Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina O místo

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
3B :
3A :
3C :
Třebíč Nuclears 2 1 0 40:33 5
Arrows Ostrava 1 1 0 24:24 3
Třebíč Nuclears B 0 1 0 9:16 1

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Cardion Hroši Brno 2 0 0 48:1 4
Meadow BULLS Dolní Loučky 1 1 0 11:32 3
Arrows Ostrava 0 2 0 5:31 2
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 5. 6.2021 A 7 12:00 Arrows Ostrava Meadow BULLS Dolní Loučky 4:11 Hřiště A
  A 9 13:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava 20:1 Hřiště A
  A 10 14:00 Meadow BULLS Dolní Loučky Cardion Hroši Brno 0:28 Hřiště A


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Draci Brno 2 0 0 31:9 4
Hroch Brno 1 1 0 22:24 3
Třebíč Nuclears 0 2 0 7:27 2
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 5. 6.2021 B 2 09:00 Draci Brno Třebíč Nuclears 11:3 Hřiště B
  B 4 10:00 Třebíč Nuclears Hroch Brno 4:16 Hřiště B
  B 6 11:00 Hroch Brno Draci Brno 6:20 Hřiště B


Skupina C

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Olympia Blansko 2 0 0 42:5 4
Ježci Jihlava 1 1 0 17:20 3
Třebíč Nuclears B 0 2 0 3:37 2
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 5. 6.2021 C 1 09:00 Ježci Jihlava Třebíč Nuclears B 13:2 Hřiště A
  C 3 10:00 Třebíč Nuclears B Olympia Blansko 1:24 Hřiště A
  C 5 11:00 Olympia Blansko Ježci Jihlava 18:4 Hřiště A


Skupina D

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Technika Brno 1 0 0 15:8 2
Hippos Brno 0 1 0 8:15 1
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 5. 6.2021 D (7inn.) 8 12:00 Hippos Brno Technika Brno 8:15 Hřiště B


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 5. 6.2021 1/4F 11 15:00 Olympia Blansko Hroch Brno 14:2 Hřiště A
  1/4F 12 15:00 Draci Brno Ježci Jihlava 14:5 Hřiště B
  1/4F 13 16:00 Cardion Hroši Brno Hippos Brno 25:2 Hřiště A
  1/4F 14 16:00 Technika Brno Meadow BULLS Dolní Loučky 14:8 Hřiště B
Neděle 6. 6.2021 SF. 15 10:00 Olympia Blansko Technika Brno 15:6 Hřiště A
  5.-8. 16 10:00 Hroch Brno Meadow BULLS Dolní Loučky 13:5 Hřiště B
  SF. 17 11:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno 6:12 Hřiště A
  5.-8. 18 11:00 Ježci Jihlava Hippos Brno 8:9 Hřiště B
  o 7. 19 12:00 Meadow BULLS Dolní Loučky Ježci Jihlava 12:22 Hřiště A
  E 28 12:00 Třebíč Nuclears Třebíč Nuclears B 16:9 Hřiště B
  o 5. 21 13:00 Hroch Brno Hippos Brno 16:8 Hřiště A
  E 27 13:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears 5:21 Hřiště B
  o 3. 23 14:00 Technika Brno Draci Brno 3:14 Hřiště A
  E 26 14:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava 3:19 Hřiště B
  Fin. 25 15:00 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno 0:15 Hřiště A



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací