Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 25. 5.2024 |
A |
5 |
12:30 |
Meadow BULLS Dolní Loučky |
Třebíč Nuclears |
-:- |
Hřiště A |
|
|
A |
10 |
14:30 |
Třebíč Nuclears |
Olympia Blansko |
-:- |
Hřiště B |
|
|
A |
15 |
17:30 |
Olympia Blansko |
Meadow BULLS Dolní Loučky |
-:- |
Hřiště A |
|
Skupina B
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 25. 5.2024 |
B |
2 |
10:30 |
Arrows Ostrava |
Skokani Olomouc |
-:- |
Hřiště B |
|
|
B |
4 |
11:30 |
Cardion Hroši Brno |
Draci Brno |
-:- |
Hřiště B |
|
|
B |
6 |
12:30 |
Cardion Hroši Brno |
Arrows Ostrava |
-:- |
Hřiště B |
|
|
B |
8 |
13:30 |
Draci Brno |
Skokani Olomouc |
-:- |
Hřiště B |
|
|
B |
11 |
15:30 |
Draci Brno |
Arrows Ostrava |
-:- |
Hřiště A |
|
|
B |
13 |
16:30 |
Skokani Olomouc |
Cardion Hroši Brno |
-:- |
Hřiště A |
|
Skupina C
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 25. 5.2024 |
C |
1 |
10:30 |
Technika Brno |
Cannibals Šumperk |
-:- |
Hřiště A |
|
|
C |
3 |
11:30 |
Klasik Frýdek-Místek |
Ježci Jihlava |
-:- |
Hřiště A |
|
|
C |
7 |
13:30 |
Ježci Jihlava |
Technika Brno |
-:- |
Hřiště A |
|
|
C |
9 |
14:30 |
Klasik Frýdek-Místek |
Cannibals Šumperk |
-:- |
Hřiště A |
|
|
C |
12 |
15:30 |
Technika Brno |
Klasik Frýdek-Místek |
-:- |
Hřiště B |
|
|
C |
14 |
16:30 |
Cannibals Šumperk |
Ježci Jihlava |
-:- |
Hřiště B |
|
Play-off a umístění
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Neděle 26. 5.2024 |
1.-6. |
16 |
09:00 |
C2 |
A2 |
-:- |
Hřiště A |
|
|
1.-6. |
17 |
09:00 |
A1 |
B2 |
-:- |
Hřiště B |
|
|
7.-11. |
18 |
10:00 |
C4 |
B4 |
-:- |
Hřiště A |
|
|
7.-11. |
19 |
10:00 |
B3 |
C3 |
-:- |
Hřiště B |
|
|
1.-6. |
20 |
11:00 |
B1 |
W16 |
-:- |
Hřiště A |
|
|
1.-6. |
21 |
11:00 |
C1 |
W17 |
-:- |
Hřiště B |
|
|
7.-11. |
22 |
12:00 |
A3 |
W18 |
-:- |
Hřiště A |
|
|
9.-11. |
23 |
12:00 |
L19 |
L18 |
-:- |
Hřiště B |
|
|
3.-6. |
24 |
13:00 |
L20 |
L17 |
-:- |
Hřiště A |
|
|
3.-6. |
25 |
13:00 |
L21 |
L16 |
-:- |
Hřiště B |
|
|
o 7. |
26 |
14:00 |
W22 |
W19 |
-:- |
Hřiště A |
|
|
o. 9. |
27 |
14:00 |
L22 |
W23 |
-:- |
Hřiště B |
|
|
o 3. |
28 |
15:00 |
W24 |
W25 |
-:- |
Hřiště A |
|
|
o 5. |
29 |
15:00 |
L24 |
L25 |
-:- |
Hřiště B |
|
|
Fin. |
30 |
16:00 |
W20 |
W21 |
-:- |
Hřiště A |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací