Hostování Hostování z Hostování do

ID.PřijmeníJménoZ oddíluDo oddíluRočníkHostování odStav 
  Rok:  
2066 Černý Antonín Patriots Liberec Blesk Jablonec 2008 01.04. 2020 Schválen
2067 Kabeš Vojtěch Blesk Jablonec Patriots Liberec 2003 01.04. 2020 Schválen
2068 Draxler Mikuláš Miners Kladno Tempo Praha 2003 16.03. 2020 Zadáno
2069 Bříza Lukáš SaB Orli Choceň Sokol Hluboká 1992 15.03. 2020 Schválen
2070 Šrut Martin SaB Orli Choceň Sokol Hluboká 1988 15.03. 2020 Schválen
2071 Kudláček Filip SaB Orli Choceň Sokol Hluboká 1996 15.03. 2020 Schválen
2072 Bajer Ondřej Praotci Roudnice Rakovník Red Crayfish 2002 15.03. 2020 Schválen
2073 Brož Jan Praotci Roudnice Rakovník Red Crayfish 1991 15.03. 2020 Schválen
2074 Foltýn Pavel Praotci Roudnice Rakovník Red Crayfish 1975 15.03. 2020 Schválen
2075 Kohutka Martin Praotci Roudnice Rakovník Red Crayfish 1990 15.03. 2020 Schválen
2076 Kohutka Jiří Praotci Roudnice Rakovník Red Crayfish 1992 15.03. 2020 Schválen
2077 Pčolár Jan Praotci Roudnice Rakovník Red Crayfish 1998 15.03. 2020 Schválen
2078 Ercoli Lukáš Kotlářka Praha Rakovník Red Crayfish 1996 15.03. 2020 Schválen
2079 Hrabec Jan Třebíč Nuclears Arrows Ostrava 2005 15.03. 2020 Schválen
2080 Drha Jiří Tempo Praha Rakovník Red Crayfish 1974 15.03. 2020 Zadáno
2081 Kučera František Tempo Praha Rakovník Red Crayfish 1972 15.03. 2020 Zadáno
2082 Vlach Matěj Sokol Hluboká Kotlářka Praha 2003 30.03. 2020 Schválen
2083 Vlach Vojtěch Sokol Hluboká Kotlářka Praha 2001 25.03. 2020 Schválen
2084 Mužík Martin Kotlářka Praha Sokol Hluboká 1996 30.03. 2020 Schválen
2085 Kovala Tomáš Arrows Ostrava Kotlářka Praha 1999 30.03. 2020 Zadáno
2086 Karpíšek Aleš Praotci Roudnice Rakovník Red Crayfish 1975 15.03. 2020 Schválen
2087 Minařík Marek TJ Lokomotiva Louny Tempo Praha 1993 15.03. 2020 Zadáno
2088 Budský Pavel Draci Brno Technika Brno 1973 15.03. 2020 Zadáno
2089 Mikš Marián Tempo Praha Arrows Ostrava 2000 15.03. 2020 Schválen
2090 Cahlík Tomáš Cannibals Šumperk SaB Orli Choceň 1987 15.03. 2020 Schválen
2091 Pláteník Matěj Tempo Praha Arrows Ostrava 1999 15.03. 2020 Schválen
2092 Pokorný Adam Tempo Praha Arrows Ostrava 1998 15.03. 2020 Schválen
2093 Šuran Martin Tempo Praha Arrows Ostrava 1999 15.03. 2020 Schválen
2094 Vrubel Adam Tempo Praha Arrows Ostrava 1999 15.03. 2020 Schválen
2095 Zelenka Martin Tempo Praha Arrows Ostrava 2000 15.03. 2020 Schválen
2096 Bušovský Radovan Tempo Praha Arrows Ostrava 1977 15.03. 2020 Schválen
2097 Skála Antonín Tempo Praha Arrows Ostrava 2001 15.03. 2020 Schválen
2098 Holman Zdeněk Rytíři Trutnov SaB Orli Choceň 2001 15.03. 2020 Schválen
2099 Borůvka Tomáš Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek 2003 31.03. 2020 Schválen
2100 Nastoupil Marek Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek 2002 31.03. 2020 Schválen
2101 Nevrla Filip Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek 2004 31.03. 2020 Schválen
2102 Plaček Filip Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek 2002 31.03. 2020 Schválen
2103 Poisl Matyáš Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek 2003 31.03. 2020 Schválen
2104 Školoudík Jakub Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek 2004 31.03. 2020 Schválen
2105 Rychecký Bronislav Praotci Roudnice Rakovník Red Crayfish 1981 15.03. 2020 Schválen
2106 Čepelák Jakub Draci Brno Olympia Blansko 2005 16.03. 2020 Zadáno
2107 Klacl Šimon Draci Brno Olympia Blansko 2005 16.03. 2020 Zadáno
2108 Major Vincent Draci Brno Olympia Blansko 2005 16.03. 2020 Zadáno
2109 Šindelka Michal Draci Brno Olympia Blansko 2005 16.03. 2020 Zadáno
2110 Urbánek Tomáš Draci Brno Olympia Blansko 2005 15.03. 2020 Zadáno
2111 Pejchar Hugo Draci Brno Olympia Blansko 2005 15.03. 2020 Zadáno
2112 Jirásek Šimon Miners Kladno Tempo Praha 2003 16.03. 2020 Zadáno
2113 Janega Vojtěch Miners Kladno Tempo Praha 2002 16.03. 2020 Zadáno
2114 Vyskočil Jakub Draci Brno Olympia Blansko 2006 01.04. 2020 Zadáno
2115 Paulík Štěpán Draci Brno Olympia Blansko 2006 01.04. 2020 Zadáno
2116 Stříbrný Samuel Draci Brno Olympia Blansko 2006 01.04. 2020 Zadáno
2117 Malý Michal Draci Brno Olympia Blansko 2006 01.04. 2020 Zadáno
2118 Posselt Jakub Miners Kladno Tempo Praha 2003 16.03. 2020 Schválen
2119 Schiefert Patrik Miners Kladno Arrows Ostrava 1999 16.03. 2020 Schválen
2120 Sobotka Jakub Miners Kladno Arrows Ostrava 1999 16.03. 2020 Schválen
2121 Brabec Jáchym Ježci Jihlava Třebíč Nuclears 2007 01.04. 2020 Schválen
2122 Grundmann Martin Sparks Mladé Buky Eagles Praha 2001 30.03. 2020 Schválen
2123 Grundmann Martin Sparks Mladé Buky Eagles Praha 2001 30.03. 2020 Schválen
2124 Jiránek Martin Sokol Hluboká Eagles Praha 2003 30.03. 2020 Zadáno
2125 Jiránek Martin Sokol Hluboká Eagles Praha 2003 30.03. 2020 Zadáno
2126 Svoboda Vojtěch Miners Kladno Arrows Ostrava 1999 26.03. 2020 Zadáno
2127 Bečka Vojtěch Miners Kladno Tempo Praha 1995 26.03. 2020 Schválen

Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací