Program baseballové reprezentace žen na rok 2024 a pozvánka na soustředění


Rok 2024 bude pro ženskou baseballovou reprezentaci ve znamení formování týmu a jeho přípravy na ME 2025. Z tohoto důvodu je naplánováno několik tréninkových a herních setkání týmu. Klíčová je pro tým příprava nadhazovaček. 

Začínáme již 12.-14. dubna tradičně v Šumperku víkendovým soustředěním, kam se mohou přihlásit i další zájemkyně o reprezentační dres. Vzhledem k vytíženosti hráček bude hned další víkend 19.-21.4. následovat, opět v Šumperku druhé kolo soustředění. Především proto, abychom mohli dát šanci novým hráčkám, které mohou mít své klubové či jiné povinnosti. 

Květen a červen pak budou věnovány individuálním tréninkům a skautování, abychom v červenci co možná nejlépe odehráli mezinárodní baseballový turnaj žen na Hluboké. 

Koncem srpna se zúčastníme turnaje Back to School, kde bude družstvo žen startovat v kategorii U15. Věříme, že start žen bude oživením turnaje. 

Po skončení sezóny, v druhé polovině října 2024, bude následovat tradiční závěrečné hodnotící setkání opět na Hluboké a představení plánů finální přípravy na ME 2025. 

Z posledních dvou ME přivezly ženy dvě medaile - bronz při svém prvním startu v roce 2019 a stříbro z ME 2022. Tuto tradici bychom nechtěli porušit. 

První a druhé soustředění v Šumperku jsou open cally a mohou se přihlásit hráčky, kterým v roce 2025 bude minimálně 15 let, ročník 2010 a dál. Pokud splňujete tyto požadavky a máte zkušenosti s baseballem nebo softballem, příp. víte o nějaké hráčce, která by měla zájem se zkusit prosadit do ženské baseballové reprezentace, můžete se přihlásit do 29. 3. 2024 přímo na email hlavního trenéra reprezentace (viz níže). 

Richard Kania, email: 2can@seznam.cz 

Plán akcí 2024: 

Duben 

12-14.  První termín soustředění - Šumperk 

19-21.4. Druhý termín soustředění – Šumperk 

Červenec 

11-13. 7.  Mezinárodní turnaj  - Hluboká 

Srpen/září  

29.8 - 1. 9.  Back to school  - Praha 

 

  • Případná utkání v průběhu sezóny budou včas oznámena. 
Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací