Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 24. 6.2022 |
|
1 |
14:00 |
Cardion Hroši Brno |
Arrows Ostrava |
21:1 |
Hřiště A |
|
|
|
5 |
15:00 |
Tempo Praha |
Waynes Pardubice |
8:11 |
Hřiště A |
|
|
|
9 |
16:00 |
Waynes Pardubice |
Cardion Hroši Brno |
2:17 |
Hřiště A |
|
Sobota 25. 6.2022 |
|
13 |
09:00 |
Tempo Praha |
Arrows Ostrava |
19:13 |
Hřiště A |
|
|
|
15 |
10:00 |
Arrows Ostrava |
Waynes Pardubice |
16:14 |
Hřiště A |
|
|
|
17 |
11:00 |
Cardion Hroši Brno |
Tempo Praha |
17:1 |
Hřiště A |
|
Skupina B
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 24. 6.2022 |
|
2 |
14:00 |
Draci Brno |
SaB Orli Choceň |
12:12 |
Hřiště B |
|
|
|
6 |
15:00 |
Eagles Praha |
Olympia Blansko |
1:11 |
Hřiště B |
|
|
|
10 |
16:00 |
Olympia Blansko |
Draci Brno |
9:6 |
Hřiště B |
|
Sobota 25. 6.2022 |
|
14 |
09:00 |
Eagles Praha |
SaB Orli Choceň |
11:7 |
Hřiště B |
|
|
|
16 |
10:00 |
SaB Orli Choceň |
Olympia Blansko |
16:1 |
Hřiště B |
|
|
|
18 |
11:00 |
Draci Brno |
Eagles Praha |
11:7 |
Hřiště B |
|
Skupina C
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 24. 6.2022 |
|
3 |
14:00 |
Třebíč Nuclears |
Blesk Jablonec |
11:7 |
Hřiště C |
|
|
|
7 |
15:00 |
Miners Kladno |
Třebíč Nuclears |
4:20 |
Hřiště C |
|
|
|
11 |
16:00 |
Blesk Jablonec |
Miners Kladno |
14:1 |
Hřiště C |
|
Skupina D
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 24. 6.2022 |
|
4 |
14:00 |
Technika Brno |
Hippos Brno |
21:2 |
Hřiště D |
|
|
|
8 |
15:00 |
Sokol Hluboká |
Technika Brno |
10:13 |
Hřiště D |
|
|
|
12 |
16:00 |
Hippos Brno |
Sokol Hluboká |
8:15 |
Hřiště D |
|
Skupina O místo
Play-off a umístění
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 25. 6.2022 |
1C vs 3D |
19 |
09:00 |
Třebíč Nuclears |
Hippos Brno |
19:6 |
Hřiště C |
|
|
1D vs 3C |
20 |
09:00 |
Technika Brno |
Miners Kladno |
17:7 |
Hřiště D |
|
|
2C vs L19 |
21 |
10:00 |
Blesk Jablonec |
Hippos Brno |
20:9 |
Hřiště C |
|
|
2D vs L20 |
22 |
10:00 |
Sokol Hluboká |
Miners Kladno |
16:4 |
Hřiště D |
|
|
1A vs 4B |
23 |
13:00 |
Cardion Hroši Brno |
Eagles Praha |
15:2 |
Hřiště A |
|
|
1B vs 4A |
24 |
13:00 |
Olympia Blansko |
Arrows Ostrava |
11:4 |
Hřiště B |
|
|
W19 vs L22 |
25 |
13:00 |
Třebíč Nuclears |
Miners Kladno |
13:5 |
Hřiště C |
|
|
W20 vs L21 |
26 |
13:00 |
Technika Brno |
Hippos Brno |
19:5 |
Hřiště D |
|
|
2A vs 3B |
27 |
14:00 |
Tempo Praha |
Draci Brno |
0:20 |
Hřiště A |
|
|
2B vs 3A |
28 |
14:00 |
SaB Orli Choceň |
Waynes Pardubice |
9:12 |
Hřiště B |
|
|
W21 vs L26 |
29 |
14:00 |
Blesk Jablonec |
Hippos Brno |
20:8 |
Hřiště C |
|
|
W22 vs L25 |
30 |
14:00 |
Sokol Hluboká |
Miners Kladno |
10:6 |
Hřiště D |
|
Neděle 26. 6.2022 |
L23 vs L30 |
31 |
09:00 |
Eagles Praha |
Miners Kladno |
11:7 |
Hřiště A |
|
|
L24 vs L29 |
32 |
09:00 |
Arrows Ostrava |
Hippos Brno |
19:17 |
Hřiště B |
|
|
L27 vs L28 |
33 |
09:00 |
Tempo Praha |
SaB Orli Choceň |
3:12 |
Hřiště C |
|
|
W23 vs W30 |
34 |
10:00 |
Cardion Hroši Brno |
Sokol Hluboká |
11:1 |
Hřiště A |
|
|
W24 vs W29 |
35 |
10:00 |
Olympia Blansko |
Blesk Jablonec |
8:9 |
Hřiště B |
|
|
W25 vs W28 |
36 |
10:00 |
Třebíč Nuclears |
Waynes Pardubice |
11:0 |
Hřiště C |
|
|
W26 vs W27 |
37 |
10:00 |
Technika Brno |
Draci Brno |
9:2 |
Hřiště D |
|
|
L34 vs L37 |
38 |
11:00 |
Sokol Hluboká |
Draci Brno |
8:9 |
Hřiště A |
|
|
L35 vs L36 |
39 |
11:00 |
Olympia Blansko |
Waynes Pardubice |
15:3 |
Hřiště B |
|
|
W31 vs W33 |
40 |
11:00 |
Eagles Praha |
SaB Orli Choceň |
16:15 |
Hřiště C |
|
|
L31 vs L33 |
41 |
11:00 |
Miners Kladno |
Tempo Praha |
5:11 |
Hřiště D |
|
|
W34 vs W37 |
42 |
12:00 |
Cardion Hroši Brno |
Technika Brno |
21:1 |
Hřiště A |
|
|
|
52 |
12:00 |
Blesk Jablonec |
Třebíč Nuclears |
0:9 |
Hřiště B |
|
|
W32 vs W31 |
44 |
12:00 |
Arrows Ostrava |
Eagles Praha |
8:9 |
Hřiště C |
|
|
L32 vs L31 |
45 |
12:00 |
Hippos Brno |
Miners Kladno |
15:12 |
Hřiště D |
|
|
W38 vs W39 |
46 |
13:00 |
Draci Brno |
Olympia Blansko |
12:11 |
Hřiště A |
|
|
L38 vs L39 |
47 |
13:00 |
Sokol Hluboká |
Waynes Pardubice |
7:6 |
Hřiště B |
|
|
W33 vs W32 |
48 |
13:00 |
SaB Orli Choceň |
Arrows Ostrava |
15:10 |
Hřiště C |
|
|
L33 vs L32 |
49 |
13:00 |
Tempo Praha |
Hippos Brno |
11:13 |
Hřiště D |
|
|
L42 vs L43 |
50 |
14:00 |
Technika Brno |
Blesk Jablonec |
10:11 |
Hřiště B |
|
|
W42 vs W43 |
51 |
14:30 |
Cardion Hroši Brno |
Třebíč Nuclears |
22:6 |
Hřiště A |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací