Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 26. 8.2021 |
A |
1 |
15:40 |
Miners Kladno |
SaBaT Praha |
10:0 |
Tempo SI |
|
Pátek 27. 8.2021 |
A |
6 |
10:00 |
SaBaT Praha |
Technika Brno |
5:10 |
Tempo SII |
|
|
A |
9 |
13:40 |
Technika Brno |
Miners Kladno |
1:12 |
Tempo SI |
|
Skupina B
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 26. 8.2021 |
B |
2 |
16:00 |
Třebíč Nuclears |
Hippos Brno |
15:0 |
Tempo SII |
|
Pátek 27. 8.2021 |
B |
5 |
09:40 |
Hippos Brno |
Eagles Praha U11 |
11:0 |
Tempo SI |
|
|
B |
10 |
14:00 |
Eagles Praha U11 |
Třebíč Nuclears |
0:19 |
Tempo SII |
|
Skupina C
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 26. 8.2021 |
C |
3 |
17:40 |
Tempo Praha |
SK Kotlářka |
2:11 |
Tempo SI |
|
Pátek 27. 8.2021 |
C |
8 |
12:00 |
Arrows Ostrava |
Tempo Praha |
3:7 |
Tempo SII |
|
|
C |
11 |
15:40 |
SK Kotlářka |
Arrows Ostrava |
4:1 |
Tempo SI |
|
Skupina D
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 26. 8.2021 |
D |
4 |
18:00 |
Hroši Brno |
Eagles Praha U10 |
13:4 |
Tempo SII |
|
Pátek 27. 8.2021 |
D |
7 |
11:40 |
Eagles Praha U10 |
Ježci Jihlava |
8:19 |
Tempo SI |
|
Sobota 28. 8.2021 |
D |
12 |
09:00 |
Ježci Jihlava |
Hroši Brno |
0:10 |
Tempo SII |
|
Play-off a umístění
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 28. 8.2021 |
poff |
15 |
10:00 |
Miners Kladno |
Ježci Jihlava |
3:5 |
Tempo SI |
|
|
poff |
16 |
10:00 |
Technika Brno |
Hroši Brno |
5:11 |
Tempo SII |
|
|
poff |
17 |
12:00 |
SK Kotlářka |
Hippos Brno |
5:17 |
Tempo SI |
|
|
poff |
18 |
12:00 |
Třebíč Nuclears |
Tempo Praha |
5:4 |
Tempo SII |
|
|
poff |
19 |
14:00 |
Arrows Ostrava |
SaBaT Praha |
6:3 |
Tempo SI |
|
|
poff |
20 |
14:00 |
Eagles Praha U10 |
Eagles Praha U11 |
9:4 |
Tempo SII |
|
|
|
21 |
16:00 |
Miners Kladno |
Technika Brno |
2:3 |
Tempo SI |
|
|
|
22 |
16:00 |
SK Kotlářka |
Tempo Praha |
3:5 |
Tempo SII |
|
|
|
23 |
18:00 |
Ježci Jihlava |
Hroši Brno |
3:12 |
Tempo SI |
|
|
|
24 |
18:00 |
Hippos Brno |
Třebíč Nuclears |
0:10 |
Tempo SII |
|
Neděle 29. 8.2021 |
poff |
25 |
09:00 |
Arrows Ostrava |
Eagles Praha U10 |
4:9 |
Tempo SI |
|
|
poff |
26 |
09:00 |
SaBaT Praha |
Eagles Praha U11 |
1:16 |
Tempo SII |
|
|
|
27 |
10:50 |
Ježci Jihlava |
Hippos Brno |
9:8 |
Tempo SI |
|
|
|
28 |
10:50 |
Miners Kladno |
SK Kotlářka |
16:6 |
Tempo SII |
|
|
poff |
13 |
12:40 |
SaBaT Praha |
Eagles Praha U10 |
3:13 |
Tempo SI |
|
|
poff |
14 |
12:40 |
Eagles Praha U11 |
Arrows Ostrava |
6:7 |
Tempo SII |
|
|
|
29 |
14:30 |
Třebíč Nuclears |
Hroši Brno |
2:12 |
Tempo SI |
|
|
|
30 |
14:30 |
Technika Brno |
Tempo Praha |
17:7 |
Tempo SII |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací