Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Eagles Praha 2 0 0 19:6 4
Sokol Hluboká 1 1 0 11:16 3
Třebíč Nuclears 0 2 0 4:12 2
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 2. 6.2022 5 17:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears 7:0 Třebíč
Pátek 3. 6.2022 9 10:00 Sokol Hluboká Eagles Praha 6:12 Třebíč
  13 15:00 Třebíč Nuclears Sokol Hluboká 4:5 Třebíč


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Cardion Hroši Brno 1 1 0 12:8 3
Klasik Frýdek-Místek 1 1 0 8:16 3
Draci Brno 1 1 0 10:6 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 2. 6.2022 6 15:30 Cardion Hroši Brno Draci Brno 6:0 HROCH
Pátek 3. 6.2022 12 12:30 Klasik Frýdek-Místek Cardion Hroši Brno 8:6 HROCH
  16 18:00 Draci Brno Klasik Frýdek-Místek 10:0 MBS


Skupina C

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
SaBaT Praha 2 0 0 15:3 4
Kotlářka Praha 1 1 0 8:5 3
Technika Brno 0 2 0 4:19 2
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 2. 6.2022 7 17:30 SaBaT Praha Kotlářka Praha 4:0 SaBaT
Pátek 3. 6.2022 11 12:30 Technika Brno SaBaT Praha 3:11 Třebíč
  15 17:30 Kotlářka Praha Technika Brno 8:1 Třebíč


Skupina D

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Arrows Ostrava 2 1 0 22:22 5
Tempo Praha 2 0 0 22:3 4
Blesk Jablonec 1 2 0 27:27 4
Baseball Plzeň 0 2 0 8:27 2
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 2. 6.2022 2 10:30 Tempo Praha Baseball Plzeň 9:0 HROCH
  4 13:00 Arrows Ostrava Blesk Jablonec 8:3 HROCH
  8 18:00 Baseball Plzeň Blesk Jablonec 8:18 HROCH
Pátek 3. 6.2022 10 10:00 Tempo Praha Arrows Ostrava 13:3 HROCH
  14 15:00 Arrows Ostrava Blesk Jablonec 11:6 MBS


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 4. 6.2022 18 09:00 Klasik Frýdek-Místek Baseball Plzeň 14:4 HROCH
  17 10:00 Třebíč Nuclears Technika Brno 13:3 Třebíč
  20 11:30 Draci Brno Arrows Ostrava 8:0 HROCH
  19 13:00 SaBaT Praha Sokol Hluboká 9:2 Třebíč
  22 14:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno 5:3 HROCH
  21 16:00 Eagles Praha Kotlářka Praha 7:1 Třebíč
  9.-12. 24 16:30 Blesk Jablonec Klasik Frýdek-Místek 1:21 HROCH
Neděle 5. 6.2022 o 12.-13. 34 09:00 Technika Brno Baseball Plzeň 5:4 Olympia Blansko
  5.-8. 26 09:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha 7:6 Třebíč
  SF. 25 10:00 Draci Brno SaBaT Praha 0:5 HROCH
  o 12.-13. 35 11:30 Baseball Plzeň Technika Brno 3:5 Olympia Blansko
  5.-8. 28 11:30 Sokol Hluboká Arrows Ostrava 3:10 Třebíč
  SF. 27 12:30 Tempo Praha Eagles Praha 7:6 HROCH
  o 9. 30 14:00 Třebíč Nuclears Klasik Frýdek-Místek 5:2 Třebíč
  o 3. 29 15:00 Eagles Praha Draci Brno 4:11 HROCH
  o 5. 32 16:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava 5:9 Třebíč
  33 17:00 L26 (o 7.) ZRUŠENO L28 -:- Třebíč  
  Fin 31 17:30 SaBaT Praha Tempo Praha 4:5 HROCH



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací