Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
NL Angels 3 1 0 42:38 7
German Academy 3 1 0 63:20 7
Poland 0 4 0 15:62 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 21. 4.2022 4 11:00 NL Angels Poland 11:3 TEMPO FIELD S1
  7 13:00 Poland German Academy 3:18 TEMPO FIELD S1
  10 15:00 German Academy NL Angels 7:11 TEMPO FIELD S1
Pátek 22. 4.2022 13 09:00 Poland NL Angels 7:16 TEMPO FIELD S1
  16 11:00 NL Angels German Academy 4:21 TEMPO FIELD S1
  23 15:00 German Academy Poland 17:2 TEMPO FIELD S2


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
NL Orioles 3 1 0 38:27 7
Czech Academy 2 2 0 45:27 6
Stuttgart Reds 1 3 0 14:43 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 21. 4.2022 1 09:00 NL Orioles Czech Academy 8:7 TEMPO FIELD S1
  8 13:00 Czech Academy Stuttgart Reds 13:4 TEMPO FIELD S2
  11 15:00 Stuttgart Reds NL Orioles 7:5 TEMPO FIELD S2
Pátek 22. 4.2022 14 09:00 Stuttgart Reds Czech Academy 2:13 TEMPO FIELD S2
  19 13:00 NL Orioles Stuttgart Reds 12:1 TEMPO FIELD S1
  22 15:00 Czech Academy NL Orioles 12:13 TEMPO FIELD S1


Skupina C

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
NL Twins 3 1 0 43:27 7
London Archers 3 1 0 48:17 7
Lithuania 0 4 0 9:56 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 21. 4.2022 2 09:00 London Archers NL Twins 11:5 TEMPO FIELD S2
  5 11:00 NL Twins Lithuania 11:6 TEMPO FIELD S2
  12 15:00 Lithuania London Archers 1:16 SABAT FIELD 1
Pátek 22. 4.2022 17 11:00 Lithuania NL Twins 1:17 TEMPO FIELD S2
  20 13:00 London Archers Lithuania 12:1 TEMPO FIELD S2
  24 17:00 NL Twins London Archers 10:9 TEMPO FIELD S1


Skupina D

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Future Star 3 1 0 30:25 7
SBS Baseball Ac 3 1 0 55:28 7
Vindija International 0 4 0 22:54 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 21. 4.2022 3 09:00 Future Star Vindija International 4:3 SABAT FIELD 1
  6 11:00 Vindija International SBS Baseball Ac 4:20 SABAT FIELD 1
  9 13:00 SBS Baseball Ac Future Star 8:11 SABAT FIELD 1
Pátek 22. 4.2022 15 10:00 Vindija International Future Star 2:15 SABAT FIELD 1
  18 12:00 SBS Baseball Ac Vindija International 15:13 SABAT FIELD 1
  21 14:00 Future Star SBS Baseball Ac 0:12 SABAT FIELD 1


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 23. 4.2022 9.-12. 27 10:00 Poland Stuttgart Reds 12:16 SABAT FIELD 1
  1/4F 25 10:00 NL Orioles NL Twins 8:13 TEMPO FIELD S1
  1/4F 26 10:00 London Archers Czech Academy 5:4 TEMPO FIELD S2
  9.-12. 30 12:00 Lithuania Vindija International 6:5 SABAT FIELD 1
  1/4F 28 12:00 German Academy Future Star 21:1 TEMPO FIELD S1
  1/4F 29 12:00 SBS Baseball Ac NL Angels 0:8 TEMPO FIELD S2
  9.-12. 33 14:00 Stuttgart Reds Lithuania 18:3 SABAT FIELD 1
  5.-8. 31 14:00 NL Orioles Future Star 21:0 TEMPO FIELD S1
  5.-8. 32 14:00 Czech Academy SBS Baseball Ac 9:8 TEMPO FIELD S2
  SF. 34 16:00 NL Twins German Academy 5:1 TEMPO FIELD S1
  SF. 35 16:00 London Archers NL Angels 5:3 TEMPO FIELD S2
Neděle 24. 4.2022 Fin. 36 09:00 NL Twins London Archers 5:6 TEMPO FIELD S1
  o 3. 37 09:00 German Academy NL Angels 11:0 TEMPO FIELD S2
  o 7. 38 10:00 Future Star SBS Baseball Ac 0:17 SABAT FIELD 1
  9.-12. 39 11:00 Poland Lithuania -:- TEMPO FIELD S1  
  40 11:00 Stuttgart Reds Vindija International -:- TEMPO FIELD S2  
  9.-12. 42 13:00 Vindija International Poland -:- TEMPO FIELD S1  
  o 5. 41 13:30 NL Orioles Czech Academy -:- TEMPO FIELD S2  



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací