Soutěž#DenDatumČasDomácíHostéHřištěVýsledekZapisovatelŽádostOdměna
U21 523 Ne 24. 4. 2022 12:00 SaBaT Praha Cardion Hroši Brno SaBaT - : - Zapsat
U21 524 Ne 24. 4. 2022 15:00 SaBaT Praha Cardion Hroši Brno SaBaT - : - Zapsat
U18 1028 So 14. 5. 2022 14:00 Tempo Praha Sokol Hluboká Hluboká - : - Zapsat
Exl 85 27. 5. 2022 19:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS - : - Zapsat
Exl 86 27. 5. 2022 19:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 87 So 28. 5. 2022 13:00 Tempo Praha Třebíč Nuclears Tempo - : - Zapsat
Exl 88 So 28. 5. 2022 13:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 90 So 28. 5. 2022 13:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS - : - Zapsat
Exl 89 So 28. 5. 2022 16:00 Tempo Praha Třebíč Nuclears Tempo - : - Zapsat
Exl 91 Ne 29. 5. 2022 13:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši - : - Zapsat
Exl 92 Ne 29. 5. 2022 13:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A - : - Zapsat
Exl 93 Ne 29. 5. 2022 16:00 Třebíč Nuclears Tempo Praha Třebíč - : - Marie Studená
LIG 351 So 28. 5. 2022 13:00 Olympia Blansko Skokani Olomouc Blansko - : - František Slavič
LIG 355 So 28. 5. 2022 13:00 SaBaT Praha Klasik Frýdek-Místek SaBaT - : - Jiří Křepinský
LIG 352 So 28. 5. 2022 16:00 Skokani Olomouc Olympia Blansko Blansko - : - František Slavič
LIG 356 So 28. 5. 2022 16:00 Klasik Frýdek-Místek SaBaT Praha SaBaT - : - Jiří Křepinský
LIG 349 Ne 29. 5. 2022 13:00 Kotlářka Praha Blesk Jablonec Jablonec - : - Blesk Jablonec
LIG 350 Ne 29. 5. 2022 16:00 Blesk Jablonec Kotlářka Praha Jablonec - : - Blesk Jablonec
U18 1014 St 25. 5. 2022 17:00 SaBaT Praha Tempo Praha SaBaT - : - Zapsat
U18 1139 Čt 26. 5. 2022 17:00 Cardion Hroši Brno Olympia Blansko Blansko - : - František Slavič
U18 1140 27. 5. 2022 17:00 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno Hroši - : - Martin Dvořák
U18 1038 So 28. 5. 2022 12:00 Blesk Jablonec SaBaT Praha Jablonec - : - Blesk Jablonec
U18 1040 So 28. 5. 2022 12:00 Baseball Plzeň Tempo Praha Spálené Poříčí - : - Zapsat
U18 1141 So 28. 5. 2022 12:00 Technika Brno Arrows Ostrava Arrows A - : - Zapsat
U18 1039 So 28. 5. 2022 14:00 SaBaT Praha Blesk Jablonec Jablonec - : - Blesk Jablonec
U18 1041 So 28. 5. 2022 14:00 Tempo Praha Baseball Plzeň Spálené Poříčí - : - Zapsat
U18 1142 So 28. 5. 2022 14:00 Arrows Ostrava Technika Brno Arrows A - : - Zapsat
U21 553 Ne 29. 5. 2022 10:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč - : - Marie Studená
U21 549 Ne 29. 5. 2022 13:00 Tempo Praha Draci Brno Tempo - : - Zapsat
U21 551 Ne 29. 5. 2022 13:00 Eagles Praha SaBaT Praha Krč - : - Jaroslava Duffková
U21 550 Ne 29. 5. 2022 16:00 Tempo Praha Draci Brno Tempo - : - Zapsat
U21 552 Ne 29. 5. 2022 16:00 Eagles Praha SaBaT Praha Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 94 St 1. 6. 2022 19:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A - : - Zapsat
Exl 95 Čt 2. 6. 2022 19:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS - : - Zapsat
Exl 96 3. 6. 2022 17:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši - : - Zapsat
Exl 97 3. 6. 2022 19:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A - : - Zapsat
Exl 98 3. 6. 2022 19:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 99 So 4. 6. 2022 13:00 Tempo Praha Eagles Praha Tempo - : - Zapsat
Exl 100 Ne 5. 6. 2022 13:00 Tempo Praha Eagles Praha Tempo - : - Zapsat
U18 1137 Po 30. 5. 2022 17:00 Draci Brno Třebíč Nuclears Třebíč - : - Marie Studená
U18 1042 Út 31. 5. 2022 17:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč - : - Zapsat
CBP 710 So 11. 6. 2022 14:00 Kotlářka Praha Technika Brno Vypich - : - Zapsat
CBP 711 So 11. 6. 2022 14:00 Klasik Frýdek-Místek Eagles Praha Frýdek-Místek - : - Zapsat
CBP 712 So 11. 6. 2022 14:00 SaBaT Praha Tempo Praha SaBaT - : - Zapsat
CBP 713 So 11. 6. 2022 14:00 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno Blansko - : - Zapsat
CBP 714 So 11. 6. 2022 14:00 SaBaT Praha B Sokol Hluboká SaBaT - : - Zapsat
CBP 715 So 11. 6. 2022 14:00 Blesk Jablonec Třebíč Nuclears Jablonec - : - Zapsat
CBP 716 Ne 12. 6. 2022 13:00 Technika Brno Kotlářka Praha Technika - : - Zapsat
CBP 717 Ne 12. 6. 2022 13:00 Eagles Praha Klasik Frýdek-Místek Krč - : - Jaroslava Duffková
CBP 718 Ne 12. 6. 2022 13:00 Tempo Praha SaBaT Praha Tempo - : - Zapsat
CBP 719 Ne 12. 6. 2022 13:00 Cardion Hroši Brno Olympia Blansko Hroši - : - Zapsat
CBP 720 Ne 12. 6. 2022 13:00 Sokol Hluboká SaBaT Praha B Hluboká - : - Zapsat
CBP 721 Ne 12. 6. 2022 13:00 Třebíč Nuclears Blesk Jablonec Třebíč - : - Zapsat
CBP 722 Ne 12. 6. 2022 16:00 Technika Brno Kotlářka Praha Technika - : - Zapsat
CBP 723 Ne 12. 6. 2022 16:00 Eagles Praha Klasik Frýdek-Místek Krč - : - Jaroslava Duffková
CBP 724 Ne 12. 6. 2022 16:00 Tempo Praha SaBaT Praha Tempo - : - Zapsat
CBP 725 Ne 12. 6. 2022 16:00 Cardion Hroši Brno Olympia Blansko Hroši - : - Zapsat
CBP 726 Ne 12. 6. 2022 16:00 Sokol Hluboká SaBaT Praha B Hluboká - : - Zapsat
CBP 727 Ne 12. 6. 2022 16:00 Třebíč Nuclears Blesk Jablonec Třebíč - : - Zapsat
Exl 101 Út 7. 6. 2022 17:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši - : - Zapsat
Exl 102 St 8. 6. 2022 17:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč - : - Zapsat
U18 1004 St 8. 6. 2022 17:30 Blesk Jablonec Tempo Praha Jablonec - : - Stanislav Lippanský
U21 555 Ne 12. 6. 2022 13:00 Třebíč Nuclears SaBaT Praha Třebíč - : - Zapsat
U21 557 Ne 12. 6. 2022 13:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Tomáš Furko
U21 559 Ne 12. 6. 2022 13:00 Cardion Hroši Brno Tempo Praha Hroši - : - Martin Dvořák
U21 556 Ne 12. 6. 2022 16:00 Třebíč Nuclears SaBaT Praha Třebíč - : - Zapsat
U21 558 Ne 12. 6. 2022 16:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Tomáš Furko
U21 560 Ne 12. 6. 2022 16:00 Cardion Hroši Brno Tempo Praha Hroši - : - Martin Dvořák
U18 1138 St 15. 6. 2022 17:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč - : - Zapsat
U18 1007 St 15. 6. 2022 17:30 Blesk Jablonec Sokol Hluboká Krč F2 - : - Zapsat
U18 1037 St 15. 6. 2022 17:30 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč (světla) - : - Jaroslava Duffková
U18 1001 So 18. 6. 2022 12:00 Baseball Plzeň Sokol Hluboká Spálené Poříčí - : - Zapsat
U18 1002 So 18. 6. 2022 14:00 Sokol Hluboká Baseball Plzeň Spálené Poříčí - : - Zapsat
U21 520 Út 14. 6. 2022 18:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč - : - Zapsat
U21 561 Ne 19. 6. 2022 13:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši - : - Martin Dvořák
U21 563 Ne 19. 6. 2022 13:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč - : - Zapsat
U21 565 Ne 19. 6. 2022 13:00 Tempo Praha SaBaT Praha Tempo - : - Zapsat
U21 562 Ne 19. 6. 2022 16:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši - : - Martin Dvořák
U21 564 Ne 19. 6. 2022 16:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč - : - Zapsat
U21 566 Ne 19. 6. 2022 16:00 Tempo Praha SaBaT Praha Tempo - : - Zapsat
U18 1101 Ne 26. 6. 2022 12:00 Draci Brno Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek - : - Aleš Haladej
U18 1102 Ne 26. 6. 2022 14:00 Klasik Frýdek-Místek Draci Brno Frýdek-Místek - : - Aleš Haladej
Exl 103 1. 7. 2022 19:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Zapsat
Exl 104 1. 7. 2022 19:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A - : - Zapsat
Exl 105 So 2. 7. 2022 13:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno Tempo - : - Zapsat
Exl 106 So 2. 7. 2022 13:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Zapsat
Exl 107 So 2. 7. 2022 16:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč - : - Zapsat
Exl 108 So 2. 7. 2022 16:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno Tempo - : - Zapsat
Exl 109 Ne 3. 7. 2022 13:00 Eagles Praha Draci Brno Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 110 Ne 3. 7. 2022 13:00 Cardion Hroši Brno Tempo Praha Hroši - : - Zapsat
Exl 111 Ne 3. 7. 2022 16:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč - : - Zapsat
U21 519 Čt 30. 6. 2022 18:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč (světla) - : - Zapsat
U21 567 Ne 3. 7. 2022 13:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč - : - Zapsat
U21 569 Ne 3. 7. 2022 13:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč - : - Zapsat
U21 571 Ne 3. 7. 2022 13:00 Cardion Hroši Brno SaBaT Praha Hroši - : - Zapsat
U21 568 Ne 3. 7. 2022 16:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč - : - Zapsat
U21 570 Ne 3. 7. 2022 16:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč - : - Zapsat
U21 572 Ne 3. 7. 2022 16:00 Cardion Hroši Brno SaBaT Praha Hroši - : - Zapsat
Exl 112 8. 7. 2022 19:00 Draci Brno Tempo Praha MBS - : - Zapsat
Exl 113 8. 7. 2022 19:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč - : - Zapsat
Exl 114 8. 7. 2022 19:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Arrows A - : - Zapsat
Exl 115 So 9. 7. 2022 13:00 Draci Brno Tempo Praha MBS - : - Zapsat
Exl 116 So 9. 7. 2022 13:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč - : - Zapsat
Exl 117 So 9. 7. 2022 13:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši - : - Zapsat
Exl 118 Ne 10. 7. 2022 13:00 Tempo Praha Draci Brno Tempo - : - Zapsat
Exl 119 Ne 10. 7. 2022 13:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši - : - Zapsat
Exl 120 Ne 10. 7. 2022 16:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč - : - Zapsat
U21 501 Čt 7. 7. 2022 13:00 Draci Brno Tempo Praha MBS - : - Jan Altrichter
U21 502 Čt 7. 7. 2022 16:00 Draci Brno Tempo Praha MBS - : - Jan Altrichter
U21 573 Ne 10. 7. 2022 13:00 Třebíč Nuclears Tempo Praha Třebíč - : - Zapsat
U21 575 Ne 10. 7. 2022 13:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši - : - Zapsat
U21 577 Ne 10. 7. 2022 13:00 Draci Brno SaBaT Praha MBS - : - Zapsat
U21 574 Ne 10. 7. 2022 16:00 Třebíč Nuclears Tempo Praha Třebíč - : - Zapsat
U21 576 Ne 10. 7. 2022 16:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši - : - Zapsat
U21 578 Ne 10. 7. 2022 16:00 Draci Brno SaBaT Praha MBS - : - Zapsat
Exl 121 15. 7. 2022 19:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS - : - Zapsat
Exl 122 15. 7. 2022 19:00 Arrows Ostrava Tempo Praha Arrows A - : - Zapsat
Exl 123 15. 7. 2022 19:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč - : - Zapsat
Exl 124 So 16. 7. 2022 13:00 Arrows Ostrava Tempo Praha Arrows A - : - Zapsat
Exl 125 So 16. 7. 2022 13:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč - : - Zapsat
Exl 126 So 16. 7. 2022 16:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč - : - Zapsat
Exl 127 Ne 17. 7. 2022 13:00 Tempo Praha Arrows Ostrava Tempo - : - Zapsat
Exl 128 Ne 17. 7. 2022 13:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši - : - Zapsat
Exl 129 Ne 17. 7. 2022 16:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč - : - Zapsat
U21 579 Ne 17. 7. 2022 13:00 Tempo Praha Draci Brno Tempo - : - Zapsat
U21 581 Ne 17. 7. 2022 13:00 SaBaT Praha Eagles Praha SaBaT - : - Zapsat
U21 583 Ne 17. 7. 2022 13:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč - : - Zapsat
U21 580 Ne 17. 7. 2022 16:00 Tempo Praha Draci Brno Tempo - : - Zapsat
U21 582 Ne 17. 7. 2022 16:00 SaBaT Praha Eagles Praha SaBaT - : - Zapsat
U21 584 Ne 17. 7. 2022 16:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč - : - Zapsat
U21 554 Ne 24. 7. 2022 13:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč - : - Marie Studená
U21 585 Ne 24. 7. 2022 13:00 SaBaT Praha Třebíč Nuclears SaBaT - : - Zapsat
U21 587 Ne 24. 7. 2022 13:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Jan Altrichter
U21 589 Ne 24. 7. 2022 13:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno Tempo - : - Zapsat
U21 586 Ne 24. 7. 2022 16:00 SaBaT Praha Třebíč Nuclears SaBaT - : - Zapsat
U21 588 Ne 24. 7. 2022 16:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Jan Altrichter
U21 590 Ne 24. 7. 2022 16:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno Tempo - : - Zapsat
Exl 2 1. 4. 2022 19:00 Draci Brno Eagles Praha MBS 9 : 6 Jan Altrichter
Exl 3 So 2. 4. 2022 12:00 Sokol Hluboká Technika Brno Hluboká 11 : 3 Sokol Hluboká
Exl 4 So 2. 4. 2022 12:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši 9 : 1 Martin Dvořák
Exl 6 So 2. 4. 2022 13:00 Draci Brno Eagles Praha MBS 13 : 3 Jan Altrichter
Exl 8 So 2. 4. 2022 15:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši 5 : 3 Martin Dvořák
Exl 7 Ne 3. 4. 2022 12:00 Sokol Hluboká Technika Brno Technika 7 : 13 Sokol Hluboká
Exl 9 Ne 3. 4. 2022 13:00 Tempo Praha Arrows Ostrava Tempo 7 : 6 Stanislav Lippanský
Exl 10 Ne 3. 4. 2022 13:00 Eagles Praha Draci Brno Krč 12 : 15 Jaroslava Duffková
Exl 11 Ne 3. 4. 2022 15:00 Technika Brno Sokol Hluboká Technika 1 : 5 Rudolf Drnec
U21 503 Ne 3. 4. 2022 12:00 SaBaT Praha Eagles Praha SaBaT 15 : 12 Zapsat
U21 505 Ne 3. 4. 2022 12:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši 9 : 5 Martin Dvořák
U21 504 Ne 3. 4. 2022 15:00 SaBaT Praha Eagles Praha SaBaT 3 : 11 Zapsat
U21 506 Ne 3. 4. 2022 15:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši 0 : 5 Martin Dvořák
Exl 13 8. 4. 2022 19:00 Eagles Praha Technika Brno Krč 8 : 4 Jaroslava Duffková
Exl 16 So 9. 4. 2022 12:00 Tempo Praha Třebíč Nuclears Tempo 5 : 1 Stanislav Lippanský
Exl 17 So 9. 4. 2022 12:00 Technika Brno Eagles Praha Technika 6 : 16 Roman Mráz
Exl 18 So 9. 4. 2022 12:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši 0 : 1 Martin Dvořák
Exl 15 So 9. 4. 2022 13:00 Draci Brno Sokol Hluboká MBS 10 : 0 Jan Altrichter
Exl 20 So 9. 4. 2022 15:00 Tempo Praha Třebíč Nuclears Tempo 5 : 1 Stanislav Lippanský
Exl 21 So 9. 4. 2022 15:00 Technika Brno Eagles Praha Technika 0 : 19 Roman Mráz
Exl 22 So 9. 4. 2022 15:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši 16 : 6 Martin Dvořák
Exl 19 So 9. 4. 2022 16:00 Draci Brno Sokol Hluboká MBS 15 : 4 Jan Altrichter
Exl 14 Ne 10. 4. 2022 13:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Arrows A 3 : 1 Romana Kucková
Exl 23 Ne 10. 4. 2022 13:00 Sokol Hluboká Draci Brno Hluboká 0 : 4 Sokol Hluboká
Exl 24 Ne 10. 4. 2022 15:00 Třebíč Nuclears Tempo Praha Třebíč 5 : 4 Marie Studená
LIG 301 So 9. 4. 2022 13:00 Kotlářka Praha Klasik Frýdek-Místek Vypich 20 : 8 Viktor Svoboda
LIG 303 So 9. 4. 2022 13:00 Skokani Olomouc Blesk Jablonec Skokani 6 : 3 Lenka Nastoupilová
LIG 305 So 9. 4. 2022 13:00 Olympia Blansko Pelikans Bučovice Blansko 15 : 2 František Slavič
LIG 307 So 9. 4. 2022 13:00 SaBaT Praha Hippos Brno SaBaT 4 : 7 Jiří Křepinský
LIG 302 So 9. 4. 2022 16:00 Klasik Frýdek-Místek Kotlářka Praha Vypich 7 : 11 Ondřej Rypar
LIG 304 So 9. 4. 2022 16:00 Blesk Jablonec Skokani Olomouc Skokani 14 : 4 Lenka Nastoupilová
LIG 306 So 9. 4. 2022 16:00 Pelikans Bučovice Olympia Blansko Blansko 1 : 11 František Slavič
LIG 308 So 9. 4. 2022 16:00 Hippos Brno SaBaT Praha SaBaT 4 : 6 Jiří Křepinský
U18 1103 Po 4. 4. 2022 16:30 Technika Brno Cardion Hroši Brno Kraví hora 7 : 10 Rudolf Drnec
U18 1005 St 6. 4. 2022 16:00 Kotlářka Praha SaBaT Praha Kotlářka 2 : 4 Tadeáš Rypar
U18 1109 St 6. 4. 2022 16:30 Třebíč Nuclears Technika Brno Třebíč 11 : 1 Marie Studená
U18 1111 Ne 10. 4. 2022 10:00 Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava Frýdek-Místek 3 : 2 Aleš Haladej
U18 1112 Ne 10. 4. 2022 12:00 Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 1 : 4 Aleš Haladej
U21 507 Ne 10. 4. 2022 12:00 Tempo Praha Eagles Praha Tempo 5 : 10 David Vank
U21 509 Ne 10. 4. 2022 12:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS 1 : 0 Jan Altrichter
U21 511 Ne 10. 4. 2022 12:00 SaBaT Praha Cardion Hroši Brno SaBaT 3 : 4 Zapsat
U21 508 Ne 10. 4. 2022 15:00 Tempo Praha Eagles Praha Tempo 11 : 12 David Vank
U21 510 Ne 10. 4. 2022 15:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS 4 : 0 Jan Altrichter
U21 512 Ne 10. 4. 2022 15:00 SaBaT Praha Cardion Hroši Brno SaBaT 2 : 9 Zapsat
Exl 26 15. 4. 2022 13:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč 6 : 5 Jaroslava Duffková
Exl 25 15. 4. 2022 19:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A 1 : 9 Romana Kucková
Exl 27 So 16. 4. 2022 12:00 Tempo Praha Technika Brno Tempo 3 : 2 Stanislav Lippanský
Exl 28 So 16. 4. 2022 12:00 Sokol Hluboká Třebíč Nuclears Hluboká 5 : 0 Sokol Hluboká
Exl 30 So 16. 4. 2022 13:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč 11 : 10 Jaroslava Duffková
Exl 31 So 16. 4. 2022 15:00 Tempo Praha Technika Brno Tempo 1 : 2 Stanislav Lippanský
Exl 32 So 16. 4. 2022 15:00 Sokol Hluboká Třebíč Nuclears Hluboká 3 : 7 Sokol Hluboká
Exl 33 Ne 17. 4. 2022 13:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS 11 : 0 Jan Altrichter
Exl 34 Ne 17. 4. 2022 13:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši 6 : 12 Martin Dvořák
Exl 35 Ne 17. 4. 2022 13:00 Technika Brno Tempo Praha Technika 5 : 7 Rudolf Drnec
Exl 36 Ne 17. 4. 2022 15:00 Třebíč Nuclears Sokol Hluboká Třebíč 3 : 2 Marie Studená
Exl 29 Ne 17. 4. 2022 16:00 Arrows Ostrava Draci Brno MBS 0 : 8 Jan Altrichter
LIG 313 15. 4. 2022 13:00 Skokani Olomouc SaBaT Praha Skokani 3 : 1 Lenka Nastoupilová
LIG 314 15. 4. 2022 16:00 SaBaT Praha Skokani Olomouc Skokani 10 : 12 Lenka Nastoupilová
LIG 309 So 16. 4. 2022 13:00 Pelikans Bučovice Kotlářka Praha Bučovice 9 : 8 Ondřej Vykoukal
LIG 311 So 16. 4. 2022 13:00 Blesk Jablonec Olympia Blansko Jablonec 17 : 14 Blesk Jablonec
LIG 315 So 16. 4. 2022 13:00 Klasik Frýdek-Místek Hippos Brno Frýdek-Místek 5 : 15 Aleš Haladej
LIG 310 So 16. 4. 2022 16:00 Kotlářka Praha Pelikans Bučovice Bučovice 9 : 5 Ondřej Vykoukal
LIG 312 So 16. 4. 2022 16:00 Olympia Blansko Blesk Jablonec Jablonec 0 : 9 Blesk Jablonec
LIG 316 So 16. 4. 2022 16:00 Hippos Brno Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 4 : 6 Aleš Haladej
U18 1107 Po 11. 4. 2022 17:00 Olympia Blansko Draci Brno Blansko 1 : 12 František Slavič
U18 1108 Po 11. 4. 2022 19:00 Draci Brno Olympia Blansko Blansko 14 : 3 František Slavič
U18 1008 St 13. 4. 2022 16:00 SaBaT Praha Eagles Praha SaBaT 1 : 2 Zapsat
U18 1009 St 13. 4. 2022 16:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Vypich 11 : 1 Tadeáš Rypar
U18 1104 St 13. 4. 2022 16:30 Cardion Hroši Brno Technika Brno Kraví hora 16 : 6 Rudolf Drnec
U18 1012 15. 4. 2022 11:30 Sokol Hluboká Kotlářka Praha Hluboká 3 : 11 Zapsat
U18 1115 15. 4. 2022 12:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Třebíč 8 : 4 Marie Studená
U18 1013 15. 4. 2022 14:00 Kotlářka Praha Sokol Hluboká Hluboká 14 : 4 Zapsat
U18 1116 15. 4. 2022 14:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč 10 : 1 Marie Studená
U18 1113 So 16. 4. 2022 10:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno MBS 2 : 5 Jan Altrichter
U18 1010 So 16. 4. 2022 12:00 Baseball Plzeň Eagles Praha Spálené Poříčí 0 : 17 Zapsat
U18 1114 So 16. 4. 2022 12:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS 10 : 9 Jan Altrichter
U18 1011 So 16. 4. 2022 14:00 Eagles Praha Baseball Plzeň Spálené Poříčí 10 : 0 Zapsat
U21 513 Ne 17. 4. 2022 12:00 SaBaT Praha Třebíč Nuclears SaBaT 1 : 13 Zapsat
U21 515 Ne 17. 4. 2022 12:00 Eagles Praha Draci Brno Krč 6 : 8 Zapsat
U21 517 Ne 17. 4. 2022 12:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno Tempo 4 : 8 Stanislav Lippanský
U21 514 Ne 17. 4. 2022 15:00 SaBaT Praha Třebíč Nuclears SaBaT 4 : 11 Zapsat
U21 516 Ne 17. 4. 2022 15:00 Eagles Praha Draci Brno Krč 11 : 4 Zapsat
U21 518 Ne 17. 4. 2022 15:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno Tempo 7 : 9 Stanislav Lippanský
Exl 38 22. 4. 2022 19:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A 3 : 5 Matěj Neděla
Exl 40 So 23. 4. 2022 12:00 Sokol Hluboká Cardion Hroši Brno Hluboká 1 : 0 Sokol Hluboká
Exl 43 So 23. 4. 2022 13:00 Technika Brno Draci Brno Technika 3 : 13 Roman Mráz
Exl 42 So 23. 4. 2022 15:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč 9 : 6 Marie Studená
Exl 44 So 23. 4. 2022 15:00 Sokol Hluboká Cardion Hroši Brno Hluboká 6 : 4 Ondřej Rypar
Exl 47 So 23. 4. 2022 16:00 Technika Brno Draci Brno Technika 3 : 12 Roman Mráz
Exl 48 Ne 24. 4. 2022 13:00 Cardion Hroši Brno Sokol Hluboká Hroši 8 : 4 Martin Dvořák
Exl 46 Ne 24. 4. 2022 15:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč 7 : 2 Marie Studená
LIG 317 So 23. 4. 2022 13:00 Kotlářka Praha Skokani Olomouc Vypich 8 : 4 Jan Bílek
LIG 319 So 23. 4. 2022 13:00 Blesk Jablonec Hippos Brno Jablonec 16 : 6 Blesk Jablonec
LIG 321 So 23. 4. 2022 13:00 Olympia Blansko Klasik Frýdek-Místek Blansko 4 : 3 František Slavič
LIG 323 So 23. 4. 2022 13:00 SaBaT Praha Pelikans Bučovice SaBaT 20 : 17 Michal Hanuš
LIG 318 So 23. 4. 2022 16:00 Skokani Olomouc Kotlářka Praha Vypich 10 : 11 Jan Bílek
LIG 320 So 23. 4. 2022 16:00 Hippos Brno Blesk Jablonec Jablonec 6 : 20 Blesk Jablonec
LIG 322 So 23. 4. 2022 16:00 Klasik Frýdek-Místek Olympia Blansko Blansko 5 : 8 František Slavič
LIG 324 So 23. 4. 2022 16:00 Pelikans Bučovice SaBaT Praha SaBaT 26 : 17 Michal Hanuš
U18 1117 Út 19. 4. 2022 17:00 Olympia Blansko Klasik Frýdek-Místek Blansko 3 : 5 František Slavič
U18 1118 Út 19. 4. 2022 19:00 Klasik Frýdek-Místek Olympia Blansko Blansko 11 : 1 František Slavič
U18 1110 St 20. 4. 2022 16:30 Technika Brno Třebíč Nuclears Technika 0 : 16 Rudolf Drnec
U21 521 Ne 24. 4. 2022 12:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS 3 : 7 Jan Altrichter
U21 522 Ne 24. 4. 2022 15:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS 9 : 8 Jan Altrichter
CBP 701 29. 4. 2022 19:00 Céčko Praha SaB Orli Choceň Choceň 2 : 13 Zapsat
CBP 703 So 30. 4. 2022 11:00 Cannibals Šumperk Rakovník Red Crayfish Šumperk 23 : 22 Zapsat
CBP 702 So 30. 4. 2022 16:00 Old Boys Praha Miners Kladno Krč 2 : 24 Zapsat
Exl 39 Po 25. 4. 2022 19:00 Draci Brno Technika Brno MBS 4 : 3 Jan Altrichter
Exl 41 Po 25. 4. 2022 19:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč 4 : 7 Jaroslava Duffková
Exl 37 Út 26. 4. 2022 19:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč 1 : 5 Jaroslava Duffková
Exl 12 St 27. 4. 2022 16:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč 0 : 1 Marie Studená
Exl 49 29. 4. 2022 19:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A 12 : 5 Romana Kucková
Exl 50 29. 4. 2022 19:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS 6 : 3 Jan Altrichter
Exl 51 So 30. 4. 2022 12:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Hluboká 3 : 7 Sokol Hluboká
Exl 52 So 30. 4. 2022 12:00 Třebíč Nuclears Technika Brno Třebíč 5 : 2 Marie Studená
Exl 53 So 30. 4. 2022 13:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A 3 : 9 Matěj Neděla
Exl 54 So 30. 4. 2022 13:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS 9 : 1 Jan Altrichter
Exl 55 So 30. 4. 2022 15:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Hluboká 1 : 2 Sokol Hluboká
Exl 56 So 30. 4. 2022 15:00 Třebíč Nuclears Technika Brno Třebíč 7 : 6 Marie Studená
Exl 57 Ne 1. 5. 2022 13:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč 3 : 4 Jaroslava Duffková
Exl 58 Ne 1. 5. 2022 13:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši 12 : 6 Martin Dvořák
Exl 59 Ne 1. 5. 2022 13:00 Tempo Praha Sokol Hluboká Tempo 2 : 4 Stanislav Lippanský
Exl 60 Ne 1. 5. 2022 13:00 Technika Brno Třebíč Nuclears Technika 2 : 17 Roman Mráz
LIG 325 So 30. 4. 2022 13:00 Kotlářka Praha SaBaT Praha Vypich 4 : 8 Jan Bílek
LIG 327 So 30. 4. 2022 13:00 Pelikans Bučovice Blesk Jablonec Bučovice 1 : 12 Ondřej Vykoukal
LIG 331 So 30. 4. 2022 13:00 Hippos Brno Olympia Blansko Hroši 3 : 6 Martin Dvořák
LIG 326 So 30. 4. 2022 16:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha Vypich 0 : 15 Jan Bílek
LIG 328 So 30. 4. 2022 16:00 Blesk Jablonec Pelikans Bučovice Bučovice 18 : 3 Ondřej Vykoukal
LIG 332 So 30. 4. 2022 16:00 Olympia Blansko Hippos Brno Hroši 3 : 2 Martin Dvořák
LIG 329 Ne 1. 5. 2022 13:00 Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc Frýdek-Místek 3 : 7 Aleš Haladej
LIG 330 Ne 1. 5. 2022 16:00 Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 4 : 1 Aleš Haladej
U18 1015 St 27. 4. 2022 16:00 Eagles Praha SaBaT Praha Krč 9 : 1 Zapsat
U18 1016 St 27. 4. 2022 16:00 Tempo Praha Kotlářka Praha Tempo 2 : 5 Stanislav Lippanský
U18 1119 29. 4. 2022 15:30 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši 2 : 11 Ondřej Rypar
U18 1120 29. 4. 2022 17:30 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Hroši 5 : 11 Martin Dvořák
U18 1017 So 30. 4. 2022 12:00 SaBaT Praha Sokol Hluboká SaBaT 2 : 3 Zapsat
U18 1019 So 30. 4. 2022 12:00 Blesk Jablonec Baseball Plzeň Jablonec 18 : 20 Barbora Šálková
U18 1121 So 30. 4. 2022 12:00 Klasik Frýdek-Místek Technika Brno Kraví hora 6 : 4 Roman Mráz
U18 1018 So 30. 4. 2022 14:00 Sokol Hluboká SaBaT Praha SaBaT 7 : 3 Zapsat
U18 1020 So 30. 4. 2022 14:00 Baseball Plzeň Blesk Jablonec Jablonec 3 : 16 Barbora Šálková
U18 1122 So 30. 4. 2022 14:00 Technika Brno Klasik Frýdek-Místek Kraví hora 3 : 9 Roman Mráz
U18 1123 Ne 1. 5. 2022 12:00 Arrows Ostrava Olympia Blansko Arrows A 17 : 6 Matěj Neděla
U18 1124 Ne 1. 5. 2022 14:00 Olympia Blansko Arrows Ostrava Arrows A 5 : 3 Matěj Neděla
U21 525 Ne 1. 5. 2022 12:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS 11 : 1 Jan Altrichter
U21 527 Ne 1. 5. 2022 12:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč 0 : 11 Marie Studená
U21 529 Ne 1. 5. 2022 12:00 SaBaT Praha Tempo Praha SaBaT 8 : 10 Zapsat
U21 526 Ne 1. 5. 2022 15:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS 5 : 4 Jan Altrichter
U21 528 Ne 1. 5. 2022 15:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč 7 : 2 Marie Studená
U21 530 Ne 1. 5. 2022 15:00 SaBaT Praha Tempo Praha SaBaT 4 : 10 Zapsat
Exl 61 6. 5. 2022 19:00 Arrows Ostrava Technika Brno Arrows A 2 : 0 Romana Kucková
Exl 62 6. 5. 2022 19:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS 7 : 8 Jan Altrichter
Exl 63 6. 5. 2022 19:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Krč 5 : 4 Jaroslava Duffková
Exl 64 So 7. 5. 2022 13:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno Tempo 3 : 8 Stanislav Lippanský
Exl 67 So 7. 5. 2022 13:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Krč 11 : 4 Jaroslava Duffková
Exl 65 So 7. 5. 2022 15:00 Technika Brno Arrows Ostrava Technika 3 : 9 Rudolf Drnec
Exl 66 So 7. 5. 2022 16:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč 3 : 8 Marie Studená
Exl 68 So 7. 5. 2022 16:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno Tempo 4 : 7 Stanislav Lippanský
Exl 69 Ne 8. 5. 2022 13:00 Technika Brno Arrows Ostrava Technika 2 : 3 Rudolf Drnec
Exl 71 Ne 8. 5. 2022 13:00 Sokol Hluboká Eagles Praha Hluboká 4 : 3 Sokol Hluboká
Exl 72 Ne 8. 5. 2022 13:00 Cardion Hroši Brno Tempo Praha Hroši 2 : 4 Martin Dvořák
Exl 70 Ne 8. 5. 2022 16:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč 4 : 10 Marie Studená
LIG 333 So 7. 5. 2022 13:00 Olympia Blansko Kotlářka Praha Blansko 3 : 7 František Slavič
LIG 335 So 7. 5. 2022 13:00 Blesk Jablonec SaBaT Praha Jablonec 5 : 4 Blesk Jablonec
LIG 337 So 7. 5. 2022 13:00 Klasik Frýdek-Místek Pelikans Bučovice Frýdek-Místek 1 : 2 Aleš Haladej
LIG 339 So 7. 5. 2022 13:00 Hippos Brno Skokani Olomouc Skokani 3 : 4 Lenka Nastoupilová
LIG 334 So 7. 5. 2022 16:00 Kotlářka Praha Olympia Blansko Blansko 0 : 13 František Slavič
LIG 336 So 7. 5. 2022 16:00 SaBaT Praha Blesk Jablonec Jablonec 0 : 16 Blesk Jablonec
LIG 338 So 7. 5. 2022 16:00 Pelikans Bučovice Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 2 : 16 Aleš Haladej
LIG 340 So 7. 5. 2022 16:00 Skokani Olomouc Hippos Brno Skokani 8 : 9 Lenka Nastoupilová
U18 1003 St 4. 5. 2022 17:30 Tempo Praha Blesk Jablonec Tempo 5 : 4 Stanislav Lippanský
U21 531 Ne 8. 5. 2022 13:00 Tempo Praha Třebíč Nuclears Tempo 6 : 7 David Vank
U21 533 Ne 8. 5. 2022 13:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč 1 : 6 Jaroslava Duffková
U21 535 Ne 8. 5. 2022 13:00 SaBaT Praha Draci Brno SaBaT 1 : 11 Zapsat
U21 532 Ne 8. 5. 2022 16:00 Tempo Praha Třebíč Nuclears Tempo 4 : 10 David Vank
U21 534 Ne 8. 5. 2022 16:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč 4 : 3 Jaroslava Duffková
U21 536 Ne 8. 5. 2022 16:00 SaBaT Praha Draci Brno SaBaT 5 : 6 Zapsat
Exl 73 13. 5. 2022 19:00 Arrows Ostrava Sokol Hluboká Arrows A 3 : 1 Romana Kucková
Exl 74 13. 5. 2022 19:00 Draci Brno Tempo Praha MBS 5 : 0 Jan Altrichter
Exl 75 13. 5. 2022 19:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč 13 : 3 Jaroslava Duffková
Exl 76 So 14. 5. 2022 13:00 Cardion Hroši Brno Technika Brno Hroši 3 : 2 Martin Dvořák
Exl 77 So 14. 5. 2022 13:00 Arrows Ostrava Sokol Hluboká Arrows A 12 : 2 Matěj Neděla
Exl 78 So 14. 5. 2022 13:00 Draci Brno Tempo Praha MBS 1 : 6 Jan Altrichter
Exl 79 So 14. 5. 2022 13:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč 19 : 4 Jaroslava Duffková
Exl 80 So 14. 5. 2022 16:00 Cardion Hroši Brno Technika Brno Hroši 6 : 1 Martin Dvořák
Exl 81 Ne 15. 5. 2022 13:00 Sokol Hluboká Arrows Ostrava Hluboká 7 : 3 Sokol Hluboká
Exl 82 Ne 15. 5. 2022 13:00 Tempo Praha Draci Brno Tempo 4 : 5 Stanislav Lippanský
Exl 84 Ne 15. 5. 2022 13:00 Technika Brno Cardion Hroši Brno Technika 13 : 19 Rudolf Drnec
Exl 83 Ne 15. 5. 2022 16:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč 11 : 1 Marie Studená
LIG 343 So 14. 5. 2022 13:00 Blesk Jablonec Klasik Frýdek-Místek Jablonec 18 : 2 Blesk Jablonec
LIG 345 So 14. 5. 2022 13:00 SaBaT Praha Olympia Blansko SaBaT 2 : 16 Jiří Křepinský
LIG 347 So 14. 5. 2022 13:00 Skokani Olomouc Pelikans Bučovice Skokani 18 : 1 Lenka Nastoupilová
LIG 344 So 14. 5. 2022 16:00 Klasik Frýdek-Místek Blesk Jablonec Jablonec 0 : 26 Blesk Jablonec
LIG 346 So 14. 5. 2022 16:00 Olympia Blansko SaBaT Praha SaBaT 6 : 5 Jiří Křepinský
LIG 348 So 14. 5. 2022 16:00 Pelikans Bučovice Skokani Olomouc Skokani 11 : 14 Lenka Nastoupilová
LIG 341 Ne 15. 5. 2022 13:00 Hippos Brno Kotlářka Praha Blansko 3 : 12 Martin Dvořák
LIG 342 Ne 15. 5. 2022 16:00 Kotlářka Praha Hippos Brno Blansko 14 : 3 Martin Dvořák
U18 1105 Po 9. 5. 2022 17:00 Olympia Blansko Třebíč Nuclears Blansko 4 : 6 František Slavič
U18 1106 Po 9. 5. 2022 19:00 Třebíč Nuclears Olympia Blansko Blansko 10 : 0 František Slavič
U18 1021 St 11. 5. 2022 17:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha SaBaT 0 : 5 Zapsat
U18 1022 St 11. 5. 2022 17:00 Tempo Praha Eagles Praha Tempo 1 : 17 Stanislav Lippanský
U18 1125 So 14. 5. 2022 10:00 Technika Brno Draci Brno Kraví hora 4 : 14 Roman Mráz
U18 1023 So 14. 5. 2022 12:00 Eagles Praha Blesk Jablonec Krč F2 11 : 1 Jaroslava Duffková
U18 1025 So 14. 5. 2022 12:00 Kotlářka Praha Baseball Plzeň Kotlářka 17 : 7 Ondřej Rypar
U18 1027 So 14. 5. 2022 12:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Hluboká 4 : 5 Zapsat
U18 1126 So 14. 5. 2022 12:00 Draci Brno Technika Brno Kraví hora 7 : 12 Roman Mráz
U18 1127 So 14. 5. 2022 13:30 Třebíč Nuclears Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 3 : 15 Aleš Haladej
U18 1024 So 14. 5. 2022 14:00 Blesk Jablonec Eagles Praha Krč F2 0 : 16 Zapsat
U18 1026 So 14. 5. 2022 14:00 Baseball Plzeň Kotlářka Praha Kotlářka 4 : 17 Zapsat
U18 1128 So 14. 5. 2022 15:30 Klasik Frýdek-Místek Třebíč Nuclears Frýdek-Místek 1 : 3 Aleš Haladej
U18 1129 So 14. 5. 2022 16:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Arrows A 8 : 2 Matěj Neděla
U18 1130 So 14. 5. 2022 18:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Arrows A 10 : 18 Matěj Neděla
U21 537 Ne 15. 5. 2022 13:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši 3 : 0 Martin Dvořák
U21 539 Ne 15. 5. 2022 13:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč 13 : 0 Jaroslava Duffková
U21 541 Ne 15. 5. 2022 13:00 SaBaT Praha Tempo Praha SaBaT 1 : 12 Zapsat
U21 538 Ne 15. 5. 2022 16:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši 2 : 11 Martin Dvořák
U21 540 Ne 15. 5. 2022 16:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč 3 : 0 Jaroslava Duffková
U21 542 Ne 15. 5. 2022 16:00 SaBaT Praha Tempo Praha SaBaT 6 : 12 Zapsat
CBP 704 20. 5. 2022 19:00 SaB Orli Choceň Kotlářka Praha Choceň 2 : 12 Zapsat
CBP 707 So 21. 5. 2022 14:00 Miners Kladno Olympia Blansko Kladno 1 : 14 Zapsat
CBP 709 So 21. 5. 2022 14:00 Cannibals Šumperk Blesk Jablonec Šumperk 0 : 37 Zapsat
CBP 708 So 21. 5. 2022 15:00 SaBaT Praha B Skokani Olomouc SaBaT 6 : 4 Zapsat
CBP 706 So 21. 5. 2022 16:30 Rýchory SaBaT Praha Jablonec 6 : 8 Zapsat
CBP 705 Ne 22. 5. 2022 13:00 Bongo Liberec Klasik Frýdek-Místek Liberec 9 : 23 Zapsat
Exl 1 20. 5. 2022 19:00 Arrows Ostrava Tempo Praha Arrows A 16 : 6 Matěj Neděla
Exl 5 So 21. 5. 2022 13:00 Arrows Ostrava Tempo Praha Arrows A 4 : 8 Romana Kucková
Exl 45 Ne 22. 5. 2022 14:00 Tempo Praha Eagles Praha Tempo 10 : 5 Pavla Mikšová
LIG 353 Ne 22. 5. 2022 13:00 Pelikans Bučovice Hippos Brno Bučovice 7 : 9 Ondřej Vykoukal
LIG 354 Ne 22. 5. 2022 16:00 Hippos Brno Pelikans Bučovice Bučovice 0 : 12 Ondřej Vykoukal
U18 1029 St 18. 5. 2022 17:00 Tempo Praha SaBaT Praha Tempo 9 : 3 Stanislav Lippanský
U18 1030 St 18. 5. 2022 17:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Kotlářka 2 : 9 Zapsat
U18 1006 St 18. 5. 2022 17:30 Sokol Hluboká Blesk Jablonec Krč F2 14 : 4 Zapsat
U18 1135 St 18. 5. 2022 17:30 Technika Brno Olympia Blansko Blansko 5 : 15 František Slavič
U18 1033 So 21. 5. 2022 10:00 SaBaT Praha Baseball Plzeň SaBaT 18 : 8 Zapsat
U18 1035 So 21. 5. 2022 11:00 Blesk Jablonec Kotlářka Praha Jablonec 8 : 14 Blesk Jablonec
U18 1031 So 21. 5. 2022 12:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Krč 8 : 2 Jaroslava Duffková
U18 1131 So 21. 5. 2022 12:00 Arrows Ostrava Draci Brno MBS 2 : 0 Jan Altrichter
U18 1133 So 21. 5. 2022 12:00 Klasik Frýdek-Místek Cardion Hroši Brno Hroši 5 : 10 Martin Dvořák
U18 1034 So 21. 5. 2022 12:30 Baseball Plzeň SaBaT Praha SaBaT 2 : 12 Zapsat
U18 1036 So 21. 5. 2022 13:00 Kotlářka Praha Blesk Jablonec Jablonec 10 : 0 Blesk Jablonec
U18 1032 So 21. 5. 2022 14:00 Sokol Hluboká Eagles Praha Krč 2 : 6 Jaroslava Duffková
U18 1132 So 21. 5. 2022 14:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS 11 : 0 Jan Altrichter
U18 1134 So 21. 5. 2022 14:00 Cardion Hroši Brno Klasik Frýdek-Místek Hroši 6 : 2 Martin Dvořák
U21 545 Ne 22. 5. 2022 13:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši 9 : 2 Martin Dvořák
U21 547 Ne 22. 5. 2022 13:00 Draci Brno SaBaT Praha MBS 10 : 5 Jan Altrichter
U21 543 Ne 22. 5. 2022 14:00 Třebíč Nuclears Tempo Praha Třebíč 9 : 2 Marie Studená
U21 546 Ne 22. 5. 2022 16:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši 4 : 3 Martin Dvořák
U21 548 Ne 22. 5. 2022 16:00 Draci Brno SaBaT Praha MBS 11 : 3 Jan Altrichter
U21 544 Ne 22. 5. 2022 17:00 Třebíč Nuclears Tempo Praha Třebíč 9 : 1 Marie Studená
U18 1136 Po 23. 5. 2022 17:30 Olympia Blansko Technika Brno Blansko 9 : 7 František Slavič
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací