
Piranhas Beroun |
19:3 |
Hluboká A |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací