Soutěž#DenDatumČasDomácíHostéHřištěVýsledekZapisovatelŽádost
Exl 11 22. 5. 2020 19:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A 3 : 0 Romana Kucková
Exl 12 22. 5. 2020 19:00 Eagles Praha SaBaT Praha Krč 15 : 3 Jaroslava Duffková
Exl 15 22. 5. 2020 19:00 Olympia Blansko Technika Brno Blansko 9 : 12 František Slavič
Exl 13 So 23. 5. 2020 14:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Kotlářka 3 : 0 Jan Bílek
Exl 14 So 23. 5. 2020 15:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč 1 : 9 Marie Studená
Exl 17 So 23. 5. 2020 16:00 SaBaT Praha Eagles Praha SaBaT 4 : 5 Jiří Křepinský
Exl 20 So 23. 5. 2020 16:00 Technika Brno Olympia Blansko Kraví hora 14 : 4 Rudolf Drnec
Exl 18 Ne 24. 5. 2020 14:00 Tempo Praha Kotlářka Praha Tempo 4 : 8 Stanislav Lippanský
Exl 16 Ne 24. 5. 2020 15:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS 6 : 3 Adam Jarolím
Exl 19 Ne 24. 5. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši 6 : 1 El_Ghannam Moustafa
U18 1023 St 20. 5. 2020 17:00 SaBaT Praha Trojan Warriors SaBaT 23 : 2 Zapsat
U21 507 Ne 24. 5. 2020 12:00 Kotlářka Praha Draci Brno Kotlářka 2 : 12 Jan Bílek
U21 508 Ne 24. 5. 2020 15:00 Draci Brno Kotlářka Praha Kotlářka 6 : 8 Jan Bílek
Exl 21 29. 5. 2020 19:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A 9 : 5 Matěj Neděla
Exl 25 29. 5. 2020 19:00 Olympia Blansko Tempo Praha Blansko 3 : 2 František Slavič
Exl 22 So 30. 5. 2020 16:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS 9 : 0 Adam Jarolím
Exl 23 So 30. 5. 2020 16:00 Technika Brno Kotlářka Praha Kraví hora 6 : 5 Roman Mráz
Exl 24 So 30. 5. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno SaBaT Praha Hroši 14 : 4 El_Ghannam Moustafa
Exl 26 So 30. 5. 2020 16:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč 6 : 4 Jaroslava Duffková
Exl 30 So 30. 5. 2020 16:00 Tempo Praha Olympia Blansko Tempo 8 : 2 Stanislav Lippanský
Exl 27 Ne 31. 5. 2020 16:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč 1 : 12 Marie Studená
Exl 28 Ne 31. 5. 2020 16:00 Kotlářka Praha Technika Brno Kotlářka 8 : 7 Jan Bílek
Exl 29 Ne 31. 5. 2020 16:00 SaBaT Praha Cardion Hroši Brno SaBaT 0 : 9 Jiří Křepinský
LIG 301 So 30. 5. 2020 13:00 Klasik Frýdek-Místek Pelikans Bučovice Frýdek-Místek 4 : 2 Aleš Haladej
LIG 303 So 30. 5. 2020 13:00 Wolfs Domažlice Blesk Jablonec Domažlice 8 : 28 Karel Riedl
LIG 302 So 30. 5. 2020 16:00 Klasik Frýdek-Místek Pelikans Bučovice Frýdek-Místek 7 : 9 Aleš Haladej
LIG 304 So 30. 5. 2020 16:00 Wolfs Domažlice Blesk Jablonec Domažlice 0 : 37 Karel Riedl
LIG 305 Ne 31. 5. 2020 13:00 Sokol Hluboká Hroch Brno Hroši 4 : 14 Sokol Hluboká
LIG 306 Ne 31. 5. 2020 16:00 Sokol Hluboká Hroch Brno Hroši 12 : 10 Sokol Hluboká
U18 1101 So 30. 5. 2020 09:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši 2 : 9 Zapsat
U18 1005 So 30. 5. 2020 10:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha SaBaT 0 : 2 Zapsat
U18 1102 So 30. 5. 2020 11:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno Hroši 3 : 2 El_Ghannam Moustafa
U18 1006 So 30. 5. 2020 12:00 Kotlářka Praha SaBaT Praha SaBaT 0 : 16 Zapsat
U18 1103 So 30. 5. 2020 12:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč 4 : 9 Marie Studená
U18 1105 So 30. 5. 2020 12:00 Olympia Blansko Klasik Frýdek-Místek Blansko 6 : 16 František Slavič
U18 1001 So 30. 5. 2020 14:00 Patriots Liberec Tempo Praha Liberec 2 : 18 Zapsat
U18 1003 So 30. 5. 2020 14:00 Sokol Hluboká Trojan Warriors SaBaT 11 : 1 Sokol Hluboká
U18 1104 So 30. 5. 2020 14:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Třebíč 13 : 1 Marie Studená
U18 1106 So 30. 5. 2020 14:00 Klasik Frýdek-Místek Olympia Blansko Blansko 7 : 8 František Slavič
U18 1002 So 30. 5. 2020 16:00 Tempo Praha Patriots Liberec Liberec 13 : 6 Zapsat
U18 1004 So 30. 5. 2020 16:00 Trojan Warriors Sokol Hluboká SaBaT 5 : 7 Sokol Hluboká
U21 511 Po 25. 5. 2020 14:30 Třebíč Nuclears SaBaT Praha Třebíč 8 : 4 Marie Studená
U21 512 Po 25. 5. 2020 17:00 SaBaT Praha Třebíč Nuclears Třebíč 1 : 12 Marie Studená
U21 503 Čt 28. 5. 2020 17:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši 2 : 4 Jan Obrtlík
U21 505 Ne 31. 5. 2020 10:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha SaBaT 2 : 16 Jan Bílek
U21 501 Ne 31. 5. 2020 13:00 Draci Brno Eagles Praha MBS 6 : 0 Tomáš Furko
U21 506 Ne 31. 5. 2020 13:00 Kotlářka Praha SaBaT Praha SaBaT 17 : 5 Jan Bílek
U21 502 Ne 31. 5. 2020 16:00 Eagles Praha Draci Brno MBS 12 : 9 Tomáš Furko
Exl 31 5. 6. 2020 19:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Arrows A - : - Romana Kucková
Exl 32 5. 6. 2020 19:00 Olympia Blansko Eagles Praha Blansko - : - František Slavič
Exl 33 So 6. 6. 2020 14:00 Draci Brno Kotlářka Praha MBS - : - Adam Jarolím
Exl 34 So 6. 6. 2020 14:00 Tempo Praha Třebíč Nuclears Tempo - : - Zapsat
Exl 35 So 6. 6. 2020 16:00 Technika Brno SaBaT Praha Kraví hora - : - Rudolf Drnec
Exl 36 So 6. 6. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši - : - Zapsat
Exl 37 So 6. 6. 2020 16:00 Eagles Praha Olympia Blansko Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 38 Ne 7. 6. 2020 14:00 Kotlářka Praha Draci Brno Kotlářka - : - Jan Bílek
Exl 39 Ne 7. 6. 2020 16:00 Třebíč Nuclears Tempo Praha Třebíč - : - Marie Studená
Exl 40 Ne 7. 6. 2020 16:00 SaBaT Praha Technika Brno SaBaT - : - Jiří Křepinský
LIG 307 So 6. 6. 2020 13:00 Sokol Hluboká Wolfs Domažlice Domažlice - : - Zapsat
LIG 309 So 6. 6. 2020 13:00 Skokani Olomouc Pelikans Bučovice Skokani - : - Lenka Nastoupilová
LIG 308 So 6. 6. 2020 16:00 Sokol Hluboká Wolfs Domažlice Domažlice - : - Zapsat
LIG 310 So 6. 6. 2020 16:00 Skokani Olomouc Pelikans Bučovice Skokani - : - Lenka Nastoupilová
LIG 311 Ne 7. 6. 2020 13:00 Blesk Jablonec Hroch Brno Jablonec - : - Zapsat
LIG 312 Ne 7. 6. 2020 16:00 Blesk Jablonec Hroch Brno Jablonec - : - Zapsat
U18 1007 St 3. 6. 2020 17:00 Trojan Warriors Tempo Praha SaBaT - : - Zapsat
U18 1109 So 6. 6. 2020 10:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši - : - Zapsat
U18 1010 So 6. 6. 2020 12:00 SaBaT Praha Sokol Hluboká SaBaT - : - Zapsat
U18 1107 So 6. 6. 2020 12:00 Klasik Frýdek-Místek Draci Brno Frýdek-Místek - : - Aleš Haladej
U18 1111 So 6. 6. 2020 12:00 Arrows Ostrava Olympia Blansko Arrows A - : - Matěj Neděla
U18 1011 So 6. 6. 2020 14:00 Sokol Hluboká SaBaT Praha SaBaT - : - Zapsat
U18 1108 So 6. 6. 2020 14:00 Draci Brno Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek - : - Aleš Haladej
U18 1112 So 6. 6. 2020 14:00 Olympia Blansko Arrows Ostrava Arrows A - : - Matěj Neděla
U18 1025 So 6. 6. 2020 15:00 Kotlářka Praha Patriots Liberec Vypich - : - Zapsat
U18 1028 So 6. 6. 2020 17:00 Patriots Liberec Kotlářka Praha Vypich - : - Zapsat
U21 504 Čt 4. 6. 2020 17:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Hroši - : - Zapsat
U21 509 Ne 7. 6. 2020 13:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč - : - Zapsat
U21 510 Ne 7. 6. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Krč - : - Zapsat
Exl 41 12. 6. 2020 19:00 Arrows Ostrava Tempo Praha Arrows A - : - Zapsat
Exl 43 12. 6. 2020 19:00 Olympia Blansko Draci Brno Blansko - : - František Slavič
Exl 42 So 13. 6. 2020 16:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 44 So 13. 6. 2020 16:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha SaBaT - : - Jiří Křepinský
Exl 45 So 13. 6. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno Technika Brno Hroši - : - Zapsat
Exl 46 So 13. 6. 2020 16:00 Tempo Praha Arrows Ostrava Tempo - : - Zapsat
Exl 48 So 13. 6. 2020 16:00 Draci Brno Olympia Blansko MBS - : - Adam Jarolím
Exl 47 Ne 14. 6. 2020 16:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč - : - Marie Studená
Exl 49 Ne 14. 6. 2020 16:00 Kotlářka Praha SaBaT Praha Kotlářka - : - Zapsat
Exl 50 Ne 14. 6. 2020 16:00 Technika Brno Cardion Hroši Brno Kraví hora - : - Roman Mráz
LIG 315 So 13. 6. 2020 13:00 Skokani Olomouc Sokol Hluboká Skokani - : - Lenka Nastoupilová
LIG 316 So 13. 6. 2020 16:00 Skokani Olomouc Sokol Hluboká Skokani - : - Lenka Nastoupilová
LIG 317 Ne 14. 6. 2020 12:00 Blesk Jablonec Pelikans Bučovice Jablonec - : - Zapsat
LIG 318 Ne 14. 6. 2020 15:00 Blesk Jablonec Pelikans Bučovice Jablonec - : - Zapsat
U18 1014 Út 9. 6. 2020 17:00 Eagles Praha Trojan Warriors Krč - : - Zapsat
U18 1115 St 10. 6. 2020 16:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Arrows A - : - Matěj Neděla
U18 1013 St 10. 6. 2020 17:00 Trojan Warriors Eagles Praha SaBaT - : - Zapsat
U18 1024 St 10. 6. 2020 17:00 Tempo Praha Kotlářka Praha Tempo - : - Zapsat
U18 1116 St 10. 6. 2020 18:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Arrows A - : - Matěj Neděla
U18 1015 So 13. 6. 2020 12:00 Sokol Hluboká Kotlářka Praha Vypich - : - Zapsat
U18 1017 So 13. 6. 2020 12:00 Patriots Liberec SaBaT Praha Liberec - : - Zapsat
U18 1113 So 13. 6. 2020 12:00 Olympia Blansko Draci Brno Blansko - : - Zapsat
U18 1117 So 13. 6. 2020 12:00 Klasik Frýdek-Místek Třebíč Nuclears Frýdek-Místek - : - Aleš Haladej
U18 1016 So 13. 6. 2020 14:00 Kotlářka Praha Sokol Hluboká Vypich - : - Zapsat
U18 1018 So 13. 6. 2020 14:00 SaBaT Praha Patriots Liberec Liberec - : - Zapsat
U18 1114 So 13. 6. 2020 14:00 Draci Brno Olympia Blansko Blansko - : - Zapsat
U18 1118 So 13. 6. 2020 14:00 Třebíč Nuclears Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek - : - Aleš Haladej
U21 520 Po 8. 6. 2020 16:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč - : - Marie Studená
U21 515 Ne 14. 6. 2020 10:00 Třebíč Nuclears Kotlářka Praha Třebíč - : - Marie Studená
U21 513 Ne 14. 6. 2020 13:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS - : - Tomáš Furko
U21 516 Ne 14. 6. 2020 13:00 Kotlářka Praha Třebíč Nuclears Třebíč - : - Marie Studená
U21 517 Ne 14. 6. 2020 13:00 SaBaT Praha Eagles Praha SaBaT - : - Zapsat
U21 514 Ne 14. 6. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno MBS - : - Tomáš Furko
U21 518 Ne 14. 6. 2020 16:00 Eagles Praha SaBaT Praha SaBaT - : - Zapsat
Exl 51 19. 6. 2020 19:00 Arrows Ostrava SaBaT Praha Arrows A - : - Zapsat
Exl 52 19. 6. 2020 19:00 Eagles Praha Draci Brno Krč - : - Zapsat
Exl 53 19. 6. 2020 19:00 Olympia Blansko Kotlářka Praha Blansko - : - Zapsat
Exl 54 So 20. 6. 2020 14:00 Cardion Hroši Brno Tempo Praha Hroši - : - Zapsat
Exl 55 So 20. 6. 2020 16:00 Třebíč Nuclears Technika Brno Třebíč - : - Zapsat
Exl 56 So 20. 6. 2020 16:00 SaBaT Praha Arrows Ostrava SaBaT - : - Zapsat
Exl 57 So 20. 6. 2020 16:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Zapsat
Exl 58 So 20. 6. 2020 16:00 Kotlářka Praha Olympia Blansko Kotlářka - : - Zapsat
Exl 59 Ne 21. 6. 2020 14:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno Tempo - : - Zapsat
Exl 60 Ne 21. 6. 2020 16:00 Technika Brno Třebíč Nuclears Kraví hora - : - Zapsat
LIG 319 So 20. 6. 2020 13:00 Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc Frýdek-Místek - : - Zapsat
LIG 321 So 20. 6. 2020 13:00 Hroch Brno Wolfs Domažlice Blansko - : - Zapsat
LIG 320 So 20. 6. 2020 16:00 Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc Frýdek-Místek - : - Zapsat
LIG 322 So 20. 6. 2020 16:00 Hroch Brno Wolfs Domažlice Blansko - : - Zapsat
LIG 323 Ne 21. 6. 2020 13:00 Blesk Jablonec Sokol Hluboká Jablonec - : - Zapsat
LIG 324 Ne 21. 6. 2020 16:00 Blesk Jablonec Sokol Hluboká Jablonec - : - Zapsat
U18 1008 St 17. 6. 2020 17:00 Patriots Liberec Eagles Praha Krč (světla) - : - Zapsat
U18 1019 St 17. 6. 2020 17:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Vypich - : - Zapsat
U18 1020 St 17. 6. 2020 17:00 Trojan Warriors SaBaT Praha SaBaT - : - Zapsat
U18 1119 St 17. 6. 2020 17:00 Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek Arrows A - : - Zapsat
U18 1009 St 17. 6. 2020 19:00 Eagles Praha Patriots Liberec Krč (světla) - : - Zapsat
U18 1124 St 17. 6. 2020 19:00 Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava Arrows A - : - Zapsat
U18 1110 Čt 18. 6. 2020 16:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Hroši - : - Zapsat
U18 1027 Čt 18. 6. 2020 17:00 Eagles Praha SaBaT Praha Krč - : - Zapsat
U18 1120 So 20. 6. 2020 09:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS - : - Zapsat
U18 1121 So 20. 6. 2020 11:00 Třebíč Nuclears Draci Brno MBS - : - Zapsat
U18 1122 So 20. 6. 2020 12:00 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno Blansko - : - Zapsat
U18 1123 So 20. 6. 2020 14:00 Cardion Hroši Brno Olympia Blansko Blansko - : - Zapsat
U21 519 Ne 21. 6. 2020 11:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS - : - Tomáš Furko
U21 521 Ne 21. 6. 2020 13:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Kotlářka - : - Zapsat
U21 523 Ne 21. 6. 2020 13:00 Cardion Hroši Brno SaBaT Praha Hroši - : - Zapsat
U21 522 Ne 21. 6. 2020 16:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Kotlářka - : - Zapsat
U21 524 Ne 21. 6. 2020 16:00 SaBaT Praha Cardion Hroši Brno Hroši - : - Zapsat
Exl 3 St 24. 6. 2020 17:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši - : - Zapsat
Exl 1 St 24. 6. 2020 19:00 Arrows Ostrava Technika Brno Arrows A - : - Zapsat
Exl 4 St 24. 6. 2020 19:00 SaBaT Praha Tempo Praha Krč (světla) - : - Zapsat
Exl 5 St 24. 6. 2020 19:00 Olympia Blansko Třebíč Nuclears Blansko - : - Zapsat
Exl 2 Čt 25. 6. 2020 19:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč - : - Zapsat
Exl 61 26. 6. 2020 19:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A - : - Zapsat
Exl 65 26. 6. 2020 19:00 Olympia Blansko SaBaT Praha Blansko - : - Zapsat
Exl 63 So 27. 6. 2020 16:00 Draci Brno Tempo Praha MBS - : - Zapsat
Exl 64 So 27. 6. 2020 16:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno Kotlářka - : - Zapsat
Exl 66 So 27. 6. 2020 16:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč - : - Zapsat
Exl 67 So 27. 6. 2020 16:00 Technika Brno Eagles Praha Kraví hora - : - Zapsat
Exl 70 So 27. 6. 2020 16:00 SaBaT Praha Olympia Blansko SaBaT - : - Zapsat
Exl 68 Ne 28. 6. 2020 14:00 Tempo Praha Draci Brno Tempo - : - Zapsat
Exl 62 Ne 28. 6. 2020 16:00 Eagles Praha Technika Brno Krč - : - Zapsat
Exl 69 Ne 28. 6. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha Hroši - : - Zapsat
LIG 325 So 27. 6. 2020 13:00 Sokol Hluboká Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek - : - Zapsat
LIG 327 So 27. 6. 2020 13:00 Pelikans Bučovice Hroch Brno Bučovice - : - Zapsat
LIG 329 So 27. 6. 2020 13:00 Wolfs Domažlice Skokani Olomouc Domažlice - : - Zapsat
LIG 326 So 27. 6. 2020 16:00 Sokol Hluboká Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek - : - Zapsat
LIG 328 So 27. 6. 2020 16:00 Pelikans Bučovice Hroch Brno Bučovice - : - Zapsat
LIG 330 So 27. 6. 2020 16:00 Wolfs Domažlice Skokani Olomouc Domažlice - : - Zapsat
U18 1012 St 24. 6. 2020 17:00 Tempo Praha Trojan Warriors Tempo - : - Zapsat
U18 1026 St 24. 6. 2020 17:00 SaBaT Praha Eagles Praha SaBaT - : - Zapsat
U18 1125 So 27. 6. 2020 09:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS - : - Zapsat
U18 1127 So 27. 6. 2020 10:00 Třebíč Nuclears Olympia Blansko Třebíč - : - Zapsat
U18 1126 So 27. 6. 2020 11:00 Arrows Ostrava Draci Brno MBS - : - Zapsat
U18 1029 So 27. 6. 2020 12:00 Tempo Praha Sokol Hluboká Tempo - : - Zapsat
U18 1129 So 27. 6. 2020 12:00 Cardion Hroši Brno Klasik Frýdek-Místek Hroši - : - Zapsat
U18 1030 So 27. 6. 2020 14:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Tempo - : - Zapsat
U18 1130 So 27. 6. 2020 14:00 Klasik Frýdek-Místek Cardion Hroši Brno Hroši - : - Zapsat
U21 525 Ne 28. 6. 2020 10:00 SaBaT Praha Draci Brno SaBaT - : - Zapsat
U21 527 Ne 28. 6. 2020 10:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč - : - Zapsat
U21 526 Ne 28. 6. 2020 13:00 Draci Brno SaBaT Praha SaBaT - : - Zapsat
U21 528 Ne 28. 6. 2020 13:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Krč - : - Zapsat
U21 529 Ne 28. 6. 2020 13:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno Kotlářka - : - Zapsat
U21 530 Ne 28. 6. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha Kotlářka - : - Zapsat
Exl 7 St 1. 7. 2020 17:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Kotlářka - : - Zapsat
Exl 10 St 1. 7. 2020 17:00 Třebíč Nuclears Olympia Blansko Třebíč - : - Zapsat
Exl 9 St 1. 7. 2020 19:00 Tempo Praha SaBaT Praha Krč (světla) - : - Zapsat
Exl 6 Čt 2. 7. 2020 17:00 Technika Brno Arrows Ostrava Kraví hora - : - Zapsat
Exl 8 Čt 2. 7. 2020 19:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS - : - Zapsat
Exl 71 3. 7. 2020 19:00 Olympia Blansko Arrows Ostrava Blansko - : - Zapsat
Exl 72 3. 7. 2020 19:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč - : - Zapsat
Exl 73 3. 7. 2020 19:00 Draci Brno SaBaT Praha MBS - : - Zapsat
Exl 75 So 4. 7. 2020 14:00 Tempo Praha Technika Brno Tempo - : - Zapsat
Exl 78 So 4. 7. 2020 14:00 SaBaT Praha Draci Brno SaBaT - : - Zapsat
Exl 74 So 4. 7. 2020 16:00 Kotlářka Praha Třebíč Nuclears Kotlářka - : - Zapsat
Exl 76 So 4. 7. 2020 16:00 Arrows Ostrava Olympia Blansko Arrows A - : - Zapsat
Exl 77 So 4. 7. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši - : - Zapsat
Exl 80 Ne 5. 7. 2020 14:00 Technika Brno Tempo Praha Kraví hora - : - Zapsat
Exl 79 Ne 5. 7. 2020 16:00 Třebíč Nuclears Kotlářka Praha Třebíč - : - Zapsat
LIG 331 So 4. 7. 2020 13:00 Klasik Frýdek-Místek Blesk Jablonec Frýdek-Místek - : - Zapsat
LIG 333 So 4. 7. 2020 13:00 Pelikans Bučovice Wolfs Domažlice Bučovice - : - Zapsat
LIG 332 So 4. 7. 2020 16:00 Klasik Frýdek-Místek Blesk Jablonec Frýdek-Místek - : - Zapsat
LIG 334 So 4. 7. 2020 16:00 Pelikans Bučovice Wolfs Domažlice Bučovice - : - Zapsat
LIG 335 Ne 5. 7. 2020 13:00 Hroch Brno Skokani Olomouc Hroši - : - Zapsat
LIG 336 Ne 5. 7. 2020 16:00 Hroch Brno Skokani Olomouc Hroši - : - Zapsat
U18 1031 St 1. 7. 2020 14:30 SaBaT Praha Tempo Praha SaBaT - : - Zapsat
U18 1032 St 1. 7. 2020 17:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč - : - Zapsat
U18 1035 St 1. 7. 2020 17:00 Tempo Praha SaBaT Praha SaBaT - : - Zapsat
U18 1128 St 1. 7. 2020 19:00 Olympia Blansko Třebíč Nuclears Blansko - : - Zapsat
U18 1034 Čt 2. 7. 2020 17:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Vypich - : - Zapsat
U18 1033 3. 7. 2020 15:00 Patriots Liberec Trojan Warriors SaBaT - : - Zapsat
U18 1036 3. 7. 2020 17:00 Trojan Warriors Patriots Liberec SaBaT - : - Zapsat
Exl 81 10. 7. 2020 19:00 Arrows Ostrava Kotlářka Praha Arrows A - : - Zapsat
Exl 82 10. 7. 2020 19:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč - : - Zapsat
Exl 83 10. 7. 2020 19:00 Draci Brno Technika Brno MBS - : - Zapsat
Exl 84 10. 7. 2020 19:00 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno Blansko - : - Zapsat
Exl 87 So 11. 7. 2020 14:00 Tempo Praha Eagles Praha Tempo - : - Zapsat
Exl 85 So 11. 7. 2020 16:00 SaBaT Praha Třebíč Nuclears SaBaT - : - Zapsat
Exl 86 So 11. 7. 2020 16:00 Kotlářka Praha Arrows Ostrava Kotlářka - : - Zapsat
Exl 88 So 11. 7. 2020 16:00 Technika Brno Draci Brno Kraví hora - : - Zapsat
Exl 89 So 11. 7. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno Olympia Blansko Hroši - : - Zapsat
Exl 90 Ne 12. 7. 2020 16:00 Třebíč Nuclears SaBaT Praha Třebíč - : - Zapsat
LIG 337 So 11. 7. 2020 13:00 Pelikans Bučovice Sokol Hluboká Bučovice - : - Zapsat
LIG 339 So 11. 7. 2020 13:00 Skokani Olomouc Blesk Jablonec Skokani - : - Zapsat
LIG 338 So 11. 7. 2020 16:00 Pelikans Bučovice Sokol Hluboká Bučovice - : - Zapsat
LIG 340 So 11. 7. 2020 16:00 Skokani Olomouc Blesk Jablonec Skokani - : - Zapsat
LIG 341 Ne 12. 7. 2020 13:00 Hroch Brno Klasik Frýdek-Místek Hroši - : - Zapsat
LIG 342 Ne 12. 7. 2020 16:00 Hroch Brno Klasik Frýdek-Místek Hroši - : - Zapsat
U18 1037 St 8. 7. 2020 17:00 Tempo Praha Eagles Praha Tempo - : - Zapsat
U18 1038 St 8. 7. 2020 17:00 Kotlářka Praha Trojan Warriors Kotlářka - : - Zapsat
U18 1039 Čt 9. 7. 2020 17:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč - : - Zapsat
U18 1040 So 11. 7. 2020 10:00 Trojan Warriors Kotlářka Praha SaBaT - : - Zapsat
U18 1041 So 11. 7. 2020 14:00 Sokol Hluboká Patriots Liberec Liberec - : - Zapsat
U18 1042 So 11. 7. 2020 16:00 Patriots Liberec Sokol Hluboká Liberec - : - Zapsat
LIG 313 So 18. 7. 2020 13:00 Wolfs Domažlice Klasik Frýdek-Místek Domažlice - : - Zapsat
LIG 314 So 18. 7. 2020 16:00 Wolfs Domažlice Klasik Frýdek-Místek Domažlice - : - Zapsat
U18 1021 Út 21. 7. 2020 17:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Hluboká - : - Zapsat
U18 1022 St 22. 7. 2020 17:00 Sokol Hluboká Eagles Praha Hluboká - : - Zapsat
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací