Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Sokol Hluboká 3 0 0 49:17 6
Třebíč Nuclears 2 1 0 39:22 5
Miners Kladno 1 2 0 22:39 4
SaB Orli Choceň 0 3 0 20:52 3
OB - odstoupilo 0 0 0 0:0 0
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 10. 9.2021 A 1 13:00 OB - odstoupilo Sokol Hluboká -:- Hřiště A  
  A 2 13:00 Třebíč Nuclears Miners Kladno 7:1 Hřiště B
  A 6 14:10 Sokol Hluboká Miners Kladno 20:7 Hřiště A
  A 7 14:10 OB - odstoupilo SaB Orli Choceň -:- Hřiště B  
  A 12 15:20 SaB Orli Choceň Třebíč Nuclears 5:25 Hřiště B
  A 19 16:30 Miners Kladno OB - odstoupilo -:- Hřiště D  
  A 21 17:40 Sokol Hluboká Třebíč Nuclears 16:7 Hřiště A
Sobota 11. 9.2021 A 29 10:00 Miners Kladno SaB Orli Choceň 14:12 Hřiště C
  A 31 10:00 Třebíč Nuclears OB - odstoupilo -:- Hřiště E  
  A 35 11:10 SaB Orli Choceň Sokol Hluboká 3:13 Hřiště D


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Draci Brno 4 0 0 50:13 8
Rytíři Trutnov 2 2 0 27:33 6
Arrows Ostrava 2 2 0 22:29 6
Blesk Jablonec 2 2 0 26:32 6
Waynes Pardubice 0 4 0 27:45 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 10. 9.2021 B 3 13:00 Waynes Pardubice Draci Brno 5:14 Hřiště C
  B 4 13:00 Rytíři Trutnov Arrows Ostrava 6:2 Hřiště D
  B 8 14:10 Draci Brno Arrows Ostrava 12:2 Hřiště C
  B 9 14:10 Waynes Pardubice Blesk Jablonec 7:9 Hřiště D
  B 14 15:20 Blesk Jablonec Rytíři Trutnov 8:7 Hřiště D
  B 20 16:30 Arrows Ostrava Waynes Pardubice 11:5 Hřiště E
  B 24 17:40 Draci Brno Rytíři Trutnov 13:3 Hřiště D
Sobota 11. 9.2021 B 28 10:00 Arrows Ostrava Blesk Jablonec 7:6 Hřiště B
  B 32 11:10 Rytíři Trutnov Waynes Pardubice 11:10 Hřiště A
  B 36 11:10 Blesk Jablonec Draci Brno 3:11 Hřiště E


Skupina C

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Ježci Jihlava 3 1 0 43:29 7
Technika Brno 3 1 0 53:30 7
Eagles Praha 2 2 0 35:35 6
Kotlářka Praha 1 3 0 36:55 5
SaBaT Praha 1 3 0 37:55 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 10. 9.2021 C 5 13:00 Ježci Jihlava Eagles Praha 7:6 Hřiště E
  C 10 14:10 Technika Brno SaBaT Praha 13:5 Hřiště E
  C 11 15:20 Ježci Jihlava Kotlářka Praha 15:1 Hřiště A
  C 15 15:20 Eagles Praha SaBaT Praha 12:8 Hřiště E
  C 16 16:30 Kotlářka Praha Technika Brno 9:17 Hřiště A
  C 23 17:40 Eagles Praha Technika Brno 10:9 Hřiště C
  C 25 17:40 SaBaT Praha Ježci Jihlava 8:15 Hřiště E
Sobota 11. 9.2021 C 26 09:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha 16:15 Hřiště A
  C 27 10:00 Kotlářka Praha Eagles Praha 11:7 Hřiště A
  C 33 11:10 Technika Brno Ježci Jihlava 14:6 Hřiště B


Skupina D

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Cardion Hroši Brno 3 0 0 43:10 6
Tempo Praha 2 1 0 23:28 5
Hippos Brno 1 2 0 18:25 4
Piranhas Beroun 0 3 0 19:40 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 10. 9.2021 D 13 15:20 Cardion Hroši Brno Hippos Brno 10:1 Hřiště C
  D 17 16:30 Tempo Praha Hippos Brno 7:6 Hřiště B
  D 18 16:30 Piranhas Beroun Cardion Hroši Brno 4:18 Hřiště C
  D 22 17:40 Tempo Praha Piranhas Beroun 11:7 Hřiště B
Sobota 11. 9.2021 D 30 10:00 Hippos Brno Piranhas Beroun 11:8 Hřiště D
  D 34 11:10 Cardion Hroši Brno Tempo Praha 15:5 Hřiště C


Skupina E

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Eagles Praha 3 0 0 38:11 6
Blesk Jablonec 2 1 0 34:27 5
Hippos Brno 1 2 0 22:27 4
Miners Kladno 0 3 0 7:36 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 11. 9.2021 9-12. 137 14:00 Blesk Jablonec Eagles Praha 7:14 Hřiště A
  9-12. 138 14:00 Hippos Brno Miners Kladno 7:5 Hřiště B
Neděle 12. 9.2021 9-12. 155 10:10 Miners Kladno Eagles Praha 0:14 Hřiště B
  9-12. 154 10:10 Blesk Jablonec Hippos Brno 12:11 Hřiště C
  9-12. 163 12:30 Miners Kladno Blesk Jablonec 2:15 Hřiště B
  9-12. 164 12:30 Eagles Praha Hippos Brno 10:4 Hřiště C


Skupina F

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Arrows Ostrava 4 1 0 60:36 9
Waynes Pardubice 3 2 0 54:42 8
SaBaT Praha 3 2 0 58:51 8
Piranhas Beroun 2 3 0 49:59 7
Kotlářka Praha 2 3 0 58:63 7
SaB Orli Choceň 1 4 0 39:67 6
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 10. 9.2021 179 16:30 Arrows Ostrava Waynes Pardubice 11:5 Hřiště B
Sobota 11. 9.2021 178 09:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha 16:15 Hřiště A
  13-16. 139 14:00 Arrows Ostrava SaBaT Praha 7:6 Hřiště C
  13-16. 140 14:00 Piranhas Beroun SaB Orli Choceň 15:5 Hřiště D
  17-19. 143 14:00 Waynes Pardubice Kotlářka Praha 14:8 Hřiště E
  167 16:20 Waynes Pardubice SaBaT Praha 6:11 Hřiště C
  168 16:20 Arrows Ostrava Piranhas Beroun 11:12 Hřiště D
  169 16:20 Kotlářka Praha SaB Orli Choceň 10:8 Hřiště E
Neděle 12. 9.2021 13-18 165 09:00 SaBaT Praha Piranhas Beroun 12:8 Hřiště C
  13-18 166 09:00 SaB Orli Choceň Waynes Pardubice 10:11 Hřiště D
  13-18 171 10:10 SaB Orli Choceň Arrows Ostrava 1:18 Hřiště D
  13-18 172 10:10 Kotlářka Praha Piranhas Beroun 13:12 Hřiště E
  13-18 174 11:20 Arrows Ostrava Kotlářka Praha 13:12 Hřiště E
  13-18 176 12:30 Waynes Pardubice Piranhas Beroun 18:2 Hřiště D
  13-18 177 12:30 SaBaT Praha SaB Orli Choceň 13:15 Hřiště E


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 11. 9.2021 1/4F 41 15:10 Draci Brno Ježci Jihlava 14:0 Hřiště A
  1/4F 42 15:10 Technika Brno Rytíři Trutnov 7:17 Hřiště B
  1/4F 44 16:20 Sokol Hluboká Tempo Praha 16:5 Hřiště A
  1/4F 45 16:20 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears 8:7 Hřiště B
Neděle 12. 9.2021 5-8. 47 09:00 Technika Brno Třebíč Nuclears 1:13 Hřiště A
  5-8. 48 09:00 Ježci Jihlava Tempo Praha 5:13 Hřiště B
  SF. 52 10:10 Rytíři Trutnov Cardion Hroši Brno 7:20 Hřiště A
  SF. 53 11:20 Draci Brno Sokol Hluboká 12:11 Hřiště A
  o 7. 58 11:20 Technika Brno Ježci Jihlava 10:11 Hřiště B
  o 5. 57 12:20 Tempo Praha Třebíč Nuclears 18:8 Hřiště A
  o 3. 62 13:30 Sokol Hluboká Rytíři Trutnov 15:3 Hřiště A
  Fin. 66 14:40 Cardion Hroši Brno Draci Brno 13:19 Hřiště A



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací