Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Francie 6 0 0 12:0 12
Nizozemsko 4 2 0 8:5 10
Bulharsko 3 3 0 6:9 9
Finsko 3 3 0 6:7 9
Španělsko 3 3 0 8:7 9
Rumunsko 2 4 0 7:9 8
Lotyšsko 0 6 0 2:12 6
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Úterý 7. 11.2023 2 14:15 Lotyšsko Francie 0:2 Druskininkai
  4 15:30 Rumunsko Bulharsko 1:2 Druskininkai
  6 16:45 Finsko Lotyšsko 2:0 Druskininkai
  7 17:45 Bulharsko Nizozemsko 0:2 Druskininkai
  8 19:00 Francie Španělsko 2:0 Druskininkai
  9 19:00 Rumunsko Finsko 1:2 Druskininkai
  10 19:15 Nizozemsko Španělsko 0:2 Druskininkai
Středa 8. 11.2023 12 08:15 Nizozemsko Lotyšsko 2:0 Druskininkai
  13 09:15 Bulharsko Finsko 0:2 Druskininkai
  16 11:00 Francie Nizozemsko 2:0 Druskininkai
  17 13:00 Španělsko Rumunsko 1:2 Druskininkai
  19 14:15 Bulharsko Francie 0:2 Druskininkai
  21 15:30 Lotyšsko Rumunsko 0:2 Druskininkai
  23 16:45 Španělsko Finsko 2:0 Druskininkai
Čtvrtek 9. 11.2023 26 08:15 Lotyšsko Bulharsko 1:2 Druskininkai
  28 09:30 Finsko Nizozemsko 0:2 Druskininkai
  30 10:45 Španělsko Bulharsko 1:2 Druskininkai
  31 11:45 Francie Rumunsko 2:0 Druskininkai
  32 13:00 Lotyšsko Španělsko 1:2 Druskininkai
  33 13:15 Nizozemsko Rumunsko 2:1 Druskininkai
  36 15:30 Finsko Francie 0:2 Druskininkai


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Litva 4 1 0 8:2 9
Itálie 4 1 0 8:3 9
Belgie 4 1 0 8:2 9
Česko 2 3 0 4:8 7
Moldavsko 1 4 0 3:8 6
Estonsko 0 5 0 2:10 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Úterý 7. 11.2023 1 14:00 Moldavsko Litva 0:2 Druskininkai
  3 15:15 Itálie Estonsko 2:1 Druskininkai
  5 16:30 Česko Belgie 0:2 Druskininkai
Středa 8. 11.2023 11 08:00 Itálie Moldavsko 2:0 Druskininkai
  14 09:30 Česko Estonsko 2:1 Druskininkai
  15 10:30 Litva Itálie 0:2 Druskininkai
  18 13:15 Moldavsko Česko 1:2 Druskininkai
  20 14:30 Belgie Litva 0:2 Druskininkai
  22 15:45 Itálie Česko 2:0 Druskininkai
  24 17:00 Moldavsko Belgie 0:2 Druskininkai
Čtvrtek 9. 11.2023 25 08:00 Estonsko Litva 0:2 Druskininkai
  27 09:15 Belgie Estonsko 2:0 Druskininkai
  29 10:30 Litva Česko 2:0 Druskininkai
  34 14:15 Belgie Itálie 2:0 Druskininkai
  35 14:30 Estonsko Moldavsko 0:2 Druskininkai


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 10. 11.2023 37 08:00 Rumunsko Moldavsko 2:0 Druskininkai
  38 08:15 Estonsko Bulharsko 0:2 Druskininkai
  39 09:15 Itálie Španělsko 2:1 Druskininkai
  40 09:30 Finsko Česko 0:2 Druskininkai
  41 10:30 Nizozemsko Belgie 2:0 Druskininkai
  42 10:45 Estonsko Rumunsko 0:2 Druskininkai
  43 11:45 Francie Litva 2:1 Druskininkai
  44 12:00 Česko Lotyšsko 2:0 Druskininkai
  45 13:00 Bulharsko Moldavsko 2:0 Druskininkai
  46 13:15 Belgie Španělsko 0:2 Druskininkai
  47 14:15 Finsko Estonsko 2:0 Druskininkai
  48 14:30 Nizozemsko Itálie 2:1 Druskininkai
  49 15:30 Česko Bulharsko 0:2 Druskininkai
  50 15:45 Francie Belgie 2:0 Druskininkai
  51 16:45 Estonsko Lotyšsko 2:1 Druskininkai
  52 17:00 Litva Nizozemsko 2:0 Druskininkai
  53 18:00 Finsko Moldavsko 2:1 Druskininkai
Sobota 11. 11.2023 54 09:00 Francie Itálie 2:0 Druskininkai
  55 09:15 Česko Rumunsko 2:0 Druskininkai
  56 10:15 Litva Španělsko 2:0 Druskininkai
  57 10:30 Moldavsko Lotyšsko 2:1 Druskininkai
  3rd 58 13:00 Španělsko Nizozemsko 2:1 Druskininkai
  1st 59 14:15 Francie Litva 0:2 Druskininkai



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací