Zapisovatelé
Domů
Manuál zapisovatele
Nominace
Soutěž
#
Den
Datum
Čas
Domácí
Hosté
Hřiště
Výsledek
Zapisovatel
Žádost
Odměna
Stats
Článek
LIG
331
So
20. 4. 2024
15:00
Hippos Brno
Technika Brno
Kraví hora
- : -
David Halámek
U18
1225
Ne
21. 4. 2024
12:00
Wolfs Domažlice
Kotlářka Praha
Domažlice
- : -
Ondřej Novák
U18
1226
Ne
21. 4. 2024
14:00
Kotlářka Praha
Wolfs Domažlice
Domažlice
- : -
Ondřej Novák
Exl
17
Pá
26. 4. 2024
19:00
Arrows Ostrava
Draci Brno
Arrows A
- : -
Romana Kucková
Exl
18
Pá
26. 4. 2024
19:00
Eagles Praha
Cardion Hroši Brno
Krč
- : -
Jaroslava Duffková
Exl
19
Pá
26. 4. 2024
19:00
Sokol Hluboká
Třebíč Nuclears
Hluboká
- : -
Kristýna Kožíšková
Exl
21
So
27. 4. 2024
13:00
Arrows Ostrava
Draci Brno
Arrows A
- : -
Romana Kucková
Exl
22
So
27. 4. 2024
13:00
Cardion Hroši Brno
Eagles Praha
Hroši
- : -
Ondřej Kalandra
Exl
24
So
27. 4. 2024
13:00
Kotlářka Praha
Tempo Praha
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
Exl
23
So
27. 4. 2024
19:00
Třebíč Nuclears
Sokol Hluboká
Třebíč
- : -
Marie Studená
Exl
25
Ne
28. 4. 2024
13:00
Draci Brno
Arrows Ostrava
MBS
- : -
Jan Altrichter
Exl
26
Ne
28. 4. 2024
13:00
Cardion Hroši Brno
Eagles Praha
Hroši
- : -
Ondřej Kalandra
Exl
27
Ne
28. 4. 2024
13:00
Třebíč Nuclears
Sokol Hluboká
Třebíč
- : -
Marie Studená
Exl
28
Ne
28. 4. 2024
13:00
Tempo Praha
Kotlářka Praha
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
LIG
310
So
27. 4. 2024
12:00
Miners Kladno
Skokani Olomouc
Kladno
- : -
Zapsat
D
H
LIG
311
So
27. 4. 2024
12:00
Klasik Frýdek-Místek
Technika Brno
Frýdek-Místek
- : -
Zapsat
D
H
LIG
313
So
27. 4. 2024
12:00
Blesk Jablonec
Hippos Brno
Jablonec
- : -
Barbora Šálková
LIG
309
So
27. 4. 2024
15:00
Skokani Olomouc
Miners Kladno
Kladno
- : -
Zapsat
D
H
LIG
312
So
27. 4. 2024
15:00
Technika Brno
Klasik Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
- : -
Zapsat
D
H
LIG
314
So
27. 4. 2024
15:00
Hippos Brno
Blesk Jablonec
Jablonec
- : -
Barbora Šálková
LIG
316
Ne
28. 4. 2024
12:00
Olympia Blansko
SaBaT Praha
Blansko
- : -
Tomáš Klodner
LIG
315
Ne
28. 4. 2024
15:00
SaBaT Praha
Olympia Blansko
Blansko
- : -
Jana Lipnerová
U18
1222
Čt
25. 4. 2024
16:30
SaBaT Praha
Eagles Praha
SaBaT
- : -
Zapsat
D
H
U18
1117
So
27. 4. 2024
12:00
Draci Brno
Cardion Hroši Brno
MBS
- : -
Jan Altrichter
U18
1118
So
27. 4. 2024
14:00
Cardion Hroši Brno
Draci Brno
MBS
- : -
Jan Altrichter
U18
1113
So
27. 4. 2024
16:00
Arrows Ostrava
Olympia Blansko
Arrows A
- : -
Matěj Neděla
U18
1114
So
27. 4. 2024
18:00
Olympia Blansko
Arrows Ostrava
Arrows A
- : -
Romana Kucková
U18
1115
Ne
28. 4. 2024
12:00
Technika Brno
Třebíč Nuclears
Kraví hora
- : -
Rudolf Drnec
U18
1116
Ne
28. 4. 2024
14:00
Třebíč Nuclears
Technika Brno
Kraví hora
- : -
Rudolf Drnec
Exl
29
Pá
3. 5. 2024
19:00
Eagles Praha
Tempo Praha
Krč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
30
Pá
3. 5. 2024
19:00
Třebíč Nuclears
Arrows Ostrava
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
31
Pá
3. 5. 2024
19:00
Draci Brno
Kotlářka Praha
MBS
- : -
Zapsat
D
H
Exl
32
Pá
3. 5. 2024
19:00
Sokol Hluboká
Cardion Hroši Brno
Hluboká
- : -
Zapsat
D
H
Exl
33
So
4. 5. 2024
13:00
Tempo Praha
Eagles Praha
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
Exl
34
So
4. 5. 2024
13:00
Třebíč Nuclears
Arrows Ostrava
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
35
So
4. 5. 2024
13:00
Kotlářka Praha
Draci Brno
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
Exl
36
So
4. 5. 2024
13:00
Cardion Hroši Brno
Sokol Hluboká
Hroši
- : -
Zapsat
D
H
Exl
94
So
4. 5. 2024
17:00
Třebíč Nuclears
Arrows Ostrava
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
37
Ne
5. 5. 2024
13:00
Tempo Praha
Eagles Praha
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
Exl
39
Ne
5. 5. 2024
13:00
Kotlářka Praha
Draci Brno
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
Exl
40
Ne
5. 5. 2024
13:00
Cardion Hroši Brno
Sokol Hluboká
Hroši
- : -
Zapsat
D
H
LIG
333
So
4. 5. 2024
12:00
Skokani Olomouc
Klasik Frýdek-Místek
Skokani
- : -
Zapsat
D
H
LIG
335
So
4. 5. 2024
12:00
Blesk Jablonec
Technika Brno
Jablonec
- : -
Zapsat
D
H
LIG
337
So
4. 5. 2024
12:00
SaBaT Praha
Hippos Brno
SaBaT
- : -
Zapsat
D
H
LIG
340
So
4. 5. 2024
12:00
Miners Kladno
Olympia Blansko
Kladno
- : -
Zapsat
D
H
LIG
334
So
4. 5. 2024
15:00
Klasik Frýdek-Místek
Skokani Olomouc
Skokani
- : -
Zapsat
D
H
LIG
336
So
4. 5. 2024
15:00
Technika Brno
Blesk Jablonec
Jablonec
- : -
Zapsat
D
H
LIG
338
So
4. 5. 2024
15:00
Hippos Brno
SaBaT Praha
SaBaT
- : -
Zapsat
D
H
LIG
339
So
4. 5. 2024
15:00
Olympia Blansko
Miners Kladno
Kladno
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
545
Ne
5. 5. 2024
13:00
Eagles Praha
Draci Brno
Krč
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
547
Ne
5. 5. 2024
13:00
Třebíč Nuclears
Arrows Ostrava
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
546
Ne
5. 5. 2024
16:00
Eagles Praha
Draci Brno
Krč
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
548
Ne
5. 5. 2024
16:00
Třebíč Nuclears
Arrows Ostrava
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
U18
1221
Út
30. 4. 2024
16:30
Tempo Praha B
Tempo Praha
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
U18
1223
St
1. 5. 2024
16:30
Tempo Praha
Tempo Praha B
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
U18
1121
Čt
2. 5. 2024
17:00
Olympia Blansko
Třebíč Nuclears
Blansko
- : -
Zapsat
D
H
U18
1122
Čt
2. 5. 2024
19:00
Třebíč Nuclears
Olympia Blansko
Blansko
- : -
Zapsat
D
H
U18
1227
So
4. 5. 2024
12:00
Sokol Hluboká
Tempo Praha B
Hluboká
- : -
Zapsat
D
H
U18
1228
So
4. 5. 2024
14:00
Tempo Praha B
Sokol Hluboká
Hluboká
- : -
Zapsat
D
H
U18
1123
Ne
5. 5. 2024
12:00
Klasik Frýdek-Místek
Cardion Hroši Brno
Frýdek-Místek
- : -
Zapsat
D
H
U18
1229
Ne
5. 5. 2024
13:00
SaBaT Praha
Blesk Jablonec
SaBaT
- : -
Zapsat
D
H
U18
1124
Ne
5. 5. 2024
14:00
Cardion Hroši Brno
Klasik Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
- : -
Zapsat
D
H
U18
1230
Ne
5. 5. 2024
15:00
Blesk Jablonec
SaBaT Praha
SaBaT
- : -
Zapsat
D
H
Exl
42
Pá
10. 5. 2024
19:00
Draci Brno
Cardion Hroši Brno
MBS
- : -
Zapsat
D
H
Exl
43
Pá
10. 5. 2024
19:00
Sokol Hluboká
Tempo Praha
Hluboká
- : -
Zapsat
D
H
Exl
44
Pá
10. 5. 2024
19:00
Třebíč Nuclears
Kotlářka Praha
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
117
Pá
10. 5. 2024
19:00
Eagles Praha
Arrows Ostrava
Krč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
45
So
11. 5. 2024
13:00
Eagles Praha
Arrows Ostrava
Krč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
46
So
11. 5. 2024
13:00
Cardion Hroši Brno
Draci Brno
Hroši
- : -
Zapsat
D
H
Exl
47
So
11. 5. 2024
13:00
Tempo Praha
Sokol Hluboká
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
Exl
48
So
11. 5. 2024
13:00
Kotlářka Praha
Třebíč Nuclears
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
Exl
121
So
11. 5. 2024
16:00
Eagles Praha
Arrows Ostrava
Krč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
128
So
11. 5. 2024
16:00
Kotlářka Praha
Třebíč Nuclears
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
LIG
351
So
11. 5. 2024
12:00
SaBaT Praha
Blesk Jablonec
SaBaT
- : -
Zapsat
D
H
LIG
354
So
11. 5. 2024
12:00
Olympia Blansko
Skokani Olomouc
Blansko
- : -
Zapsat
D
H
LIG
355
So
11. 5. 2024
12:00
Technika Brno
Miners Kladno
Kraví hora
- : -
Zapsat
D
H
LIG
352
So
11. 5. 2024
15:00
Blesk Jablonec
SaBaT Praha
SaBaT
- : -
Zapsat
D
H
LIG
353
So
11. 5. 2024
15:00
Skokani Olomouc
Olympia Blansko
Blansko
- : -
Zapsat
D
H
LIG
356
So
11. 5. 2024
15:00
Miners Kladno
Technika Brno
Kraví hora
- : -
Zapsat
D
H
LIG
349
Ne
12. 5. 2024
12:00
Hippos Brno
Klasik Frýdek-Místek
Hroši
- : -
Zapsat
D
H
LIG
350
Ne
12. 5. 2024
15:00
Klasik Frýdek-Místek
Hippos Brno
Hroši
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
511
Ne
12. 5. 2024
13:00
Arrows Ostrava
Eagles Praha
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
513
Ne
12. 5. 2024
13:00
Třebíč Nuclears
Draci Brno
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
512
Ne
12. 5. 2024
16:00
Arrows Ostrava
Eagles Praha
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
514
Ne
12. 5. 2024
16:00
Třebíč Nuclears
Draci Brno
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
U18
1231
Po
6. 5. 2024
17:00
Tempo Praha
Eagles Praha
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
U18
1232
Út
7. 5. 2024
17:00
Eagles Praha
Tempo Praha
Krč
- : -
Zapsat
D
H
U18
1217
St
8. 5. 2024
12:00
Sokol Hluboká
Wolfs Domažlice
Hluboká
- : -
Tereza Jílková
U18
1218
St
8. 5. 2024
14:00
Wolfs Domažlice
Sokol Hluboká
Hluboká
- : -
Tereza Jílková
U18
1201
Ne
12. 5. 2024
12:00
Kotlářka Praha
Sokol Hluboká
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
U18
1203
Ne
12. 5. 2024
12:00
Wolfs Domažlice
SaBaT Praha
Domažlice
- : -
Zapsat
D
H
U18
1202
Ne
12. 5. 2024
14:00
Sokol Hluboká
Kotlářka Praha
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
U18
1204
Ne
12. 5. 2024
14:00
SaBaT Praha
Wolfs Domažlice
Domažlice
- : -
Zapsat
D
H
Exl
49
Pá
17. 5. 2024
19:00
Arrows Ostrava
Tempo Praha
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
Exl
51
Pá
17. 5. 2024
19:00
Sokol Hluboká
Kotlářka Praha
Hluboká
- : -
Zapsat
D
H
Exl
52
Pá
17. 5. 2024
19:00
Třebíč Nuclears
Cardion Hroši Brno
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
55
So
18. 5. 2024
13:00
Kotlářka Praha
Sokol Hluboká
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
Exl
56
So
18. 5. 2024
13:00
Cardion Hroši Brno
Třebíč Nuclears
Hroši
- : -
Zapsat
D
H
Exl
53
So
18. 5. 2024
15:00
Tempo Praha
Arrows Ostrava
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
Exl
50
So
18. 5. 2024
17:00
Eagles Praha
Draci Brno
Krč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
54
Ne
19. 5. 2024
13:00
Draci Brno
Eagles Praha
MBS
- : -
Zapsat
D
H
LIG
318
So
18. 5. 2024
12:00
Blesk Jablonec
Klasik Frýdek-Místek
Jablonec
- : -
Zapsat
D
H
LIG
319
So
18. 5. 2024
12:00
Technika Brno
Skokani Olomouc
Kraví hora
- : -
Zapsat
D
H
LIG
322
So
18. 5. 2024
12:00
Miners Kladno
SaBaT Praha
Kladno
- : -
Zapsat
D
H
LIG
317
So
18. 5. 2024
15:00
Klasik Frýdek-Místek
Blesk Jablonec
Jablonec
- : -
Zapsat
D
H
LIG
320
So
18. 5. 2024
15:00
Skokani Olomouc
Technika Brno
Kraví hora
- : -
Zapsat
D
H
LIG
321
So
18. 5. 2024
15:00
SaBaT Praha
Miners Kladno
Kladno
- : -
Zapsat
D
H
LIG
323
Ne
19. 5. 2024
12:00
Hippos Brno
Olympia Blansko
Hroši
- : -
Zapsat
D
H
LIG
324
Ne
19. 5. 2024
15:00
Olympia Blansko
Hippos Brno
Hroši
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
509
So
18. 5. 2024
13:00
Draci Brno
Eagles Praha
MBS
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
510
So
18. 5. 2024
16:00
Draci Brno
Eagles Praha
MBS
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
515
Ne
19. 5. 2024
13:00
Arrows Ostrava
Třebíč Nuclears
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
516
Ne
19. 5. 2024
16:00
Arrows Ostrava
Třebíč Nuclears
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
U18
1233
Út
14. 5. 2024
17:00
SaBaT Praha
Kotlářka Praha
SaBaT
- : -
Zapsat
D
H
U18
1119
St
15. 5. 2024
17:00
Technika Brno
Draci Brno
Kraví hora
- : -
Zapsat
D
H
U18
1234
St
15. 5. 2024
17:00
Kotlářka Praha
SaBaT Praha
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
U18
1219
Ne
19. 5. 2024
13:30
Kotlářka Praha
Blesk Jablonec
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
U18
1220
Ne
19. 5. 2024
15:30
Blesk Jablonec
Kotlářka Praha
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
Exl
57
Pá
24. 5. 2024
19:00
Sokol Hluboká
Arrows Ostrava
Hluboká
- : -
Zapsat
D
H
Exl
58
Pá
24. 5. 2024
19:00
Draci Brno
Tempo Praha
MBS
- : -
Zapsat
D
H
Exl
59
Pá
24. 5. 2024
19:00
Eagles Praha
Třebíč Nuclears
Krč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
60
So
25. 5. 2024
13:00
Kotlářka Praha
Cardion Hroši Brno
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
Exl
61
So
25. 5. 2024
13:00
Sokol Hluboká
Arrows Ostrava
Hluboká
- : -
Zapsat
D
H
Exl
62
So
25. 5. 2024
13:00
Draci Brno
Tempo Praha
MBS
- : -
Zapsat
D
H
Exl
63
So
25. 5. 2024
13:00
Eagles Praha
Třebíč Nuclears
Krč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
64
So
25. 5. 2024
16:00
Kotlářka Praha
Cardion Hroši Brno
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
Exl
113
So
25. 5. 2024
16:00
Sokol Hluboká
Arrows Ostrava
Hluboká
- : -
Zapsat
D
H
Exl
66
Ne
26. 5. 2024
13:00
Tempo Praha
Draci Brno
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
Exl
67
Ne
26. 5. 2024
13:00
Třebíč Nuclears
Eagles Praha
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
68
Ne
26. 5. 2024
13:00
Cardion Hroši Brno
Kotlářka Praha
Hroši
- : -
Zapsat
D
H
LIG
330
Ne
26. 5. 2024
12:00
Blesk Jablonec
Miners Kladno
Jablonec
- : -
Barbora Šálková
LIG
329
Ne
26. 5. 2024
15:00
Miners Kladno
Blesk Jablonec
Jablonec
- : -
Barbora Šálková
PLU23
517
Ne
26. 5. 2024
13:00
Eagles Praha
Třebíč Nuclears
Krč
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
519
Ne
26. 5. 2024
13:00
Draci Brno
Arrows Ostrava
MBS
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
518
Ne
26. 5. 2024
16:00
Eagles Praha
Třebíč Nuclears
Krč
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
520
Ne
26. 5. 2024
16:00
Draci Brno
Arrows Ostrava
MBS
- : -
Zapsat
D
H
U18
1213
St
22. 5. 2024
16:00
Eagles Praha
Blesk Jablonec
Krč
- : -
Martin Šmidt
U18
1120
St
22. 5. 2024
17:00
Draci Brno
Technika Brno
Kraví hora
- : -
Zapsat
D
H
U18
1248
St
22. 5. 2024
17:00
Kotlářka Praha
Tempo Praha B
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
U18
1214
St
22. 5. 2024
18:00
Blesk Jablonec
Eagles Praha
Krč
- : -
Martin Šmidt
U18
1247
Pá
24. 5. 2024
17:00
Tempo Praha B
Kotlářka Praha
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
U18
1125
So
25. 5. 2024
12:00
Cardion Hroši Brno
Arrows Ostrava
Hroši
- : -
Zapsat
D
H
U18
1235
So
25. 5. 2024
12:00
Tempo Praha
Sokol Hluboká
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
U18
1237
So
25. 5. 2024
12:00
Blesk Jablonec
Wolfs Domažlice
Jablonec
- : -
Zapsat
D
H
U18
1126
So
25. 5. 2024
14:00
Arrows Ostrava
Cardion Hroši Brno
Hroši
- : -
Zapsat
D
H
U18
1236
So
25. 5. 2024
14:00
Sokol Hluboká
Tempo Praha
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
U18
1238
So
25. 5. 2024
14:00
Wolfs Domažlice
Blesk Jablonec
Jablonec
- : -
Zapsat
D
H
U18
1127
So
25. 5. 2024
16:00
Draci Brno
Třebíč Nuclears
MBS
- : -
Zapsat
D
H
U18
1128
So
25. 5. 2024
18:00
Třebíč Nuclears
Draci Brno
MBS
- : -
Zapsat
D
H
U18
1129
Ne
26. 5. 2024
12:00
Klasik Frýdek-Místek
Olympia Blansko
Frýdek-Místek
- : -
Zapsat
D
H
U18
1130
Ne
26. 5. 2024
14:00
Olympia Blansko
Klasik Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
- : -
Zapsat
D
H
Exl
79
St
29. 5. 2024
19:00
Sokol Hluboká
Eagles Praha
Hluboká
- : -
Zapsat
D
H
Exl
74
Čt
30. 5. 2024
19:00
Třebíč Nuclears
Draci Brno
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
69
Pá
31. 5. 2024
19:00
Arrows Ostrava
Kotlářka Praha
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
Exl
70
Pá
31. 5. 2024
19:00
Draci Brno
Třebíč Nuclears
MBS
- : -
Zapsat
D
H
Exl
71
Pá
31. 5. 2024
19:00
Eagles Praha
Sokol Hluboká
Krč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
72
So
1. 6. 2024
13:00
Tempo Praha
Cardion Hroši Brno
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
Exl
73
So
1. 6. 2024
13:00
Arrows Ostrava
Kotlářka Praha
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
Exl
75
So
1. 6. 2024
13:00
Eagles Praha
Sokol Hluboká
Krč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
78
So
1. 6. 2024
13:00
Draci Brno
Třebíč Nuclears
MBS
- : -
Zapsat
D
H
Exl
76
So
1. 6. 2024
16:00
Tempo Praha
Cardion Hroši Brno
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
Exl
77
Ne
2. 6. 2024
13:00
Kotlářka Praha
Arrows Ostrava
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
Exl
80
Ne
2. 6. 2024
13:00
Cardion Hroši Brno
Tempo Praha
Hroši
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
541
Ne
2. 6. 2024
13:00
Eagles Praha
Třebíč Nuclears
Krč
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
543
Ne
2. 6. 2024
13:00
Draci Brno
Arrows Ostrava
MBS
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
542
Ne
2. 6. 2024
16:00
Eagles Praha
Třebíč Nuclears
Krč
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
544
Ne
2. 6. 2024
16:00
Draci Brno
Arrows Ostrava
MBS
- : -
Zapsat
D
H
U18
1239
Út
28. 5. 2024
17:00
SaBaT Praha
Tempo Praha B
SaBaT
- : -
Zapsat
D
H
U18
1240
Út
28. 5. 2024
17:00
Kotlářka Praha
Eagles Praha
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
U18
1241
St
29. 5. 2024
17:00
Tempo Praha B
SaBaT Praha
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
U18
1242
St
29. 5. 2024
17:00
Eagles Praha
Kotlářka Praha
Krč
- : -
Zapsat
D
H
U18
1131
So
1. 6. 2024
12:00
Třebíč Nuclears
Arrows Ostrava
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
U18
1133
So
1. 6. 2024
12:00
Olympia Blansko
Draci Brno
Blansko
- : -
Zapsat
D
H
U18
1132
So
1. 6. 2024
14:00
Arrows Ostrava
Třebíč Nuclears
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
U18
1134
So
1. 6. 2024
14:00
Draci Brno
Olympia Blansko
Blansko
- : -
Zapsat
D
H
U18
1243
So
1. 6. 2024
16:00
Eagles Praha
Wolfs Domažlice
Krč
- : -
Zapsat
D
H
U18
1244
So
1. 6. 2024
18:00
Wolfs Domažlice
Eagles Praha
Krč
- : -
Zapsat
D
H
U18
1135
Ne
2. 6. 2024
12:00
Klasik Frýdek-Místek
Technika Brno
Frýdek-Místek
- : -
Zapsat
D
H
U18
1245
Ne
2. 6. 2024
12:00
Blesk Jablonec
Sokol Hluboká
Jablonec
- : -
Zapsat
D
H
U18
1136
Ne
2. 6. 2024
14:00
Technika Brno
Klasik Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
- : -
Zapsat
D
H
U18
1246
Ne
2. 6. 2024
14:00
Sokol Hluboká
Blesk Jablonec
Jablonec
- : -
Zapsat
D
H
Exl
81
Pá
7. 6. 2024
19:00
Draci Brno
Arrows Ostrava
MBS
- : -
Zapsat
D
H
Exl
82
Pá
7. 6. 2024
19:00
Eagles Praha
Cardion Hroši Brno
Krč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
84
Pá
7. 6. 2024
19:00
Třebíč Nuclears
Sokol Hluboká
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
85
So
8. 6. 2024
13:00
Arrows Ostrava
Draci Brno
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
Exl
87
So
8. 6. 2024
13:00
Kotlářka Praha
Tempo Praha
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
Exl
88
So
8. 6. 2024
13:00
Sokol Hluboká
Třebíč Nuclears
Hluboká
- : -
Zapsat
D
H
Exl
86
So
8. 6. 2024
14:00
Cardion Hroši Brno
Eagles Praha
Hroši
- : -
Zapsat
D
H
Exl
20
So
8. 6. 2024
16:00
Kotlářka Praha
Tempo Praha
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
Exl
83
Ne
9. 6. 2024
13:00
Tempo Praha
Kotlářka Praha
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
521
Ne
9. 6. 2024
13:00
Eagles Praha
Arrows Ostrava
Krč
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
523
Ne
9. 6. 2024
13:00
Třebíč Nuclears
Draci Brno
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
522
Ne
9. 6. 2024
16:00
Eagles Praha
Arrows Ostrava
Krč
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
524
Ne
9. 6. 2024
16:00
Třebíč Nuclears
Draci Brno
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
U18
1249
Út
4. 6. 2024
17:00
SaBaT Praha
Tempo Praha
SaBaT
- : -
Zapsat
D
H
U18
1250
St
5. 6. 2024
17:00
Tempo Praha
SaBaT Praha
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
U18
1137
So
8. 6. 2024
12:00
Technika Brno
Arrows Ostrava
Kraví hora
- : -
Zapsat
D
H
U18
1251
So
8. 6. 2024
12:00
Eagles Praha
Sokol Hluboká
Krč
- : -
Zapsat
D
H
U18
1138
So
8. 6. 2024
14:00
Arrows Ostrava
Technika Brno
Kraví hora
- : -
Zapsat
D
H
U18
1252
So
8. 6. 2024
14:00
Sokol Hluboká
Eagles Praha
Krč
- : -
Zapsat
D
H
U18
1141
Ne
9. 6. 2024
12:00
Cardion Hroši Brno
Olympia Blansko
Hroši
- : -
Zapsat
D
H
U18
1255
Ne
9. 6. 2024
12:00
Blesk Jablonec
Tempo Praha B
Jablonec
- : -
Zapsat
D
H
U18
1142
Ne
9. 6. 2024
14:00
Olympia Blansko
Cardion Hroši Brno
Hroši
- : -
Zapsat
D
H
U18
1256
Ne
9. 6. 2024
14:00
Tempo Praha B
Blesk Jablonec
Jablonec
- : -
Zapsat
D
H
Exl
90
Pá
14. 6. 2024
19:00
Arrows Ostrava
Třebíč Nuclears
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
Exl
92
Pá
14. 6. 2024
19:00
Sokol Hluboká
Cardion Hroši Brno
Hluboká
- : -
Zapsat
D
H
Exl
38
So
15. 6. 2024
13:00
Arrows Ostrava
Třebíč Nuclears
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
Exl
89
So
15. 6. 2024
13:00
Eagles Praha
Tempo Praha
Krč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
91
So
15. 6. 2024
13:00
Kotlářka Praha
Draci Brno
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
Exl
93
Ne
16. 6. 2024
13:00
Tempo Praha
Eagles Praha
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
Exl
95
Ne
16. 6. 2024
13:00
Draci Brno
Kotlářka Praha
MBS
- : -
Zapsat
D
H
Exl
96
Ne
16. 6. 2024
13:00
Cardion Hroši Brno
Sokol Hluboká
Hroši
- : -
Zapsat
D
H
Exl
97
Pá
21. 6. 2024
19:00
Eagles Praha
Kotlářka Praha
Krč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
98
Pá
21. 6. 2024
19:00
Arrows Ostrava
Cardion Hroši Brno
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
Exl
100
Pá
21. 6. 2024
19:00
Třebíč Nuclears
Tempo Praha
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
99
Pá
21. 6. 2024
20:00
Sokol Hluboká
Draci Brno
Hluboká
- : -
Zapsat
D
H
Exl
10
So
22. 6. 2024
13:00
Arrows Ostrava
Cardion Hroši Brno
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
Exl
101
So
22. 6. 2024
13:00
Eagles Praha
Kotlářka Praha
Krč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
103
So
22. 6. 2024
13:00
Sokol Hluboká
Draci Brno
Hluboká
- : -
Zapsat
D
H
Exl
104
So
22. 6. 2024
13:00
Tempo Praha
Třebíč Nuclears
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
Exl
108
So
22. 6. 2024
16:00
Tempo Praha
Třebíč Nuclears
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
Exl
105
Ne
23. 6. 2024
13:00
Kotlářka Praha
Eagles Praha
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
Exl
107
Ne
23. 6. 2024
13:00
Draci Brno
Sokol Hluboká
MBS
- : -
Zapsat
D
H
Exl
106
Ne
23. 6. 2024
14:00
Cardion Hroši Brno
Arrows Ostrava
Hroši
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
529
Ne
23. 6. 2024
13:00
Arrows Ostrava
Draci Brno
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
531
Ne
23. 6. 2024
13:00
Třebíč Nuclears
Eagles Praha
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
530
Ne
23. 6. 2024
16:00
Arrows Ostrava
Draci Brno
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
532
Ne
23. 6. 2024
16:00
Třebíč Nuclears
Eagles Praha
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
U18
1139
So
22. 6. 2024
12:00
Draci Brno
Klasik Frýdek-Místek
MBS
- : -
Zapsat
D
H
U18
1140
So
22. 6. 2024
14:00
Klasik Frýdek-Místek
Draci Brno
MBS
- : -
Zapsat
D
H
U18
1253
Ne
23. 6. 2024
12:00
Tempo Praha
Wolfs Domažlice
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
U18
1254
Ne
23. 6. 2024
14:00
Wolfs Domažlice
Tempo Praha
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
525
Ne
30. 6. 2024
13:00
Eagles Praha
Draci Brno
Krč
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
533
Ne
30. 6. 2024
13:00
Arrows Ostrava
Třebíč Nuclears
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
526
Ne
30. 6. 2024
16:00
Eagles Praha
Draci Brno
Krč
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
534
Ne
30. 6. 2024
16:00
Arrows Ostrava
Třebíč Nuclears
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
505
St
10. 7. 2024
13:00
Třebíč Nuclears
Eagles Praha
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
506
St
10. 7. 2024
16:00
Třebíč Nuclears
Eagles Praha
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
109
Pá
19. 7. 2024
19:00
Arrows Ostrava
Sokol Hluboká
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
Exl
65
So
20. 7. 2024
13:00
Arrows Ostrava
Sokol Hluboká
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
Exl
110
So
20. 7. 2024
13:00
Draci Brno
Tempo Praha
MBS
- : -
Zapsat
D
H
Exl
112
So
20. 7. 2024
13:00
Cardion Hroši Brno
Kotlářka Praha
Hroši
- : -
Zapsat
D
H
Exl
111
So
20. 7. 2024
19:00
Třebíč Nuclears
Eagles Praha
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
114
Ne
21. 7. 2024
13:00
Tempo Praha
Draci Brno
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
Exl
116
Ne
21. 7. 2024
13:00
Kotlářka Praha
Cardion Hroši Brno
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
Exl
115
Ne
21. 7. 2024
14:00
Eagles Praha
Třebíč Nuclears
Krč
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
535
Po
15. 7. 2024
13:00
Draci Brno
Eagles Praha
MBS
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
536
Po
15. 7. 2024
16:00
Draci Brno
Eagles Praha
MBS
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
537
Ne
21. 7. 2024
13:00
Arrows Ostrava
Eagles Praha
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
539
Ne
21. 7. 2024
13:00
Draci Brno
Třebíč Nuclears
MBS
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
538
Ne
21. 7. 2024
16:00
Arrows Ostrava
Eagles Praha
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
540
Ne
21. 7. 2024
16:00
Draci Brno
Třebíč Nuclears
MBS
- : -
Zapsat
D
H
Exl
124
Čt
25. 7. 2024
19:00
Třebíč Nuclears
Kotlářka Praha
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
41
Pá
26. 7. 2024
19:00
Arrows Ostrava
Eagles Praha
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
Exl
118
Pá
26. 7. 2024
19:00
Draci Brno
Cardion Hroši Brno
MBS
- : -
Zapsat
D
H
Exl
119
Pá
26. 7. 2024
19:00
Sokol Hluboká
Tempo Praha
Hluboká
- : -
Zapsat
D
H
Exl
120
Pá
26. 7. 2024
19:00
Třebíč Nuclears
Kotlářka Praha
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
122
So
27. 7. 2024
13:00
Cardion Hroši Brno
Draci Brno
Hroši
- : -
Zapsat
D
H
Exl
123
So
27. 7. 2024
13:00
Tempo Praha
Sokol Hluboká
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
Exl
125
So
27. 7. 2024
14:00
Arrows Ostrava
Eagles Praha
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
Exl
126
Ne
28. 7. 2024
13:00
Draci Brno
Cardion Hroši Brno
MBS
- : -
Zapsat
D
H
Exl
127
Ne
28. 7. 2024
13:00
Tempo Praha
Sokol Hluboká
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
527
Ne
28. 7. 2024
13:00
Třebíč Nuclears
Arrows Ostrava
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
PLU23
528
Ne
28. 7. 2024
16:00
Třebíč Nuclears
Arrows Ostrava
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
129
Pá
2. 8. 2024
19:00
Arrows Ostrava
Tempo Praha
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
Exl
130
Pá
2. 8. 2024
19:00
Draci Brno
Eagles Praha
MBS
- : -
Zapsat
D
H
Exl
131
Pá
2. 8. 2024
19:00
Sokol Hluboká
Kotlářka Praha
Hluboká
- : -
Zapsat
D
H
Exl
132
Pá
2. 8. 2024
19:00
Třebíč Nuclears
Cardion Hroši Brno
Třebíč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
133
So
3. 8. 2024
13:00
Arrows Ostrava
Tempo Praha
Arrows A
- : -
Zapsat
D
H
Exl
134
So
3. 8. 2024
13:00
Draci Brno
Eagles Praha
MBS
- : -
Zapsat
D
H
Exl
135
So
3. 8. 2024
13:00
Sokol Hluboká
Kotlářka Praha
Hluboká
- : -
Zapsat
D
H
Exl
136
So
3. 8. 2024
13:00
Cardion Hroši Brno
Třebíč Nuclears
Hroši
- : -
Zapsat
D
H
Exl
137
Ne
4. 8. 2024
13:00
Tempo Praha
Arrows Ostrava
Tempo
- : -
Zapsat
D
H
Exl
138
Ne
4. 8. 2024
13:00
Eagles Praha
Draci Brno
Krč
- : -
Zapsat
D
H
Exl
139
Ne
4. 8. 2024
13:00
Kotlářka Praha
Sokol Hluboká
Vypich
- : -
Zapsat
D
H
Exl
140
Ne
4. 8. 2024
13:00
Cardion Hroši Brno
Třebíč Nuclears
Hroši
- : -
Zapsat
D
H
LIG
301
So
6. 4. 2024
12:00
Klasik Frýdek-Místek
Miners Kladno
Frýdek-Místek
9 : 5
Aleš Haladej
LIG
303
So
6. 4. 2024
12:00
Olympia Blansko
Blesk Jablonec
Blansko
13 : 3
Tomáš Klodner
LIG
305
So
6. 4. 2024
12:00
Hippos Brno
Skokani Olomouc
Hroši
14 : 4
Ondřej Kalandra
LIG
307
So
6. 4. 2024
12:00
SaBaT Praha
Technika Brno
SaBaT
14 : 11
Michal Hanuš
LIG
302
So
6. 4. 2024
15:00
Miners Kladno
Klasik Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
4 : 9
Aleš Haladej
LIG
304
So
6. 4. 2024
15:00
Blesk Jablonec
Olympia Blansko
Blansko
14 : 4
Tomáš Klodner
LIG
306
So
6. 4. 2024
15:00
Skokani Olomouc
Hippos Brno
Hroši
1 : 10
Ondřej Kalandra
LIG
308
So
6. 4. 2024
15:00
Technika Brno
SaBaT Praha
SaBaT
7 : 6
Michal Hanuš
U18
1101
So
6. 4. 2024
12:00
Arrows Ostrava
Draci Brno
Arrows A
1 : 6
Romana Kucková
U18
1102
So
6. 4. 2024
14:00
Draci Brno
Arrows Ostrava
Arrows A
7 : 5
Romana Kucková
U18
1103
Ne
7. 4. 2024
12:00
Třebíč Nuclears
Klasik Frýdek-Místek
Třebíč
17 : 6
Marie Studená
U18
1105
Ne
7. 4. 2024
12:00
Cardion Hroši Brno
Technika Brno
Hroši
4 : 3
Ondřej Kalandra
U18
1205
Ne
7. 4. 2024
13:00
Tempo Praha
Blesk Jablonec
Tempo
13 : 3
Stanislav Lippanský
U18
1104
Ne
7. 4. 2024
14:00
Klasik Frýdek-Místek
Třebíč Nuclears
Třebíč
3 : 16
Marie Studená
U18
1106
Ne
7. 4. 2024
14:00
Technika Brno
Cardion Hroši Brno
Hroši
2 : 10
Rudolf Drnec
U18
1206
Ne
7. 4. 2024
15:00
Blesk Jablonec
Tempo Praha
Tempo
3 : 12
Stanislav Lippanský
Exl
1
Pá
12. 4. 2024
19:00
Arrows Ostrava
Kotlářka Praha
Arrows A
2 : 1
Matěj Neděla
Exl
2
Pá
12. 4. 2024
19:00
Třebíč Nuclears
Draci Brno
Třebíč
4 : 2
Marie Studená
Exl
3
Pá
12. 4. 2024
19:00
Sokol Hluboká
Eagles Praha
Hluboká
12 : 3
Kristýna Kožíšková
Exl
4
So
13. 4. 2024
13:00
Tempo Praha
Cardion Hroši Brno
Tempo
5 : 11
Stanislav Lippanský
Exl
5
So
13. 4. 2024
13:00
Kotlářka Praha
Arrows Ostrava
Vypich
5 : 6
Jan Bílek
Exl
6
So
13. 4. 2024
13:00
Draci Brno
Třebíč Nuclears
MBS
1 : 3
Jan Altrichter
Exl
7
So
13. 4. 2024
13:00
Eagles Praha
Sokol Hluboká
Krč
11 : 1
Jaroslava Duffková
Exl
8
Ne
14. 4. 2024
13:00
Cardion Hroši Brno
Tempo Praha
Hroši
10 : 1
Ondřej Kalandra
LIG
341
So
13. 4. 2024
12:00
Klasik Frýdek-Místek
SaBaT Praha
Frýdek-Místek
14 : 13
Jiří Švarný
LIG
343
So
13. 4. 2024
12:00
Skokani Olomouc
Blesk Jablonec
Skokani
6 : 10
Lenka Nastoupilová
LIG
348
So
13. 4. 2024
12:00
Technika Brno
Olympia Blansko
Kraví hora
2 : 10
David Halámek
LIG
342
So
13. 4. 2024
15:00
SaBaT Praha
Klasik Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
4 : 5
Jiří Švarný
LIG
344
So
13. 4. 2024
15:00
Blesk Jablonec
Skokani Olomouc
Skokani
4 : 8
Lenka Nastoupilová
LIG
347
So
13. 4. 2024
15:00
Olympia Blansko
Technika Brno
Kraví hora
4 : 11
David Halámek
LIG
346
Ne
14. 4. 2024
12:00
Miners Kladno
Hippos Brno
Kladno
10 : 15
David Jaklin
LIG
345
Ne
14. 4. 2024
15:00
Hippos Brno
Miners Kladno
Kladno
6 : 8
David Jaklin
PLU23
501
Ne
14. 4. 2024
13:00
Draci Brno
Třebíč Nuclears
MBS
1 : 2
Jan Altrichter
PLU23
503
Ne
14. 4. 2024
13:00
Eagles Praha
Arrows Ostrava
Krč
7 : 20
Martin Šmidt
PLU23
502
Ne
14. 4. 2024
16:00
Draci Brno
Třebíč Nuclears
MBS
6 : 2
Jan Altrichter
PLU23
504
Ne
14. 4. 2024
16:00
Eagles Praha
Arrows Ostrava
Krč
2 : 13
Martin Šmidt
U18
1207
Út
9. 4. 2024
16:00
Eagles Praha
Tempo Praha B
Krč
13 : 5
Martin Šmidt
U18
1208
St
10. 4. 2024
16:00
Tempo Praha B
Eagles Praha
Tempo
3 : 21
Sebastian Šlenc
U18
1108
St
10. 4. 2024
17:00
Klasik Frýdek-Místek
Arrows Ostrava
Frýdek-Místek
11 : 9
Michal Baker
U18
1109
So
13. 4. 2024
12:00
Třebíč Nuclears
Cardion Hroši Brno
Třebíč
0 : 13
Marie Studená
U18
1209
So
13. 4. 2024
12:00
Sokol Hluboká
SaBaT Praha
Hluboká
8 : 6
Tereza Jílková
U18
1211
So
13. 4. 2024
12:00
Wolfs Domažlice
Tempo Praha B
Domažlice
13 : 15
Zapsat
U18
1110
So
13. 4. 2024
14:00
Cardion Hroši Brno
Třebíč Nuclears
Třebíč
3 : 1
Tomáš Tretera
U18
1210
So
13. 4. 2024
14:00
SaBaT Praha
Sokol Hluboká
Hluboká
8 : 12
Tereza Jílková
U18
1212
So
13. 4. 2024
14:00
Tempo Praha B
Wolfs Domažlice
Domažlice
15 : 6
Zapsat
U18
1111
Ne
14. 4. 2024
15:00
Olympia Blansko
Technika Brno
Blansko
8 : 12
Tomáš Klodner
U18
1112
Ne
14. 4. 2024
17:00
Technika Brno
Olympia Blansko
Blansko
11 : 15
Tomáš Klodner
Exl
9
Út
16. 4. 2024
19:00
Eagles Praha
Kotlářka Praha
Krč
5 : 0
Jaroslava Duffková
Exl
11
Pá
19. 4. 2024
19:00
Draci Brno
Sokol Hluboká
MBS
5 : 0
Jan Altrichter
Exl
12
Pá
19. 4. 2024
19:00
Třebíč Nuclears
Tempo Praha
Třebíč
3 : 0
Marie Studená
Exl
14
So
20. 4. 2024
12:00
Cardion Hroši Brno
Arrows Ostrava
Hroši
1 : 2
Ondřej Kalandra
Exl
13
So
20. 4. 2024
13:00
Kotlářka Praha
Eagles Praha
Vypich
4 : 1
Jan Bílek
Exl
15
So
20. 4. 2024
13:00
Sokol Hluboká
Draci Brno
Hluboká
6 : 14
Kristýna Kožíšková
Exl
16
Ne
21. 4. 2024
13:00
Tempo Praha
Třebíč Nuclears
Tempo
3 : 1
Stanislav Lippanský
Exl
102
Ne
21. 4. 2024
13:00
Cardion Hroši Brno
Arrows Ostrava
Hroši
2 : 1
Ondřej Kalandra
LIG
325
So
20. 4. 2024
12:00
Skokani Olomouc
SaBaT Praha
Skokani
2 : 12
Lenka Nastoupilová
LIG
327
So
20. 4. 2024
12:00
Klasik Frýdek-Místek
Olympia Blansko
Frýdek-Místek
5 : 4
Aleš Haladej
LIG
332
So
20. 4. 2024
12:00
Technika Brno
Hippos Brno
Kraví hora
2 : 4
David Halámek
LIG
326
So
20. 4. 2024
15:00
SaBaT Praha
Skokani Olomouc
Skokani
2 : 7
Lenka Nastoupilová
LIG
328
So
20. 4. 2024
15:00
Olympia Blansko
Klasik Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
7 : 6
Aleš Haladej
PLU23
507
Ne
21. 4. 2024
13:00
Arrows Ostrava
Draci Brno
Arrows A
4 : 6
Romana Kucková
PLU23
508
Ne
21. 4. 2024
16:00
Arrows Ostrava
Draci Brno
Arrows A
3 : 5
Romana Kucková
U18
1216
St
17. 4. 2024
16:30
Tempo Praha
Kotlářka Praha
Tempo
2 : 6
Sebastian Šlenc
U18
1107
St
17. 4. 2024
17:00
Arrows Ostrava
Klasik Frýdek-Místek
Arrows A
4 : 7
Romana Kucková
U18
1224
Út
23. 4. 2024
16:30
Eagles Praha
SaBaT Praha
Krč
2 : 8
Martin Šmidt
U18
1215
St
24. 4. 2024
16:30
Kotlářka Praha
Tempo Praha
Tempo
4 : 3
Sebastian Šlenc
Home
SOUTĚŽE
TURNAJE
REPREZENTACE
Muži
U23
U18
U15
U12
2023
Ženy
B5
2018
U21
Univerziáda
REGIONY
NBP
TV
Oficiální web České baseballové asociace
Profil
Nový IS
Starý IS
Aktualizovat Profil
Změnit heslo
Odhlásit
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací
Přijmout všechny
Odmítnout analytické