Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 20. 4.2023 |
|
1 |
09:00 |
German Baseball Academy |
London Archers |
16:0 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
|
8 |
13:00 |
London Archers |
Future Stars |
6:1 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
|
11 |
15:00 |
Future Stars |
German Baseball Academy |
1:18 |
EAGLES FIELD 1 |
|
Pátek 21. 4.2023 |
|
14 |
09:00 |
Future Stars |
London Archers |
1:12 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
|
16 |
11:00 |
London Archers |
German Baseball Academy |
1:11 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
|
23 |
15:00 |
German Baseball Academy |
Future Stars |
9:3 |
EAGLES FIELD 1 |
|
Skupina B
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 20. 4.2023 |
|
4 |
11:00 |
Czech Academy |
Izrael |
16:2 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
|
7 |
13:00 |
Izrael |
NL Rays |
8:2 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
|
13 |
18:30 |
NL Rays |
Czech Academy |
4:2 |
EAGLES CENTRAL |
|
Pátek 21. 4.2023 |
|
15 |
09:00 |
Izrael |
Czech Academy |
0:20 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
|
19 |
13:00 |
NL Rays |
Izrael |
7:3 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
|
22 |
15:00 |
Czech Academy |
NL Rays |
9:0 |
EAGLES CENTRAL |
|
Skupina C
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 20. 4.2023 |
|
2 |
09:00 |
Vindija International |
NL Giants |
3:20 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
|
5 |
11:00 |
Czech U15 |
Vindija International |
15:0 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
|
10 |
15:00 |
NL Giants |
Czech U15 |
8:2 |
EAGLES CENTRAL |
|
Pátek 21. 4.2023 |
|
17 |
11:00 |
Vindija International |
Czech U15 |
3:12 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
|
20 |
13:00 |
Czech U15 |
NL Giants |
4:8 |
EAGLES FIELD 1 |
|
Skupina D
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 20. 4.2023 |
|
3 |
09:00 |
Poland |
Angels Trnava |
4:3 |
TEMPO CENTRAL |
|
|
|
6 |
11:00 |
NL Braves |
SBS Baseball Academy |
9:7 |
TEMPO CENTRAL |
|
|
|
9 |
13:00 |
SBS Baseball Academy |
Poland |
8:0 |
TEMPO CENTRAL |
|
|
|
12 |
15:00 |
Angels Trnava |
NL Braves |
3:20 |
TEMPO CENTRAL |
|
Pátek 21. 4.2023 |
|
18 |
10:00 |
NL Braves |
Poland |
12:2 |
TEMPO CENTRAL |
|
|
|
21 |
12:00 |
SBS Baseball Academy |
Angels Trnava |
11:15 |
TEMPO CENTRAL |
|
|
D1 - D2 |
24 |
14:00 |
NL Braves |
SBS Baseball Academy |
5:3 |
TEMPO CENTRAL |
|
Play-off a umístění
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 20. 4.2023 |
OPENING CEREMONY |
0 |
18:00 |
OPENING CEREMONY |
OPENING CEREMONY |
-:- |
EAGLES CENTRAL |
|
Pátek 21. 4.2023 |
|
25 |
17:00 |
NL Giants |
Vindija International |
6:2 |
EAGLES CENTRAL |
|
Sobota 22. 4.2023 |
B1 - C2 |
26 |
10:00 |
Czech Academy |
Czech U15 |
5:3 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
C1 - B2 |
27 |
10:00 |
NL Giants |
NL Rays |
8:6 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
A3 - B3 |
28 |
10:00 |
Future Stars |
Izrael |
3:1 |
TEMPO CENTRAL |
|
|
A1 - D2 |
29 |
12:00 |
German Baseball Academy |
SBS Baseball Academy |
11:1 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
D1 - A2 |
30 |
12:00 |
NL Braves |
London Archers |
4:5 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
C3 - D3 |
31 |
12:00 |
Vindija International |
Angels Trnava |
7:8 |
TEMPO CENTRAL |
|
|
L26 - L29 |
32 |
14:00 |
Czech U15 |
SBS Baseball Academy |
7:0 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
L27 - L30 |
33 |
14:00 |
NL Rays |
NL Braves |
5:8 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
D4 - A3 |
34 |
14:00 |
Poland |
Future Stars |
5:4 |
TEMPO CENTRAL |
|
|
W27 - W30 |
35 |
16:00 |
NL Giants |
London Archers |
9:4 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
B3 - C3 |
36 |
16:00 |
Izrael |
Vindija International |
24:4 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
W26 - W29 |
37 |
18:00 |
Czech Academy |
German Baseball Academy |
2:4 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
D3 - D4 |
38 |
18:00 |
Angels Trnava |
Poland |
8:7 |
EAGLES FIELD 1 |
|
Neděle 23. 4.2023 |
W35 - W37 |
39 |
09:00 |
NL Giants |
German Baseball Academy |
1:7 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
A3 - C3 |
40 |
09:00 |
Future Stars |
Vindija International |
10:0 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
B3 - D3 |
41 |
09:00 |
Izrael |
Angels Trnava |
7:13 |
TEMPO CENTRAL |
|
|
L35 - L37 |
42 |
11:00 |
London Archers |
Czech Academy |
6:5 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
C3 - D4 |
43 |
11:00 |
Vindija International |
Poland |
8:7 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
W32 - W33 |
44 |
13:00 |
Czech U15 |
NL Braves |
2:9 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
D3 - A3 |
45 |
13:00 |
Angels Trnava |
Future Stars |
5:0 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
L32 - L33 |
46 |
15:00 |
SBS Baseball Academy |
NL Rays |
0:8 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
D4 - B3
|
47 |
15:00 |
Poland |
Izrael |
9:5 |
EAGLES FIELD 1 |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací