Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Cardion Hroši Brno 3 0 0 55:4 6
Tempo Praha 1 2 0 28:41 4
Arrows Ostrava 1 2 0 30:54 4
Waynes Pardubice 1 2 0 27:41 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 24. 6.2022 1 14:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava 21:1 Hřiště A
  5 15:00 Tempo Praha Waynes Pardubice 8:11 Hřiště A
  9 16:00 Waynes Pardubice Cardion Hroši Brno 2:17 Hřiště A
Sobota 25. 6.2022 13 09:00 Tempo Praha Arrows Ostrava 19:13 Hřiště A
  15 10:00 Arrows Ostrava Waynes Pardubice 16:14 Hřiště A
  17 11:00 Cardion Hroši Brno Tempo Praha 17:1 Hřiště A


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Olympia Blansko 2 1 0 21:23 5
SaB Orli Choceň 1 1 0 35:24 5
Draci Brno 1 1 0 29:28 5
Eagles Praha 1 2 0 19:29 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 24. 6.2022 2 14:00 Draci Brno SaB Orli Choceň 12:12 Hřiště B
  6 15:00 Eagles Praha Olympia Blansko 1:11 Hřiště B
  10 16:00 Olympia Blansko Draci Brno 9:6 Hřiště B
Sobota 25. 6.2022 14 09:00 Eagles Praha SaB Orli Choceň 11:7 Hřiště B
  16 10:00 SaB Orli Choceň Olympia Blansko 16:1 Hřiště B
  18 11:00 Draci Brno Eagles Praha 11:7 Hřiště B


Skupina C

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Třebíč Nuclears 2 0 0 31:11 4
Blesk Jablonec 1 1 0 21:12 3
Miners Kladno 0 2 0 5:34 2
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 24. 6.2022 3 14:00 Třebíč Nuclears Blesk Jablonec 11:7 Hřiště C
  7 15:00 Miners Kladno Třebíč Nuclears 4:20 Hřiště C
  11 16:00 Blesk Jablonec Miners Kladno 14:1 Hřiště C


Skupina D

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Technika Brno 2 0 0 34:12 4
Sokol Hluboká 1 1 0 25:21 3
Hippos Brno 0 2 0 10:36 2
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 24. 6.2022 4 14:00 Technika Brno Hippos Brno 21:2 Hřiště D
  8 15:00 Sokol Hluboká Technika Brno 10:13 Hřiště D
  12 16:00 Hippos Brno Sokol Hluboká 8:15 Hřiště D


Skupina O místo

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Třebíč Nuclears 2 0 0 32:11 4
Technika Brno 2 0 0 36:12 4
Miners Kladno 0 3 0 16:46 3
Hippos Brno 0 3 0 20:58 3
Sokol Hluboká 1 0 0 16:4 2
Cardion Hroši Brno 1 0 0 15:2 2
Draci Brno 1 0 0 20:0 2
Waynes Pardubice 1 0 0 12:9 2
Blesk Jablonec 1 0 0 20:9 2
Olympia Blansko 1 0 0 11:4 2
Arrows Ostrava 0 1 0 4:11 1
Eagles Praha 0 1 0 2:15 1
Tempo Praha 0 1 0 0:20 1
SaB Orli Choceň 0 1 0 9:12 1

Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 25. 6.2022 W21 vs L26 29 14:00 Blesk Jablonec Hippos Brno 20:8 Hřiště C
  W22 vs L25 30 14:00 Sokol Hluboká Miners Kladno 10:6 Hřiště D
Neděle 26. 6.2022 L23 vs L30 31 09:00 Eagles Praha Miners Kladno 11:7 Hřiště A
  L24 vs L29 32 09:00 Arrows Ostrava Hippos Brno 19:17 Hřiště B
  L27 vs L28 33 09:00 Tempo Praha SaB Orli Choceň 3:12 Hřiště C
  W23 vs W30 34 10:00 Cardion Hroši Brno Sokol Hluboká 11:1 Hřiště A
  W24 vs W29 35 10:00 Olympia Blansko Blesk Jablonec 8:9 Hřiště B
  W25 vs W28 36 10:00 Třebíč Nuclears Waynes Pardubice 11:0 Hřiště C
  W26 vs W27 37 10:00 Technika Brno Draci Brno 9:2 Hřiště D
  L34 vs L37 38 11:00 Sokol Hluboká Draci Brno 8:9 Hřiště A
  L35 vs L36 39 11:00 Olympia Blansko Waynes Pardubice 15:3 Hřiště B
  W31 vs W33 40 11:00 Eagles Praha SaB Orli Choceň 16:15 Hřiště C
  L31 vs L33 41 11:00 Miners Kladno Tempo Praha 5:11 Hřiště D
  W34 vs W37 42 12:00 Cardion Hroši Brno Technika Brno 21:1 Hřiště A
  52 12:00 Blesk Jablonec Třebíč Nuclears 0:9 Hřiště B
  W32 vs W31 44 12:00 Arrows Ostrava Eagles Praha 8:9 Hřiště C
  L32 vs L31 45 12:00 Hippos Brno Miners Kladno 15:12 Hřiště D
  W38 vs W39 46 13:00 Draci Brno Olympia Blansko 12:11 Hřiště A
  L38 vs L39 47 13:00 Sokol Hluboká Waynes Pardubice 7:6 Hřiště B
  W33 vs W32 48 13:00 SaB Orli Choceň Arrows Ostrava 15:10 Hřiště C
  L33 vs L32 49 13:00 Tempo Praha Hippos Brno 11:13 Hřiště D
  L42 vs L43 50 14:00 Technika Brno Blesk Jablonec 10:11 Hřiště B
  W42 vs W43 51 14:30 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears 22:6 Hřiště A



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací