Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina JA

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Cardion Hroši Brno 3 0 0 45:12 6
Technika Brno 1 1 0 24:23 5
Třebíč Nuclears 1 1 0 32:20 5
Pelikans Bučovice 0 3 0 2:48 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 11. 5.2024 A 1 09:30 Technika Brno Třebíč Nuclears 8:8 Blansko A
  A 2 09:30 Pelikans Bučovice Cardion Hroši Brno 0:20 Blansko B
  A 5 11:50 Technika Brno Pelikans Bučovice 15:2 Blansko A
  A 6 11:50 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears 12:11 Blansko B
  A 9 14:40 Cardion Hroši Brno Technika Brno 13:1 Blansko A
  A 10 14:40 Třebíč Nuclears Pelikans Bučovice 13:0 Blansko B


Skupina JB

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Draci Brno 3 0 0 40:15 6
Olympia Blansko 1 1 0 20:16 5
Hippos Brno 1 2 0 17:44 4
Ježci Jihlava 0 2 0 24:26 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 11. 5.2024 B 3 10:40 Olympia Blansko Ježci Jihlava 7:7 Blansko A
  B 4 10:40 Hippos Brno Draci Brno 6:23 Blansko B
  B 7 13:30 Olympia Blansko Hippos Brno 12:1 Blansko A
  B 8 13:30 Draci Brno Ježci Jihlava 9:8 Blansko B
  B 11 15:50 Ježci Jihlava Hippos Brno 9:10 Blansko A
  B 12 15:50 Draci Brno Olympia Blansko 8:1 Blansko B


Skupina S

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
SaB Orli Choceň 5 0 0 48:17 10
Sokol Hluboká 4 1 0 31:13 9
Blesk Jablonec 3 2 0 34:13 8
Arrows Ostrava 2 3 0 33:24 7
Waynes Pardubice 1 4 0 15:56 6
Klasik Frýdek-Místek 0 5 0 14:52 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 11. 5.2024 A 13 10:30 SaB Orli Choceň Waynes Pardubice 18:3 Choceň A
  A 15 11:40 Sokol Hluboká Arrows Ostrava 6:5 Choceň A
  A 16 11:40 Klasik Frýdek-Místek Blesk Jablonec 1:12 Choceň B
  A 17 12:50 Arrows Ostrava SaB Orli Choceň 6:10 Choceň A
  A 18 12:50 Blesk Jablonec Waynes Pardubice 11:0 Choceň B
  A 19 14:00 Sokol Hluboká Klasik Frýdek-Místek 8:1 Choceň A
  A 21 15:10 Blesk Jablonec SaB Orli Choceň 3:5 Choceň A
  A 23 16:20 Waynes Pardubice Sokol Hluboká 1:9 Choceň A
  A 24 16:20 Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava 1:11 Choceň B
Neděle 12. 5.2024 A 37 10:00 Waynes Pardubice Klasik Frýdek-Místek 9:8 Choceň A
  A 38 10:00 Sokol Hluboká SaB Orli Choceň 2:3 Choceň B
  A 39 11:10 Arrows Ostrava Blesk Jablonec 1:5 Choceň A
  A 41 12:20 Sokol Hluboká Blesk Jablonec 6:3 Choceň A
  A 42 12:20 SaB Orli Choceň Klasik Frýdek-Místek 12:3 Choceň B
  A 43 13:30 Waynes Pardubice Arrows Ostrava 2:10 Choceň A


Skupina SZA

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Eagles Praha 3 0 0 43:2 6
Kotlářka Praha 1 1 0 24:36 5
SaBaT Praha 1 2 0 27:37 4
Eagles Praha U9 0 2 0 22:41 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 11. 5.2024 A 26 09:30 SaBaT Praha Kotlářka Praha 9:12 Kladno A
  A 25 09:30 Eagles Praha U9 Eagles Praha 0:13 Kladno B
  A 30 11:30 Eagles Praha Kotlářka Praha 15:0 Kladno A
  A 29 11:50 SaBaT Praha Eagles Praha U9 16:10 Kladno B
  A 34 13:30 Kotlářka Praha Eagles Praha U9 12:12 Kladno A
  A 33 14:10 Eagles Praha SaBaT Praha 15:2 Kladno B


Skupina SZB

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Miners Kladno 2 1 0 23:15 5
Praotci Roudnice 2 1 0 20:18 5
Tempo Praha 1 2 0 14:22 4
Piranhas Beroun 1 2 0 21:23 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 11. 5.2024 B 28 10:30 Tempo Praha Miners Kladno 3:10 Kladno A
  B 27 10:40 Piranhas Beroun Praotci Roudnice 8:9 Kladno B
  B 32 12:30 Miners Kladno Praotci Roudnice 7:4 Kladno A
  B 31 13:00 Piranhas Beroun Tempo Praha 5:8 Kladno B
  B 36 14:30 Miners Kladno Piranhas Beroun 6:8 Kladno A
  B 35 15:20 Praotci Roudnice Tempo Praha 7:3 Kladno B


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Neděle 12. 5.2024 SF. 44 09:30 Cardion Hroši Brno Olympia Blansko 17:2 Blansko A
  SF. 53 09:30 Eagles Praha Praotci Roudnice 11:4 Kladno A
  5.-9. 45 10:00 Hippos Brno Pelikans Bučovice 6:0 Blansko B
  5.-9. 54 10:00 Tempo Praha Eagles Praha U9 3:8 Kladno B
  SF. 46 10:40 Draci Brno Třebíč Nuclears 0:6 Blansko A
  SF. 55 10:40 Miners Kladno Kotlářka Praha 6:2 Kladno A
  5.-9. 47 10:45 Technika Brno Ježci Jihlava 11:6 Blansko B
  5.-9. 56 11:00 SaBaT Praha Piranhas Beroun 4:8 Kladno B
  o 5. 48 11:50 Hippos Brno Technika Brno 1:10 Blansko A
  o 5. 57 11:50 Eagles Praha U9 Piranhas Beroun 12:4 Kladno A
  o 7. 58 12:00 Tempo Praha SaBaT Praha 11:9 Kladno B
  o 7. 49 12:20 Pelikans Bučovice Ježci Jihlava 0:6 Blansko B
  o 3. 50 13:00 Draci Brno Olympia Blansko 9:2 Blansko A
  o 3. 59 13:00 Praotci Roudnice Kotlářka Praha 19:3 Kladno A
  Fin. 51 14:10 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears 9:5 Blansko A
  Fin. 60 14:10 Eagles Praha Miners Kladno 7:10 Kladno A



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací