Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Eagles Praha 2 0 0 18:3 4
Tempo Praha 1 1 0 10:16 3
SaBaT Praha 1 1 0 15:7 3
Waynes Pardubice 1 1 0 9:21 3
Rytíři Trutnov 0 2 0 13:18 2
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 14. 6.2024 A 1 09:00 Eagles Praha SaBaT Praha 7:2 Hluboká B
  A 3 11:10 Rytíři Trutnov Waynes Pardubice 8:9 Hluboká B
  A 5 13:20 Tempo Praha Eagles Praha 1:11 Hluboká B
  A 7 15:30 SaBaT Praha Waynes Pardubice 13:0 Hluboká B
  A 9 17:40 Tempo Praha Rytíři Trutnov 9:5 Hluboká B
Sobota 15. 6.2024 A 11 09:00 Rytíři Trutnov SaBaT Praha -:- Hluboká B  
  A 13 11:10 Waynes Pardubice Eagles Praha -:- Hluboká B  
  A 15 13:20 SaBaT Praha Tempo Praha -:- Hluboká B  
  A 17 15:30 Eagles Praha Rytíři Trutnov -:- Hluboká B  
  A 19 17:40 Waynes Pardubice Tempo Praha -:- Hluboká B  


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Sokol Hluboká 2 0 0 33:2 4
Kotlářka Praha 2 0 0 24:7 4
Eagles Praha U12 1 1 0 19:12 3
Miners Kladno 0 2 0 2:33 2
Praotci Roudnice 0 2 0 5:29 2
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 14. 6.2024 B 2 09:00 Miners Kladno Sokol Hluboká 1:17 Hluboká D
  B 4 11:10 Kotlářka Praha Eagles Praha U12 8:6 Hluboká D
  B 6 13:20 Sokol Hluboká Praotci Roudnice 16:1 Hluboká D
  B 8 15:30 Kotlářka Praha Miners Kladno 16:1 Hluboká D
  B 10 17:40 Praotci Roudnice Eagles Praha U12 4:13 Hluboká D
Sobota 15. 6.2024 B 12 09:00 Praotci Roudnice Kotlářka Praha -:- Hluboká D  
  B 14 11:10 Eagles Praha U12 Miners Kladno -:- Hluboká D  
  B 16 13:20 Sokol Hluboká Kotlářka Praha -:- Hluboká D  
  B 18 15:30 Eagles Praha U12 Sokol Hluboká -:- Hluboká D  
  B 20 17:40 Miners Kladno Praotci Roudnice -:- Hluboká D  


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Neděle 16. 6.2024 5.-8. 21 09:00 3A 4B -:- Hluboká B  
  5.-8. 22 09:00 3B 4A -:- Hluboká D  
  SF. 23 11:10 1A 2B -:- Hluboká B  
  SF. 24 11:10 1B 2A -:- Hluboká D  
  o 5. 25 13:20 W21 W22 -:- Hluboká B  
  o 9. 26 13:20 5A 5B -:- Hluboká D  
  o.3 27 15:30 L23 L24 -:- Hluboká B  
  o 7. 28 15:30 L21 L22 -:- Hluboká D  
  Fin. 29 17:40 W23 W24 -:- Hluboká B  



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací