Druhé kolo výběrů do reprezentace U12 - výsledky


Druhé kolo výběrů do žákovské reprezentace se uskutečnilo v tenisové hale v Hrotovicích. Ze 44 hráčů byl pouze jeden omluvený. Hráči byli rozděleni do čtyř skupin: pálka, nadhoz, infield, outfield + agility žebřík a švihadlo. Po rotacích na jednotlivých stanovištích byl na programu baserunning, soutěž štafet v oběhovém homerunu a na závěr všeho Beep test. O vítězi rozhodl až desátý, resp. jedenáctý level. Domácí borec Pavel Peroutka (11–0) udolal Kryštofa Martinka z Hrochů (10–7) po tuhém boji a za velikého aplausu všech hráčů, trenérů a rodičů. Po vyklusání a uvolnění proběhl mítink s hráči a rodiči, kde byl představen program U12 na rok 2019.

Další setkání je naplánováno 9. února v rámci projektu Youth Czech Talent opět v Hrotovicích. Vybraných 29 hráčů bude doplněno o 20–25 hráčů z ročníku 2009, kde každý klubový trenér kategorie U10 či U11 má možnost nominovat jednoho hráče. Loni této nabídky trénovat pod vedením reprezentačních trenérů a předních hráčů Extraligy (Jakub Hajtmar, Petr Minařík, Jakub Sládek) využilo dvanáct klubů. S většinou účastníků YCT jsme se potkali na letošních výběrech v Třebíči.

Závěrem bych chtěl u hráčů apelovat na důležitost zimní přípravy. Součástí vašeho programu by měla být atletická průprava, od atletické abecedy po agility žebřík. Není vůbec na škodu navštívit atletický trénink mládeže ve vašem okolí a podívat se na rozdíl techniky běhu jednotlivých sportovců. Skauty a trenéry v každé kategorii dnes více zajímá vaše pohyblivost a rychlost. Sezóna je dlouhá a v létě bude extrémně náročná. Starejte se dobře a poctivě o svá těla, protahujte, kompenzujte jednostrannou zátěž a využijte i plavání a regenerace včetně saunování, ať nejste překvapení z klimatických podmínek na Tchaj-wanu. Vaše okolí je jedno velké hřiště, nezáleží na počasí, splňte své školní povinnosti nejlépe ve škole, a vyrazte ven a dělejte „klukoviny“ namísto koukání do telefonů :)

 Za realizační tým U12 Filip Procházka

Bílek David  

 

Třebíč Nuclears

Brátka Zdeněk

 

Třebíč Nuclears

Cajz Michal

 

Sokol Hluboká

El Ghannam Kristyna

 

Hroši Brno

Hajný Ondřej

 

Sokol Hluboká

Hasal Matyáš

 

SaBaT Praha

Hedl Filip

 

Olympia Blansko

Hluchý Nikolas

 

Tempo Titans

Chorobík Matěj

 

BK Klasik F-M

Chromý Michal

 

Sokol Hluboká

Katz Jan

 

SK Joudrs Praha

Kočí Alois

 

Draci Brno

Kolev Kryštof

 

Eagles Praha

Kubelka Jan

 

Draci Brno

Martinčák Jonáš

 

Arrows Ostrava

Martinek Kryštof

 

Hroši Brno

Nedvěd Filip

 

Baseball Plzeň

Novák Jan

 

Blesk Jablonec

Peroutka Pavel

 

Třebíč Nuclears

Pesničák Jan

 

Blesk Jablonec

Prejda Max

 

SK Kotlářka Praha

Sobotka Daniel

 

Hroši Brno

Šustrová Denisa

 

Třebíč Nuclears

Takeda Matias

 

Draci Brno

Trendl Ondrej

 

Hroši Brno

Tylich Tadeáš

 

SK Joudrs Praha

Urbánek Petr

 

Třebíč Nuclears

Ventruba Vít

 

Draci Brno

     

Řádně omluveni:

   

Hanuš Šimon

 

SaBaT Praha

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací