Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Arrows Ostrava 0 0 0 0:0 0
Ježci Jihlava 0 0 0 0:0 0
Technika Brno 0 0 0 0:0 0
Tempo Praha 0 0 0 0:0 0
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 21. 6.2024 1 14:00 Technika Brno Arrows Ostrava -:- Hřiště A  
  5 15:00 Tempo Praha Ježci Jihlava -:- Hřiště A  
  9 16:00 Ježci Jihlava Technika Brno -:- Hřiště A  
Sobota 22. 6.2024 A 13 09:00 Tempo Praha Arrows Ostrava -:- Hřiště A  
  A 17 10:00 Arrows Ostrava Ježci Jihlava -:- Hřiště A  
  A 21 11:00 Technika Brno Tempo Praha -:- Hřiště A  


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Draci Brno 0 0 0 0:0 0
Miners Kladno 0 0 0 0:0 0
Baseball Plzeň 0 0 0 0:0 0
Patriots Liberec 0 0 0 0:0 0
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 21. 6.2024 B 2 14:00 Draci Brno Baseball Plzeň -:- Hřiště B  
  B 6 15:00 Miners Kladno Patriots Liberec -:- Hřiště B  
  B 10 16:00 Patriots Liberec Draci Brno -:- Hřiště B  
Sobota 22. 6.2024 B 14 09:00 Miners Kladno Baseball Plzeň -:- Hřiště B  
  B 18 10:00 Baseball Plzeň Patriots Liberec -:- Hřiště B  
  B 22 11:00 Draci Brno Miners Kladno -:- Hřiště B  


Skupina C

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Waynes Pardubice 0 0 0 0:0 0
Sokol Hluboká 0 0 0 0:0 0
Třebíč Nuclears 0 0 0 0:0 0
Eagles Praha 0 0 0 0:0 0
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 21. 6.2024 C 3 14:00 Třebíč Nuclears Waynes Pardubice -:- Hřiště C  
  C 7 15:00 Eagles Praha Sokol Hluboká -:- Hřiště C  
  C 11 16:00 Sokol Hluboká Třebíč Nuclears -:- Hřiště C  
Sobota 22. 6.2024 C 15 09:00 Eagles Praha Waynes Pardubice -:- Hřiště C  
  C 19 10:00 Waynes Pardubice Sokol Hluboká -:- Hřiště C  
  C 23 11:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha -:- Hřiště C  


Skupina D

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Olympia Blansko 0 0 0 0:0 0
Kotlářka Praha 0 0 0 0:0 0
Klasik Frýdek Místek 0 0 0 0:0 0
Hroši Brno 0 0 0 0:0 0
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 21. 6.2024 D 4 14:00 Olympia Blansko Klasik Frýdek Místek -:- Hřiště D  
  D 8 15:00 Kotlářka Praha Hroši Brno -:- Hřiště D  
  D 12 16:00 Hroši Brno Olympia Blansko -:- Hřiště D  
Sobota 22. 6.2024 D 16 09:00 Kotlářka Praha Klasik Frýdek Místek -:- Hřiště D  
  D 20 10:00 Klasik Frýdek Místek Hroši Brno -:- Hřiště D  
  D 24 11:00 Olympia Blansko Kotlářka Praha -:- Hřiště D  


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 22. 6.2024 poff 25 14:00 1 A 4 B -:- Hřiště A  
  poff 26 14:00 1 B 4 A -:- Hřiště B  
  poff 27 14:00 1 C 4 D -:- Hřiště C  
  poff 28 14:00 1 D 4 C -:- Hřiště D  
  poff 29 15:00 2 A 3 B -:- Hřiště A  
  poff 30 15:00 2 B 3 A -:- Hřiště B  
  poff 31 15:00 2 C 3 D -:- Hřiště C  
  poff 32 15:00 2 D 3 C -:- Hřiště D  
Neděle 23. 6.2024 poff 33 09:00 L 25 L 32 -:- Hřiště A  
  poff 34 09:00 L 26 L 31 -:- Hřiště B  
  poff 35 09:00 L 27 L 30 -:- Hřiště C  
  poff 36 09:00 L 28 L 29 -:- Hřiště D  
  poff 37 10:00 W 25 W 32 -:- Hřiště A  
  poff 38 10:00 W 26 W 31 -:- Hřiště B  
  poff 39 10:00 W 27 W 30 -:- Hřiště C  
  poff 40 10:00 W 28 W 29 -:- Hřiště D  
  poff 41 11:00 W 33 W 35 -:- Hřiště A  
  poff 42 11:00 W 34 W 36 -:- Hřiště B  
  poff 43 11:00 L 33 L 35 -:- Hřiště C  
  poff 44 11:00 L 34 L 36 -:- Hřiště D  
  poff 45 12:00 W 37 W 40 -:- Hřiště A  
  poff 46 12:00 W 38 W 39 -:- Hřiště B  
  poff 47 12:00 L 37 L 40 -:- Hřiště C  
  poff 48 12:00 L 38 L 39 -:- Hřiště D  
  poff 49 13:00 W 41 W 42 -:- Hřiště A  
  poff 50 13:00 L 41 L 42 -:- Hřiště B  
  poff 51 13:00 W 43 W 44 -:- Hřiště C  
  poff 52 13:00 L 43 L 44 -:- Hřiště D  
  poff 53 14:00 L 47 L 48 -:- Hřiště A  
  poff 54 14:00 L 45 L 46 -:- Hřiště B  
  poff 55 14:00 W 47 W 48 -:- Hřiště C  
  poff 56 14:30 W 45 W 46 -:- Hřiště D  



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací