Soutěž#DenDatumČasDomácíHostéHřištěVýsledekZapisovatelŽádostOdměnaStatsČlánek
Exl 1 12. 4. 2024 19:00 Arrows Ostrava Kotlářka Praha Arrows A - : - Matěj Neděla
Exl 2 12. 4. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč - : - Marie Studená
Exl 3 12. 4. 2024 19:00 Sokol Hluboká Eagles Praha Hluboká - : - Kristýna Kožíšková
Exl 4 So 13. 4. 2024 13:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno Tempo - : - Stanislav Lippanský
Exl 5 So 13. 4. 2024 13:00 Kotlářka Praha Arrows Ostrava Vypich - : - Jan Bílek
Exl 6 So 13. 4. 2024 13:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS - : - Zapsat D H
Exl 7 So 13. 4. 2024 13:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 8 Ne 14. 4. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Tempo Praha Hroši - : - Ondřej Kalandra
LIG 341 So 13. 4. 2024 12:00 Klasik Frýdek-Místek SaBaT Praha Frýdek-Místek - : - Jiří Švarný
LIG 343 So 13. 4. 2024 12:00 Skokani Olomouc Blesk Jablonec Skokani - : - Lenka Nastoupilová
LIG 348 So 13. 4. 2024 12:00 Technika Brno Olympia Blansko Kraví hora - : - David Halámek
LIG 342 So 13. 4. 2024 15:00 SaBaT Praha Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek - : - Jiří Švarný
LIG 344 So 13. 4. 2024 15:00 Skokani Olomouc Blesk Jablonec Skokani - : - Lenka Nastoupilová
LIG 347 So 13. 4. 2024 15:00 Olympia Blansko Technika Brno Kraví hora - : - David Halámek
LIG 346 Ne 14. 4. 2024 12:00 Miners Kladno Hippos Brno Kladno - : - David Jaklin
LIG 345 Ne 14. 4. 2024 15:00 Hippos Brno Miners Kladno Kladno - : - David Jaklin
PLU23 501 Ne 14. 4. 2024 13:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS - : - Zapsat D H
PLU23 503 Ne 14. 4. 2024 13:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč - : - Martin Šmidt
PLU23 502 Ne 14. 4. 2024 16:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS - : - Zapsat D H
PLU23 504 Ne 14. 4. 2024 16:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč - : - Martin Šmidt
U18 1109 So 13. 4. 2024 12:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč - : - Zapsat D H
U18 1209 So 13. 4. 2024 12:00 Sokol Hluboká SaBaT Praha Hluboká - : - Tereza Jílková
U18 1211 So 13. 4. 2024 12:00 Wolfs Domažlice Tempo Praha B Domažlice - : - Zapsat D H
U18 1110 So 13. 4. 2024 14:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Třebíč - : - Zapsat D H
U18 1210 So 13. 4. 2024 14:00 SaBaT Praha Sokol Hluboká Hluboká - : - Tereza Jílková
U18 1212 So 13. 4. 2024 14:00 Tempo Praha B Wolfs Domažlice Domažlice - : - Zapsat D H
U18 1213 So 13. 4. 2024 16:00 Eagles Praha Blesk Jablonec Krč - : - Martin Šmidt
U18 1214 So 13. 4. 2024 18:00 Blesk Jablonec Eagles Praha Krč - : - Martin Šmidt
U18 1111 Ne 14. 4. 2024 15:00 Olympia Blansko Technika Brno Blansko - : - Tomáš Klodner
U18 1112 Ne 14. 4. 2024 17:00 Technika Brno Olympia Blansko Blansko - : - Tomáš Klodner
Exl 9 Út 16. 4. 2024 19:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 11 19. 4. 2024 19:00 Draci Brno Sokol Hluboká MBS - : - Zapsat D H
Exl 12 19. 4. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Tempo Praha Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 14 So 20. 4. 2024 12:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši - : - Zapsat D H
Exl 13 So 20. 4. 2024 13:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Vypich - : - Zapsat D H
Exl 15 So 20. 4. 2024 13:00 Sokol Hluboká Draci Brno Hluboká - : - Zapsat D H
Exl 16 So 20. 4. 2024 13:00 Tempo Praha Třebíč Nuclears Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 102 So 20. 4. 2024 15:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši - : - Zapsat D H
LIG 325 So 20. 4. 2024 12:00 Skokani Olomouc SaBaT Praha Skokani - : - Zapsat D H
LIG 327 So 20. 4. 2024 12:00 Klasik Frýdek-Místek Olympia Blansko Frýdek-Místek - : - Zapsat D H
LIG 330 So 20. 4. 2024 12:00 Blesk Jablonec Miners Kladno Jablonec - : - Zapsat D H
LIG 326 So 20. 4. 2024 15:00 SaBaT Praha Skokani Olomouc Skokani - : - Zapsat D H
LIG 328 So 20. 4. 2024 15:00 Olympia Blansko Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek - : - Zapsat D H
LIG 329 So 20. 4. 2024 15:00 Miners Kladno Blesk Jablonec Jablonec - : - Zapsat D H
LIG 331 So 20. 4. 2024 15:00 Hippos Brno Technika Brno Kraví hora - : - David Halámek
LIG 332 So 20. 4. 2024 15:00 Technika Brno Hippos Brno Kraví hora - : - David Halámek
PLU23 507 Ne 21. 4. 2024 13:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A - : - Zapsat D H
PLU23 508 Ne 21. 4. 2024 16:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A - : - Zapsat D H
U18 1216 St 17. 4. 2024 16:30 Tempo Praha Kotlářka Praha Tempo - : - Zapsat D H
U18 1107 St 17. 4. 2024 17:00 Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek Arrows A - : - Zapsat D H
U18 1225 Ne 21. 4. 2024 12:00 Wolfs Domažlice Kotlářka Praha Domažlice - : - Zapsat D H
U18 1226 Ne 21. 4. 2024 14:00 Kotlářka Praha Wolfs Domažlice Domažlice - : - Zapsat D H
Exl 17 26. 4. 2024 19:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 18 26. 4. 2024 19:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč - : - Zapsat D H
Exl 19 26. 4. 2024 19:00 Sokol Hluboká Třebíč Nuclears Hluboká - : - Zapsat D H
Exl 21 So 27. 4. 2024 13:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 22 So 27. 4. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši - : - Zapsat D H
Exl 24 So 27. 4. 2024 13:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Vypich - : - Zapsat D H
Exl 23 So 27. 4. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Sokol Hluboká Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 25 Ne 28. 4. 2024 13:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS - : - Zapsat D H
Exl 26 Ne 28. 4. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši - : - Zapsat D H
Exl 27 Ne 28. 4. 2024 13:00 Třebíč Nuclears Sokol Hluboká Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 28 Ne 28. 4. 2024 13:00 Tempo Praha Kotlářka Praha Tempo - : - Zapsat D H
LIG 310 So 27. 4. 2024 12:00 Miners Kladno Skokani Olomouc Kladno - : - Zapsat D H
LIG 311 So 27. 4. 2024 12:00 Klasik Frýdek-Místek Technika Brno Frýdek-Místek - : - Zapsat D H
LIG 313 So 27. 4. 2024 12:00 Blesk Jablonec Hippos Brno Jablonec - : - Zapsat D H
LIG 309 So 27. 4. 2024 15:00 Skokani Olomouc Miners Kladno Kladno - : - Zapsat D H
LIG 312 So 27. 4. 2024 15:00 Technika Brno Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek - : - Zapsat D H
LIG 314 So 27. 4. 2024 15:00 Hippos Brno Blesk Jablonec Jablonec - : - Zapsat D H
LIG 316 Ne 28. 4. 2024 12:00 Olympia Blansko SaBaT Praha Blansko - : - Zapsat D H
LIG 315 Ne 28. 4. 2024 15:00 SaBaT Praha Olympia Blansko Blansko - : - Zapsat D H
U18 1224 Út 23. 4. 2024 16:30 Eagles Praha SaBaT Praha Krč - : - Zapsat D H
U18 1215 St 24. 4. 2024 16:30 Kotlářka Praha Tempo Praha Vypich - : - Zapsat D H
U18 1222 Čt 25. 4. 2024 16:30 SaBaT Praha Eagles Praha SaBaT - : - Zapsat D H
U18 1117 So 27. 4. 2024 12:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS - : - Zapsat D H
U18 1217 So 27. 4. 2024 12:00 Sokol Hluboká Wolfs Domažlice Hluboká - : - Zapsat D H
U18 1118 So 27. 4. 2024 14:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno MBS - : - Zapsat D H
U18 1218 So 27. 4. 2024 14:00 Wolfs Domažlice Sokol Hluboká Hluboká - : - Zapsat D H
U18 1113 So 27. 4. 2024 16:00 Arrows Ostrava Olympia Blansko Arrows A - : - Zapsat D H
U18 1114 So 27. 4. 2024 18:00 Olympia Blansko Arrows Ostrava Arrows A - : - Zapsat D H
U18 1115 Ne 28. 4. 2024 12:00 Technika Brno Třebíč Nuclears Kraví hora - : - Zapsat D H
U18 1116 Ne 28. 4. 2024 14:00 Třebíč Nuclears Technika Brno Kraví hora - : - Zapsat D H
Exl 29 3. 5. 2024 19:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč - : - Zapsat D H
Exl 30 3. 5. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 31 3. 5. 2024 19:00 Draci Brno Kotlářka Praha MBS - : - Zapsat D H
Exl 32 3. 5. 2024 19:00 Sokol Hluboká Cardion Hroši Brno Hluboká - : - Zapsat D H
Exl 33 So 4. 5. 2024 13:00 Tempo Praha Eagles Praha Tempo - : - Zapsat D H
Exl 34 So 4. 5. 2024 13:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 35 So 4. 5. 2024 13:00 Kotlářka Praha Draci Brno Vypich - : - Zapsat D H
Exl 36 So 4. 5. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Sokol Hluboká Hroši - : - Zapsat D H
Exl 94 So 4. 5. 2024 17:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 37 Ne 5. 5. 2024 13:00 Tempo Praha Eagles Praha Tempo - : - Zapsat D H
Exl 39 Ne 5. 5. 2024 13:00 Kotlářka Praha Draci Brno Vypich - : - Zapsat D H
Exl 40 Ne 5. 5. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Sokol Hluboká Hroši - : - Zapsat D H
LIG 333 So 4. 5. 2024 12:00 Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek Skokani - : - Zapsat D H
LIG 335 So 4. 5. 2024 12:00 Blesk Jablonec Technika Brno Jablonec - : - Zapsat D H
LIG 337 So 4. 5. 2024 12:00 SaBaT Praha Hippos Brno SaBaT - : - Zapsat D H
LIG 340 So 4. 5. 2024 12:00 Miners Kladno Olympia Blansko Kladno - : - Zapsat D H
LIG 334 So 4. 5. 2024 15:00 Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc Skokani - : - Zapsat D H
LIG 336 So 4. 5. 2024 15:00 Technika Brno Blesk Jablonec Jablonec - : - Zapsat D H
LIG 338 So 4. 5. 2024 15:00 Hippos Brno SaBaT Praha SaBaT - : - Zapsat D H
LIG 339 So 4. 5. 2024 15:00 Olympia Blansko Miners Kladno Kladno - : - Zapsat D H
PLU23 545 Ne 5. 5. 2024 13:00 Eagles Praha Draci Brno Krč - : - Zapsat D H
PLU23 547 Ne 5. 5. 2024 13:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč - : - Zapsat D H
PLU23 546 Ne 5. 5. 2024 16:00 Eagles Praha Draci Brno Krč - : - Zapsat D H
PLU23 548 Ne 5. 5. 2024 16:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč - : - Zapsat D H
U18 1221 Út 30. 4. 2024 16:30 Tempo Praha B Tempo Praha Tempo - : - Zapsat D H
U18 1223 St 1. 5. 2024 16:30 Tempo Praha Tempo Praha B Tempo - : - Zapsat D H
U18 1121 Čt 2. 5. 2024 17:00 Olympia Blansko Třebíč Nuclears Blansko - : - Zapsat D H
U18 1122 Čt 2. 5. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Olympia Blansko Blansko - : - Zapsat D H
U18 1227 So 4. 5. 2024 12:00 Sokol Hluboká Tempo Praha B Hluboká - : - Zapsat D H
U18 1228 So 4. 5. 2024 14:00 Tempo Praha B Sokol Hluboká Hluboká - : - Zapsat D H
U18 1123 Ne 5. 5. 2024 12:00 Klasik Frýdek-Místek Cardion Hroši Brno Frýdek-Místek - : - Zapsat D H
U18 1229 Ne 5. 5. 2024 13:00 SaBaT Praha Blesk Jablonec SaBaT - : - Zapsat D H
U18 1124 Ne 5. 5. 2024 14:00 Cardion Hroši Brno Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek - : - Zapsat D H
U18 1230 Ne 5. 5. 2024 15:00 Blesk Jablonec SaBaT Praha SaBaT - : - Zapsat D H
Exl 42 10. 5. 2024 19:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS - : - Zapsat D H
Exl 43 10. 5. 2024 19:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Hluboká - : - Zapsat D H
Exl 44 10. 5. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Kotlářka Praha Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 117 10. 5. 2024 19:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč - : - Zapsat D H
Exl 45 So 11. 5. 2024 13:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč - : - Zapsat D H
Exl 46 So 11. 5. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši - : - Zapsat D H
Exl 47 So 11. 5. 2024 13:00 Tempo Praha Sokol Hluboká Tempo - : - Zapsat D H
Exl 48 So 11. 5. 2024 13:00 Kotlářka Praha Třebíč Nuclears Vypich - : - Zapsat D H
Exl 121 So 11. 5. 2024 16:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč - : - Zapsat D H
Exl 128 So 11. 5. 2024 16:00 Kotlářka Praha Třebíč Nuclears Vypich - : - Zapsat D H
LIG 351 So 11. 5. 2024 12:00 SaBaT Praha Blesk Jablonec SaBaT - : - Zapsat D H
LIG 354 So 11. 5. 2024 12:00 Olympia Blansko Skokani Olomouc Blansko - : - Zapsat D H
LIG 355 So 11. 5. 2024 12:00 Technika Brno Miners Kladno Kraví hora - : - Zapsat D H
LIG 352 So 11. 5. 2024 15:00 Blesk Jablonec SaBaT Praha SaBaT - : - Zapsat D H
LIG 353 So 11. 5. 2024 15:00 Skokani Olomouc Olympia Blansko Blansko - : - Zapsat D H
LIG 356 So 11. 5. 2024 15:00 Miners Kladno Technika Brno Kraví hora - : - Zapsat D H
LIG 349 Ne 12. 5. 2024 12:00 Hippos Brno Klasik Frýdek-Místek Hroši - : - Zapsat D H
LIG 350 Ne 12. 5. 2024 15:00 Klasik Frýdek-Místek Hippos Brno Hroši - : - Zapsat D H
PLU23 511 Ne 12. 5. 2024 13:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A - : - Zapsat D H
PLU23 513 Ne 12. 5. 2024 13:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč - : - Zapsat D H
PLU23 512 Ne 12. 5. 2024 16:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A - : - Zapsat D H
PLU23 514 Ne 12. 5. 2024 16:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč - : - Zapsat D H
U18 1231 Po 6. 5. 2024 17:00 Tempo Praha Eagles Praha Tempo - : - Zapsat D H
U18 1232 Út 7. 5. 2024 17:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč - : - Zapsat D H
U18 1203 So 11. 5. 2024 12:00 Wolfs Domažlice SaBaT Praha Domažlice - : - Zapsat D H
U18 1204 So 11. 5. 2024 14:00 SaBaT Praha Wolfs Domažlice Domažlice - : - Zapsat D H
U18 1201 Ne 12. 5. 2024 12:00 Kotlářka Praha Sokol Hluboká Vypich - : - Zapsat D H
U18 1202 Ne 12. 5. 2024 14:00 Sokol Hluboká Kotlářka Praha Vypich - : - Zapsat D H
Exl 49 17. 5. 2024 19:00 Arrows Ostrava Tempo Praha Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 51 17. 5. 2024 19:00 Sokol Hluboká Kotlářka Praha Hluboká - : - Zapsat D H
Exl 52 17. 5. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 55 So 18. 5. 2024 13:00 Kotlářka Praha Sokol Hluboká Vypich - : - Zapsat D H
Exl 56 So 18. 5. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši - : - Zapsat D H
Exl 53 So 18. 5. 2024 15:00 Tempo Praha Arrows Ostrava Tempo - : - Zapsat D H
Exl 50 So 18. 5. 2024 17:00 Eagles Praha Draci Brno Krč - : - Zapsat D H
Exl 54 Ne 19. 5. 2024 13:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Zapsat D H
LIG 318 So 18. 5. 2024 12:00 Blesk Jablonec Klasik Frýdek-Místek Jablonec - : - Zapsat D H
LIG 319 So 18. 5. 2024 12:00 Technika Brno Skokani Olomouc Kraví hora - : - Zapsat D H
LIG 322 So 18. 5. 2024 12:00 Miners Kladno SaBaT Praha Kladno - : - Zapsat D H
LIG 317 So 18. 5. 2024 15:00 Klasik Frýdek-Místek Blesk Jablonec Jablonec - : - Zapsat D H
LIG 320 So 18. 5. 2024 15:00 Skokani Olomouc Technika Brno Kraví hora - : - Zapsat D H
LIG 321 So 18. 5. 2024 15:00 SaBaT Praha Miners Kladno Kladno - : - Zapsat D H
LIG 323 Ne 19. 5. 2024 12:00 Hippos Brno Olympia Blansko Hroši - : - Zapsat D H
LIG 324 Ne 19. 5. 2024 15:00 Olympia Blansko Hippos Brno Hroši - : - Zapsat D H
PLU23 509 So 18. 5. 2024 13:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Zapsat D H
PLU23 510 So 18. 5. 2024 16:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Zapsat D H
PLU23 515 Ne 19. 5. 2024 13:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A - : - Zapsat D H
PLU23 516 Ne 19. 5. 2024 16:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A - : - Zapsat D H
U18 1233 Út 14. 5. 2024 17:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha SaBaT - : - Zapsat D H
U18 1119 St 15. 5. 2024 17:00 Technika Brno Draci Brno Kraví hora - : - Zapsat D H
U18 1234 St 15. 5. 2024 17:00 Kotlářka Praha SaBaT Praha Vypich - : - Zapsat D H
U18 1219 Ne 19. 5. 2024 13:30 Kotlářka Praha Blesk Jablonec Vypich - : - Zapsat D H
U18 1220 Ne 19. 5. 2024 15:30 Blesk Jablonec Kotlářka Praha Vypich - : - Zapsat D H
Exl 57 24. 5. 2024 19:00 Sokol Hluboká Arrows Ostrava Hluboká - : - Zapsat D H
Exl 58 24. 5. 2024 19:00 Draci Brno Tempo Praha MBS - : - Zapsat D H
Exl 59 24. 5. 2024 19:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč - : - Zapsat D H
Exl 60 So 25. 5. 2024 13:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno Vypich - : - Zapsat D H
Exl 61 So 25. 5. 2024 13:00 Sokol Hluboká Arrows Ostrava Hluboká - : - Zapsat D H
Exl 62 So 25. 5. 2024 13:00 Draci Brno Tempo Praha MBS - : - Zapsat D H
Exl 63 So 25. 5. 2024 13:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč - : - Zapsat D H
Exl 64 So 25. 5. 2024 16:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno Vypich - : - Zapsat D H
Exl 113 So 25. 5. 2024 16:00 Sokol Hluboká Arrows Ostrava Hluboká - : - Zapsat D H
Exl 66 Ne 26. 5. 2024 13:00 Tempo Praha Draci Brno Tempo - : - Zapsat D H
Exl 67 Ne 26. 5. 2024 13:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 68 Ne 26. 5. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha Hroši - : - Zapsat D H
PLU23 517 Ne 26. 5. 2024 13:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč - : - Zapsat D H
PLU23 519 Ne 26. 5. 2024 13:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS - : - Zapsat D H
PLU23 518 Ne 26. 5. 2024 16:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč - : - Zapsat D H
PLU23 520 Ne 26. 5. 2024 16:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS - : - Zapsat D H
U18 1120 St 22. 5. 2024 17:00 Draci Brno Technika Brno Kraví hora - : - Zapsat D H
U18 1248 St 22. 5. 2024 17:00 Kotlářka Praha Tempo Praha B Vypich - : - Zapsat D H
U18 1247 24. 5. 2024 17:00 Tempo Praha B Kotlářka Praha Tempo - : - Zapsat D H
U18 1125 So 25. 5. 2024 12:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši - : - Zapsat D H
U18 1235 So 25. 5. 2024 12:00 Tempo Praha Sokol Hluboká Tempo - : - Zapsat D H
U18 1237 So 25. 5. 2024 12:00 Blesk Jablonec Wolfs Domažlice Jablonec - : - Zapsat D H
U18 1126 So 25. 5. 2024 14:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Hroši - : - Zapsat D H
U18 1236 So 25. 5. 2024 14:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Tempo - : - Zapsat D H
U18 1238 So 25. 5. 2024 14:00 Wolfs Domažlice Blesk Jablonec Jablonec - : - Zapsat D H
U18 1127 So 25. 5. 2024 16:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS - : - Zapsat D H
U18 1128 So 25. 5. 2024 18:00 Třebíč Nuclears Draci Brno MBS - : - Zapsat D H
U18 1129 Ne 26. 5. 2024 12:00 Klasik Frýdek-Místek Olympia Blansko Frýdek-Místek - : - Zapsat D H
U18 1130 Ne 26. 5. 2024 14:00 Olympia Blansko Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek - : - Zapsat D H
Exl 79 St 29. 5. 2024 19:00 Sokol Hluboká Eagles Praha Hluboká - : - Zapsat D H
Exl 74 Čt 30. 5. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 69 31. 5. 2024 19:00 Arrows Ostrava Kotlářka Praha Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 70 31. 5. 2024 19:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS - : - Zapsat D H
Exl 71 31. 5. 2024 19:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Krč - : - Zapsat D H
Exl 72 So 1. 6. 2024 13:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno Tempo - : - Zapsat D H
Exl 73 So 1. 6. 2024 13:00 Arrows Ostrava Kotlářka Praha Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 75 So 1. 6. 2024 13:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Krč - : - Zapsat D H
Exl 78 So 1. 6. 2024 13:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS - : - Zapsat D H
Exl 76 So 1. 6. 2024 16:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno Tempo - : - Zapsat D H
Exl 77 Ne 2. 6. 2024 13:00 Kotlářka Praha Arrows Ostrava Vypich - : - Zapsat D H
Exl 80 Ne 2. 6. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Tempo Praha Hroši - : - Zapsat D H
PLU23 541 Ne 2. 6. 2024 13:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč - : - Zapsat D H
PLU23 543 Ne 2. 6. 2024 13:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS - : - Zapsat D H
PLU23 542 Ne 2. 6. 2024 16:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč - : - Zapsat D H
PLU23 544 Ne 2. 6. 2024 16:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS - : - Zapsat D H
U18 1239 Út 28. 5. 2024 17:00 SaBaT Praha Tempo Praha B SaBaT - : - Zapsat D H
U18 1240 Út 28. 5. 2024 17:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Vypich - : - Zapsat D H
U18 1241 St 29. 5. 2024 17:00 Tempo Praha B SaBaT Praha Tempo - : - Zapsat D H
U18 1242 St 29. 5. 2024 17:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč - : - Zapsat D H
U18 1131 So 1. 6. 2024 12:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč - : - Zapsat D H
U18 1133 So 1. 6. 2024 12:00 Olympia Blansko Draci Brno Blansko - : - Zapsat D H
U18 1132 So 1. 6. 2024 14:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Třebíč - : - Zapsat D H
U18 1134 So 1. 6. 2024 14:00 Draci Brno Olympia Blansko Blansko - : - Zapsat D H
U18 1243 So 1. 6. 2024 16:00 Eagles Praha Wolfs Domažlice Krč - : - Zapsat D H
U18 1244 So 1. 6. 2024 18:00 Wolfs Domažlice Eagles Praha Krč - : - Zapsat D H
U18 1135 Ne 2. 6. 2024 12:00 Klasik Frýdek-Místek Technika Brno Frýdek-Místek - : - Zapsat D H
U18 1245 Ne 2. 6. 2024 12:00 Blesk Jablonec Sokol Hluboká Jablonec - : - Zapsat D H
U18 1136 Ne 2. 6. 2024 14:00 Technika Brno Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek - : - Zapsat D H
U18 1246 Ne 2. 6. 2024 14:00 Sokol Hluboká Blesk Jablonec Jablonec - : - Zapsat D H
Exl 81 7. 6. 2024 19:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS - : - Zapsat D H
Exl 82 7. 6. 2024 19:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč - : - Zapsat D H
Exl 84 7. 6. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Sokol Hluboká Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 85 So 8. 6. 2024 13:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 87 So 8. 6. 2024 13:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Vypich - : - Zapsat D H
Exl 88 So 8. 6. 2024 13:00 Sokol Hluboká Třebíč Nuclears Hluboká - : - Zapsat D H
Exl 86 So 8. 6. 2024 14:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši - : - Zapsat D H
Exl 20 So 8. 6. 2024 16:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Vypich - : - Zapsat D H
Exl 83 Ne 9. 6. 2024 13:00 Tempo Praha Kotlářka Praha Tempo - : - Zapsat D H
PLU23 521 Ne 9. 6. 2024 13:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč - : - Zapsat D H
PLU23 523 Ne 9. 6. 2024 13:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč - : - Zapsat D H
PLU23 522 Ne 9. 6. 2024 16:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč - : - Zapsat D H
PLU23 524 Ne 9. 6. 2024 16:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč - : - Zapsat D H
U18 1249 Út 4. 6. 2024 17:00 SaBaT Praha Tempo Praha SaBaT - : - Zapsat D H
U18 1250 St 5. 6. 2024 17:00 Tempo Praha SaBaT Praha Tempo - : - Zapsat D H
U18 1137 So 8. 6. 2024 12:00 Technika Brno Arrows Ostrava Kraví hora - : - Zapsat D H
U18 1251 So 8. 6. 2024 12:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Krč - : - Zapsat D H
U18 1138 So 8. 6. 2024 14:00 Arrows Ostrava Technika Brno Kraví hora - : - Zapsat D H
U18 1252 So 8. 6. 2024 14:00 Sokol Hluboká Eagles Praha Krč - : - Zapsat D H
U18 1141 Ne 9. 6. 2024 12:00 Cardion Hroši Brno Olympia Blansko Hroši - : - Zapsat D H
U18 1255 Ne 9. 6. 2024 12:00 Blesk Jablonec Tempo Praha B Jablonec - : - Zapsat D H
U18 1142 Ne 9. 6. 2024 14:00 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno Hroši - : - Zapsat D H
U18 1256 Ne 9. 6. 2024 14:00 Tempo Praha B Blesk Jablonec Jablonec - : - Zapsat D H
Exl 90 14. 6. 2024 19:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 92 14. 6. 2024 19:00 Sokol Hluboká Cardion Hroši Brno Hluboká - : - Zapsat D H
Exl 38 So 15. 6. 2024 13:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 89 So 15. 6. 2024 13:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč - : - Zapsat D H
Exl 91 So 15. 6. 2024 13:00 Kotlářka Praha Draci Brno Vypich - : - Zapsat D H
Exl 93 Ne 16. 6. 2024 13:00 Tempo Praha Eagles Praha Tempo - : - Zapsat D H
Exl 95 Ne 16. 6. 2024 13:00 Draci Brno Kotlářka Praha MBS - : - Zapsat D H
Exl 96 Ne 16. 6. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Sokol Hluboká Hroši - : - Zapsat D H
Exl 97 21. 6. 2024 19:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč - : - Zapsat D H
Exl 98 21. 6. 2024 19:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 100 21. 6. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Tempo Praha Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 99 21. 6. 2024 20:00 Sokol Hluboká Draci Brno Hluboká - : - Zapsat D H
Exl 10 So 22. 6. 2024 13:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 101 So 22. 6. 2024 13:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč - : - Zapsat D H
Exl 103 So 22. 6. 2024 13:00 Sokol Hluboká Draci Brno Hluboká - : - Zapsat D H
Exl 104 So 22. 6. 2024 13:00 Tempo Praha Třebíč Nuclears Tempo - : - Zapsat D H
Exl 108 So 22. 6. 2024 16:00 Tempo Praha Třebíč Nuclears Tempo - : - Zapsat D H
Exl 105 Ne 23. 6. 2024 13:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Vypich - : - Zapsat D H
Exl 107 Ne 23. 6. 2024 13:00 Draci Brno Sokol Hluboká MBS - : - Zapsat D H
Exl 106 Ne 23. 6. 2024 14:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši - : - Zapsat D H
PLU23 529 Ne 23. 6. 2024 13:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A - : - Zapsat D H
PLU23 531 Ne 23. 6. 2024 13:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč - : - Zapsat D H
PLU23 530 Ne 23. 6. 2024 16:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A - : - Zapsat D H
PLU23 532 Ne 23. 6. 2024 16:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč - : - Zapsat D H
U18 1139 So 22. 6. 2024 12:00 Draci Brno Klasik Frýdek-Místek MBS - : - Zapsat D H
U18 1140 So 22. 6. 2024 14:00 Klasik Frýdek-Místek Draci Brno MBS - : - Zapsat D H
U18 1253 Ne 23. 6. 2024 12:00 Tempo Praha Wolfs Domažlice Tempo - : - Zapsat D H
U18 1254 Ne 23. 6. 2024 14:00 Wolfs Domažlice Tempo Praha Tempo - : - Zapsat D H
PLU23 525 Ne 30. 6. 2024 13:00 Eagles Praha Draci Brno Krč - : - Zapsat D H
PLU23 533 Ne 30. 6. 2024 13:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A - : - Zapsat D H
PLU23 526 Ne 30. 6. 2024 16:00 Eagles Praha Draci Brno Krč - : - Zapsat D H
PLU23 534 Ne 30. 6. 2024 16:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A - : - Zapsat D H
PLU23 505 St 10. 7. 2024 13:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč - : - Zapsat D H
PLU23 506 St 10. 7. 2024 16:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 109 19. 7. 2024 19:00 Arrows Ostrava Sokol Hluboká Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 65 So 20. 7. 2024 13:00 Arrows Ostrava Sokol Hluboká Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 110 So 20. 7. 2024 13:00 Draci Brno Tempo Praha MBS - : - Zapsat D H
Exl 112 So 20. 7. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha Hroši - : - Zapsat D H
Exl 111 So 20. 7. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 114 Ne 21. 7. 2024 13:00 Tempo Praha Draci Brno Tempo - : - Zapsat D H
Exl 116 Ne 21. 7. 2024 13:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno Vypich - : - Zapsat D H
Exl 115 Ne 21. 7. 2024 14:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč - : - Zapsat D H
PLU23 535 Po 15. 7. 2024 13:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Zapsat D H
PLU23 536 Po 15. 7. 2024 16:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Zapsat D H
PLU23 537 Ne 21. 7. 2024 13:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A - : - Zapsat D H
PLU23 539 Ne 21. 7. 2024 13:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS - : - Zapsat D H
PLU23 538 Ne 21. 7. 2024 16:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A - : - Zapsat D H
PLU23 540 Ne 21. 7. 2024 16:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS - : - Zapsat D H
Exl 124 Čt 25. 7. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Kotlářka Praha Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 41 26. 7. 2024 19:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 118 26. 7. 2024 19:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS - : - Zapsat D H
Exl 119 26. 7. 2024 19:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Hluboká - : - Zapsat D H
Exl 120 26. 7. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Kotlářka Praha Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 122 So 27. 7. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši - : - Zapsat D H
Exl 123 So 27. 7. 2024 13:00 Tempo Praha Sokol Hluboká Tempo - : - Zapsat D H
Exl 125 So 27. 7. 2024 14:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 126 Ne 28. 7. 2024 13:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS - : - Zapsat D H
Exl 127 Ne 28. 7. 2024 13:00 Tempo Praha Sokol Hluboká Tempo - : - Zapsat D H
PLU23 527 Ne 28. 7. 2024 13:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč - : - Zapsat D H
PLU23 528 Ne 28. 7. 2024 16:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 129 2. 8. 2024 19:00 Arrows Ostrava Tempo Praha Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 130 2. 8. 2024 19:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Zapsat D H
Exl 131 2. 8. 2024 19:00 Sokol Hluboká Kotlářka Praha Hluboká - : - Zapsat D H
Exl 132 2. 8. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 133 So 3. 8. 2024 13:00 Arrows Ostrava Tempo Praha Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 134 So 3. 8. 2024 13:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Zapsat D H
Exl 135 So 3. 8. 2024 13:00 Sokol Hluboká Kotlářka Praha Hluboká - : - Zapsat D H
Exl 136 So 3. 8. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši - : - Zapsat D H
Exl 137 Ne 4. 8. 2024 13:00 Tempo Praha Arrows Ostrava Tempo - : - Zapsat D H
Exl 138 Ne 4. 8. 2024 13:00 Eagles Praha Draci Brno Krč - : - Zapsat D H
Exl 139 Ne 4. 8. 2024 13:00 Kotlářka Praha Sokol Hluboká Vypich - : - Zapsat D H
Exl 140 Ne 4. 8. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši - : - Zapsat D H
LIG 301 So 6. 4. 2024 12:00 Klasik Frýdek-Místek Miners Kladno Frýdek-Místek 9 : 5 Aleš Haladej
LIG 303 So 6. 4. 2024 12:00 Olympia Blansko Blesk Jablonec Blansko 13 : 3 Tomáš Klodner
LIG 305 So 6. 4. 2024 12:00 Hippos Brno Skokani Olomouc Hroši 14 : 4 Ondřej Kalandra
LIG 307 So 6. 4. 2024 12:00 SaBaT Praha Technika Brno SaBaT 14 : 11 Michal Hanuš
LIG 302 So 6. 4. 2024 15:00 Miners Kladno Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 4 : 9 Aleš Haladej
LIG 304 So 6. 4. 2024 15:00 Blesk Jablonec Olympia Blansko Blansko 14 : 4 Tomáš Klodner
LIG 306 So 6. 4. 2024 15:00 Skokani Olomouc Hippos Brno Hroši 1 : 10 Ondřej Kalandra
LIG 308 So 6. 4. 2024 15:00 Technika Brno SaBaT Praha SaBaT 7 : 6 Michal Hanuš
U18 1101 So 6. 4. 2024 12:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A 1 : 6 Romana Kucková
U18 1102 So 6. 4. 2024 14:00 Draci Brno Arrows Ostrava Arrows A 7 : 5 Romana Kucková
U18 1103 Ne 7. 4. 2024 12:00 Třebíč Nuclears Klasik Frýdek-Místek Třebíč 17 : 6 Marie Studená
U18 1105 Ne 7. 4. 2024 12:00 Cardion Hroši Brno Technika Brno Hroši 4 : 3 Ondřej Kalandra
U18 1205 Ne 7. 4. 2024 13:00 Tempo Praha Blesk Jablonec Tempo 13 : 3 Stanislav Lippanský
U18 1104 Ne 7. 4. 2024 14:00 Klasik Frýdek-Místek Třebíč Nuclears Třebíč 3 : 16 Marie Studená
U18 1106 Ne 7. 4. 2024 14:00 Technika Brno Cardion Hroši Brno Hroši 2 : 10 Rudolf Drnec
U18 1206 Ne 7. 4. 2024 15:00 Blesk Jablonec Tempo Praha Tempo 3 : 12 Stanislav Lippanský
U18 1207 Út 9. 4. 2024 16:00 Eagles Praha Tempo Praha B Krč 13 : 5 Martin Šmidt
U18 1208 St 10. 4. 2024 16:00 Tempo Praha B Eagles Praha Tempo 3 : 21 Sebastian Šlenc
U18 1108 St 10. 4. 2024 17:00 Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava Frýdek-Místek 11 : 9 Michal Baker
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací