Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 9. 6.2023 |
A |
1 |
11:00 |
Hippos Brno |
Cannibals Šumperk |
23:1 |
Šumperk A |
|
|
A |
2 |
11:00 |
Technika Brno |
Draci Brno |
3:15 |
Šumperk B |
|
|
A |
5 |
14:20 |
Ježci Jihlava |
Hippos Brno |
1:8 |
Šumperk A |
|
|
A |
6 |
14:20 |
Cannibals Šumperk |
Draci Brno |
0:32 |
Šumperk B |
|
|
A |
9 |
17:40 |
Technika Brno |
Ježci Jihlava |
0:13 |
Šumperk A |
|
Sobota 10. 6.2023 |
A |
11 |
10:00 |
Hippos Brno |
Technika Brno |
2:18 |
Šumperk A |
|
|
A |
12 |
10:00 |
Draci Brno |
Ježci Jihlava |
6:4 |
Šumperk B |
|
|
A |
15 |
13:20 |
Draci Brno |
Hippos Brno |
8:0 |
Šumperk A |
|
|
A |
16 |
13:20 |
Cannibals Šumperk |
Technika Brno |
1:24 |
Šumperk B |
|
|
A |
19 |
16:40 |
Ježci Jihlava |
Cannibals Šumperk |
15:1 |
Šumperk A |
|
Skupina B
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 9. 6.2023 |
B |
3 |
12:40 |
MSK Snails Orlová |
Cardion Hroši Brno |
0:7 |
Šumperk A |
|
|
B |
4 |
12:40 |
Arrows Ostrava |
HIT Opava |
15:0 |
Šumperk B |
|
|
B |
7 |
16:00 |
Třebíč Nuclears |
MSK Snails Orlová |
34:0 |
Šumperk A |
|
|
B |
8 |
16:00 |
Arrows Ostrava |
Cardion Hroši Brno |
0:18 |
Šumperk B |
|
|
B |
10 |
17:40 |
HIT Opava |
Třebíč Nuclears |
3:34 |
Šumperk B |
|
Sobota 10. 6.2023 |
B |
13 |
11:40 |
Třebíč Nuclears |
Arrows Ostrava |
4:1 |
Šumperk A |
|
|
B |
14 |
11:40 |
Cardion Hroši Brno |
HIT Opava |
15:3 |
Šumperk B |
|
|
B |
17 |
15:00 |
Cardion Hroši Brno |
Třebíč Nuclears |
3:2 |
Šumperk A |
|
|
B |
18 |
15:00 |
MSK Snails Orlová |
Arrows Ostrava |
9:16 |
Šumperk B |
|
|
B |
20 |
16:40 |
HIT Opava |
MSK Snails Orlová |
15:4 |
Šumperk B |
|
Play-off a umístění
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Neděle 11. 6.2023 |
5.-8. |
21 |
09:00 |
Technika Brno |
HIT Opava |
5:3 |
Šumperk A |
|
|
5.-8. |
22 |
09:00 |
Arrows Ostrava |
Hippos Brno |
6:7 |
Šumperk B |
|
|
SF. |
23 |
10:40 |
Draci Brno |
Třebíč Nuclears |
6:1 |
Šumperk A |
|
|
SF. |
24 |
10:40 |
Cardion Hroši Brno |
Ježci Jihlava |
4:3 |
Šumperk B |
|
|
o 5. |
25 |
12:20 |
Technika Brno |
Hippos Brno |
15:5 |
Šumperk A |
|
|
o 9. |
26 |
12:20 |
Cannibals Šumperk |
MSK Snails Orlová |
8:13 |
Šumperk B |
|
|
o.3 |
27 |
14:00 |
Třebíč Nuclears |
Ježci Jihlava |
7:8 |
Šumperk A |
|
|
o 7. |
28 |
14:00 |
HIT Opava |
Arrows Ostrava |
0:12 |
Šumperk B |
|
|
Fin. |
29 |
15:40 |
Draci Brno |
Cardion Hroši Brno |
0:12 |
Šumperk A |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací