Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 16. 9.2022 |
A |
4 |
11:00 |
Technika Brno |
Rytíři Trutnov |
1:6 |
Hřiště A |
|
|
A |
5 |
11:00 |
Miners Kladno |
Draci Brno |
0:15 |
Hřiště B |
|
|
A |
13 |
14:00 |
Draci Brno |
Piranhas Beroun |
15:3 |
Hřiště A |
|
|
A |
14 |
14:00 |
Rytíři Trutnov |
Miners Kladno |
7:4 |
Hřiště B |
|
|
A |
22 |
17:00 |
Rytíři Trutnov |
Piranhas Beroun |
11:1 |
Hřiště A |
|
|
A |
23 |
17:00 |
Miners Kladno |
Technika Brno |
5:6 |
Hřiště B |
|
Sobota 17. 9.2022 |
A |
30 |
09:30 |
Piranhas Beroun |
Technika Brno |
8:12 |
Hřiště C |
|
|
A |
32 |
10:30 |
Draci Brno |
Rytíři Trutnov |
4:0 |
Hřiště B |
|
|
A |
40 |
13:30 |
Technika Brno |
Draci Brno |
7:6 |
Hřiště A |
|
|
A |
41 |
13:30 |
Piranhas Beroun |
Miners Kladno |
6:2 |
Hřiště B |
|
Skupina B
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 16. 9.2022 |
B |
6 |
11:00 |
Waynes Pardubice |
Cardion Hroši Brno |
0:13 |
Hřiště C |
|
|
B |
7 |
12:00 |
Ježci Jihlava |
Hippos Brno |
1:13 |
Hřiště A |
|
|
B |
15 |
14:00 |
Blesk Jablonec |
Ježci Jihlava |
10:5 |
Hřiště C |
|
|
B |
16 |
15:00 |
Hippos Brno |
Waynes Pardubice |
2:1 |
Hřiště A |
|
|
B |
21 |
16:00 |
Ježci Jihlava |
Cardion Hroši Brno |
3:6 |
Hřiště C |
|
|
B |
24 |
17:00 |
Hippos Brno |
Blesk Jablonec |
6:3 |
Hřiště C |
|
Sobota 17. 9.2022 |
B |
31 |
10:30 |
Blesk Jablonec |
Waynes Pardubice |
7:11 |
Hřiště A |
|
|
B |
33 |
10:30 |
Cardion Hroši Brno |
Hippos Brno |
7:4 |
Hřiště C |
|
|
B |
38 |
12:30 |
Cardion Hroši Brno |
Blesk Jablonec |
10:4 |
Hřiště B |
|
|
B |
39 |
12:30 |
Waynes Pardubice |
Ježci Jihlava |
5:4 |
Hřiště C |
|
Skupina C
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 16. 9.2022 |
C |
8 |
12:00 |
Meadow BULLS Dolní Loučky |
Tempo Praha |
3:4 |
Hřiště B |
|
|
C |
9 |
12:00 |
SaBaT Praha |
Třebíč Nuclears |
4:13 |
Hřiště C |
|
|
C |
17 |
15:00 |
Třebíč Nuclears |
Arrows Ostrava |
3:1 |
Hřiště B |
|
|
C |
18 |
15:00 |
Tempo Praha |
SaBaT Praha |
2:5 |
Hřiště C |
|
|
C |
26 |
18:00 |
Arrows Ostrava |
SaBaT Praha |
5:8 |
Hřiště A |
|
|
C |
27 |
18:00 |
Meadow BULLS Dolní Loučky |
Třebíč Nuclears |
2:13 |
Hřiště C |
|
Sobota 17. 9.2022 |
C |
35 |
11:30 |
Třebíč Nuclears |
Tempo Praha |
7:5 |
Hřiště B |
|
|
C |
36 |
11:30 |
Arrows Ostrava |
Meadow BULLS Dolní Loučky |
0:2 |
Hřiště C |
|
|
C |
42 |
13:30 |
Tempo Praha |
Arrows Ostrava |
2:9 |
Hřiště C |
|
|
C |
43 |
14:30 |
SaBaT Praha |
Meadow BULLS Dolní Loučky |
4:10 |
Hřiště A |
|
Skupina D
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 16. 9.2022 |
D |
1 |
10:00 |
HIT Opava |
Kotlářka Praha |
4:10 |
Hřiště A |
|
|
D |
2 |
10:00 |
SaB Orli Choceň |
Sokol Hluboká |
2:9 |
Hřiště B |
|
|
D |
10 |
13:00 |
Kotlářka Praha |
Eagles Praha |
0:6 |
Hřiště A |
|
|
D |
11 |
13:00 |
Sokol Hluboká |
HIT Opava |
5:2 |
Hřiště B |
|
|
D |
19 |
16:00 |
SaB Orli Choceň |
Kotlářka Praha |
2:8 |
Hřiště A |
|
|
D |
20 |
16:00 |
Eagles Praha |
HIT Opava |
1:3 |
Hřiště B |
|
Sobota 17. 9.2022 |
D |
28 |
09:30 |
Eagles Praha |
SaB Orli Choceň |
8:0 |
Hřiště A |
|
|
D |
29 |
09:30 |
Kotlářka Praha |
Sokol Hluboká |
2:6 |
Hřiště B |
|
|
D |
34 |
11:30 |
Sokol Hluboká |
Eagles Praha |
13:15 |
Hřiště A |
|
|
D |
37 |
12:30 |
HIT Opava |
SaB Orli Choceň |
1:11 |
Hřiště A |
|
Play-off a umístění
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 17. 9.2022 |
13-16. |
44 |
14:30 |
SaB Orli Choceň |
Piranhas Beroun |
9:5 |
Hřiště B |
|
|
17-20. |
45 |
14:30 |
HIT Opava |
Miners Kladno |
4:3 |
Hřiště C |
|
|
1/4F |
52 |
15:30 |
Cardion Hroši Brno |
Sokol Hluboká |
6:5 |
Hřiště A |
|
|
1/4F |
50 |
15:30 |
Eagles Praha |
Hippos Brno |
3:5 |
Hřiště B |
|
|
13-16. |
83 |
15:30 |
Blesk Jablonec |
Arrows Ostrava |
1:3 |
Hřiště C |
|
|
1/4F |
53 |
16:30 |
Třebíč Nuclears |
Rytíři Trutnov |
10:2 |
Hřiště A |
|
|
1/4F |
49 |
16:30 |
Draci Brno |
Meadow BULLS Dolní Loučky |
19:1 |
Hřiště B |
|
|
9-12. |
80 |
16:30 |
Technika Brno |
Kotlářka Praha |
4:2 |
Hřiště C |
|
|
9-12. |
81 |
17:30 |
Waynes Pardubice |
SaBaT Praha |
8:12 |
Hřiště A |
|
|
17-20. |
82 |
17:30 |
Ježci Jihlava |
Tempo Praha |
2:11 |
Hřiště B |
|
Neděle 18. 9.2022 |
5-8. |
53 |
11:00 |
Eagles Praha |
Meadow BULLS Dolní Loučky |
6:5 |
Hřiště A |
|
|
5-8. |
54 |
11:00 |
Sokol Hluboká |
Rytíři Trutnov |
4:7 |
Hřiště B |
|
|
15-16. |
88 |
11:00 |
Piranhas Beroun |
Blesk Jablonec |
0:11 |
Hřiště C |
|
|
SF. |
56 |
12:00 |
Hippos Brno |
Draci Brno |
1:7 |
Hřiště A |
|
|
SF. |
57 |
12:00 |
Třebíč Nuclears |
Cardion Hroši Brno |
2:7 |
Hřiště B |
|
|
13-14. |
89 |
12:00 |
SaB Orli Choceň |
Arrows Ostrava |
2:4 |
Hřiště C |
|
|
9-10. |
87 |
13:00 |
Technika Brno |
SaBaT Praha |
6:5 |
Hřiště A |
|
|
17-18. |
86 |
13:00 |
HIT Opava |
Tempo Praha |
3:5 |
Hřiště B |
|
|
19-20. |
85 |
13:00 |
Miners Kladno |
Ježci Jihlava |
1:3 |
Hřiště C |
|
|
Fin. |
71 |
14:00 |
Draci Brno |
Cardion Hroši Brno |
1:0 |
Hřiště A |
|
|
o 3. |
68 |
14:00 |
Třebíč Nuclears |
Hippos Brno |
6:0 |
Hřiště B |
|
|
11-12. |
84 |
14:00 |
Waynes Pardubice |
Kotlářka Praha |
4:5 |
Hřiště C |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací