Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Itálie 3 0 0 41:7 6
Řecko 1 2 0 21:31 4
Belgie 1 2 0 19:30 4
Rakousko 1 2 0 26:39 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Neděle 12. 9.2021 2 11:00 Rakousko Belgie 12:11 Avigliana
  1 15:00 Itálie Řecko 13:3 Settimo Torinese
Pondělí 13. 9.2021 10 10:30 Řecko Rakousko 14:13 Torino
  9 20:30 Belgie Itálie 3:14 Torino
Úterý 14. 9.2021 18 16:00 Belgie Řecko 5:4 Avigliana
  17 20:30 Itálie Rakousko 14:1 Avigliana


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Španělsko 3 0 0 42:2 6
Chorvatsko 2 1 0 17:17 5
Německo 1 2 0 19:28 4
Ukrajina 0 3 0 8:39 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Neděle 12. 9.2021 4 10:30 Chorvatsko Německo 8:2 Torino
  3 16:00 Španělsko Ukrajina 15:0 Avigliana
Pondělí 13. 9.2021 12 11:00 Ukrajina Chorvatsko 3:9 Avigliana
  11 15:00 Německo Španělsko 2:15 Settimo Torinese
Úterý 14. 9.2021 20 11:00 Německo Ukrajina 15:5 Avigliana
  19 20:30 Španělsko Chorvatsko 12:0 Torino


Skupina C

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Izrael 3 0 0 23:5 6
Velká Británie 1 2 0 17:20 4
Rusko 1 2 0 12:13 4
Francie 1 2 0 7:21 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Neděle 12. 9.2021 6 20:30 Velká Británie Francie 7:2 Avigliana
  5 20:30 Izrael Rusko 2:1 Torino
Pondělí 13. 9.2021 14 15:30 Rusko Velká Británie 7:6 Torino
  13 16:00 Francie Izrael 0:10 Avigliana
Úterý 14. 9.2021 21 10:00 Izrael Velká Británie 11:4 Settimo Torinese
  22 10:30 Francie Rusko 5:4 Torino


Skupina D

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Nizozemsko 3 0 0 37:6 6
Česko 2 1 0 20:15 5
Švédsko 1 2 0 17:21 4
Slovensko 0 3 0 3:35 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Neděle 12. 9.2021 8 10:00 Švédsko Česko 1:6 Settimo Torinese
  7 15:30 Nizozemsko Slovensko 11:0 Torino
Pondělí 13. 9.2021 16 10:00 Slovensko Švédsko 0:11 Settimo Torinese
  15 20:30 Česko Nizozemsko 1:11 Avigliana
Úterý 14. 9.2021 23 15:00 Nizozemsko Švédsko 15:5 Settimo Torinese
  24 15:30 Česko Slovensko 13:3 Torino


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Středa 15. 9.2021 B4 vs. C3 26 15:00 Ukrajina Rusko 5:15 Settimo Torinese
  B3 vs. C4 28 15:30 Německo Francie 3:2 Torino
  A3 vs. D4 25 16:00 Rakousko Slovensko 4:3 Avigliana
  A4 vs. D3 27 20:30 Řecko Švédsko 0:10 Avigliana
Čtvrtek 16. 9.2021 W25 vs. W26 29 12:30 Rusko Rakousko 14:4 Torino
  A1 vs. B2 31 15:00 Chorvatsko Itálie 8:5 Settimo Torinese
  B1 vs. A2 33 15:30 Belgie Španělsko 5:2 Torino
  W27 vs. W28 30 16:00 Německo Švédsko 13:2 Avigliana
  C1 vs. D2 32 20:30 Izrael Česko 3:2 Avigliana
  D1 vs. C2 34 20:30 Velká Británie Nizozemsko 7:5 Torino
Pátek 17. 9.2021 L25 vs. L26 35 10:00 Ukrajina Slovensko 5:4 Settimo Torinese
  L27 vs. L28 36 10:30 Francie Řecko 9:12 Torino
  L33 vs. L34 38 15:00 Belgie Velká Británie 11:12 Settimo Torinese
  L31 vs. L32 37 15:30 Česko Chorvatsko 17:2 Torino
  SF2 40 16:00 Španělsko Nizozemsko 8:9 Avigliana
  SF1 39 20:30 Izrael Itálie 11:5 Avigliana
Sobota 18. 9.2021 15th 41 10:00 Slovensko Francie 5:6 Settimo Torinese
  13th 42 10:30 Ukrajina Řecko 5:4 Torino
  11th 43 11:00 Rakousko Švédsko 5:0 Avigliana
  7th 45 15:00 Chorvatsko Belgie 12:8 Settimo Torinese
  9th 44 15:30 Německo Rusko 4:1 Torino
  5th 46 20:30 Česko Velká Británie 8:5 Avigliana
Neděle 19. 9.2021 3rd 47 15:00 Itálie Španělsko 2:0 Torino
  F 48 20:30 Nizozemsko Izrael 9:4 Torino



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací