Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 19. 6.2021 |
A |
1 |
09:00 |
Hippos Brno |
Draci Brno |
3:17 |
Hřiště A |
|
|
A |
5 |
11:00 |
HIT Opava |
Hippos Brno |
13:19 |
Hřiště A |
|
|
A |
9 |
13:00 |
Draci Brno |
HIT Opava |
13:7 |
Hřiště A |
|
Skupina B
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 19. 6.2021 |
B (6.inn) |
6 |
11:00 |
Cardion Hroši Brno |
Olympia Blansko |
24:0 |
Hřiště B |
|
Skupina C
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 19. 6.2021 |
C |
3 |
10:00 |
SaB Orli Choceň |
Třebíč Nuclears |
7:20 |
Hřiště A |
|
|
C |
7 |
12:00 |
Technika Brno |
SaB Orli Choceň |
16:5 |
Hřiště A |
|
|
C |
11 |
14:00 |
Třebíč Nuclears |
Technika Brno |
20:10 |
Hřiště A |
|
Skupina D
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 19. 6.2021 |
D |
4 |
10:00 |
Ježci Jihlava |
Třebíč Nuclears 8 |
12:9 |
Hřiště B |
|
|
D |
10 |
12:30 |
Arrows Ostrava |
Ježci Jihlava |
11:9 |
Hřiště B |
|
|
B |
12 |
13:30 |
Třebíč Nuclears 8 |
Arrows Ostrava |
7:13 |
Hřiště B |
|
Play-off a umístění
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 19. 6.2021 |
9-.11. |
13 |
15:00 |
HIT Opava |
SaB Orli Choceň |
8:7 |
Hřiště A |
|
|
1/4F |
15 |
16:00 |
Třebíč Nuclears |
Ježci Jihlava |
14:7 |
Hřiště A |
|
|
1/4F |
16 |
16:00 |
Cardion Hroši Brno |
Hippos Brno |
15:3 |
Hřiště B |
|
|
1/4F |
17 |
17:00 |
Draci Brno |
Olympia Blansko |
15:2 |
Hřiště A |
|
|
1/4F |
18 |
17:00 |
Arrows Ostrava |
Technika Brno |
10:11 |
Hřiště B |
|
Neděle 20. 6.2021 |
9-.11. |
19 |
09:00 |
Třebíč Nuclears 8 |
HIT Opava |
8:15 |
Hřiště B |
|
|
SF. |
20 |
10:00 |
Třebíč Nuclears |
Cardion Hroši Brno |
10:19 |
Hřiště A |
|
|
SF. |
21 |
10:00 |
Draci Brno |
Technika Brno |
16:6 |
Hřiště B |
|
|
5.-8. |
22 |
11:00 |
Ježci Jihlava |
Hippos Brno |
11:15 |
Hřiště A |
|
|
5.-8. |
23 |
11:00 |
Olympia Blansko |
Arrows Ostrava |
7:15 |
Hřiště B |
|
|
o 5. |
24 |
12:00 |
Hippos Brno |
Arrows Ostrava |
13:20 |
Hřiště A |
|
|
9-.11. |
25 |
12:00 |
SaB Orli Choceň |
Třebíč Nuclears 8 |
11:10 |
Hřiště B |
|
|
o 3. |
26 |
13:00 |
Třebíč Nuclears |
Technika Brno |
12:14 |
Hřiště A |
|
|
o 7. |
27 |
13:00 |
Olympia Blansko |
Ježci Jihlava |
5:16 |
Hřiště B |
|
|
Fin |
28 |
14:00 |
Cardion Hroši Brno |
Draci Brno |
3:11 |
Hřiště A |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací