Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Fortitudo Bologna 3 0 0 39:18 6
Curacao Neptunus 2 1 0 39:27 5
Heidenheim Heideköpfe 1 2 0 27:21 4
Rouen Huskies 0 3 0 11:50 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Úterý 13. 7.2021 1 10:30 Curacao Neptunus Rouen Huskies 14:4 Arrows Park
  3 17:00 Fortitudo Bologna Heidenheim Heideköpfe 4:3 Frýdek-Místek
Středa 14. 7.2021 6 15:00 Rouen Huskies Fortitudo Bologna 1:17 Arrows Park
Čtvrtek 15. 7.2021 7 11:00 Heidenheim Heideköpfe Curacao Neptunus 5:11 Frýdek-Místek
  9 16:00 Rouen Huskies Heidenheim Heideköpfe 6:19 Frýdek-Místek
  10 17:30 Fortitudo Bologna Curacao Neptunus 18:14 Arrows Park


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Parma A.S.D. 2 1 0 28:19 5
Bonn Capitals 2 1 0 26:35 5
Arrows Ostrava 1 2 0 32:28 4
L&D Amsterdam 1 2 0 27:31 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Úterý 13. 7.2021 2 15:00 Parma A.S.D. Bonn Capitals 4:5 Arrows Park
  4 19:30 L&D Amsterdam Arrows Ostrava 8:6 Arrows Park
Středa 14. 7.2021 5 10:30 Bonn Capitals L&D Amsterdam 14:13 Arrows Park
Čtvrtek 15. 7.2021 8 10:00 Arrows Ostrava Parma A.S.D. 8:13 Arrows Park
  11 13:30 L&D Amsterdam Parma A.S.D. 6:11 Arrows Park
  12 21:00 Bonn Capitals Arrows Ostrava 7:18 Arrows Park


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 16. 7.2021 A4 vs B3 15 10:30 L&D Amsterdam Rouen Huskies 15:1 Arrows Park
  SF 14 15:00 Fortitudo Bologna Parma A.S.D. 4:5 Arrows Park
  SF 13 16:00 Bonn Capitals Curacao Neptunus 8:7 Frýdek-Místek
  B4 - A3 16 19:30 Heidenheim Heideköpfe Arrows Ostrava 3:11 Arrows Park
Sobota 17. 7.2021 L16 vs L15 17 10:30 Rouen Huskies Heidenheim Heideköpfe 1:12 Arrows Park
  o 3. 18 15:00 Fortitudo Bologna Curacao Neptunus 9:11 Arrows Park
  F 19 19:30 Parma A.S.D. Bonn Capitals 6:4 Arrows Park



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací