MLB v Evropě

Petr Ditrich, 04.12. 2018 Aktuality

Poprvé v historii se odehrají zápasy MLB v Evropě. Stane se tak o víkendu 29. a 30.  června 2019 v Londýně. Projekt se připravoval nejméně 5 let. Původní myšlenka byla hrát v Holandsku na stadionu, kde by byla navýšena kapacita pomocí dočasných tribun. Zklamání v zemi tulipánů bylo velké, ale volba Londýna se ukazuje jako velmi dobrá.

Pozitivně překvapila volba týmů. MLB do Evropy posílá ta nejsilnější a tradiční jména. NY Yankees a Boston Red Sox. I z toho je jasné jaký význam této akci MLB přikládá.

Legendarní olympijský stadion je pojem a vyprodat ho cílem všech!
Londýn je blíže USA a to nejen vzdáleností ale i jazykem a mentalitou.
Čeká se, že hodně fanoušků přiletí z USA a spojí zápasy s návštěvou Evropy

Víme, že akce bude spojená s prezentací baseballu na místě a v celé Evropě. Budou fanouškovské zóny a MLB přesunuje kempy pro talentované hráče ze Španělska do Londýna. Určitě to není všechno, celá řada projektů se bude realizovat v příštím roce, pořád je půl roku do začátku akce.

Předprodej byl uzavřen a prodej vstupenek začíná 6.12. v 11 hodin našeho času na webu Ticketmaster. Doporučujeme dopředu vytvořit registraci pro rychlejší nákup. O lístky bude velký zájem a bude obtížné je získat. Doporučujeme tedy neváhat. Může se stát, že bude zítřejší prodej také vyprodán. Může se prodávat ve více vlnách apod.

Jedná se o komerční akci a je velmi nepravděpodobné se dostat k „volným“ vstupenkám. Nemá je ani CEB. Doporučujeme tedy všem zájemcům se lístky koupit

 

Ceny a pozice na stadionu jsou na obrázku. Jedná se pro nás o vysoké ceny, ale odpovídají cenové politice MLB. Nezbývá než je respektovat. Doprava do Londýna je díky low cost společnostem poměrně levná. Často se dá kopit letenka do 3 tisíc korun, rozpočtově můžete počítat s 5 tisíci. Ubytování a další náklady jsou v Anglii poměrně vysoké.

Zvláště na nedělní zápas můžete letět na otočku. Většina fanoušků si bude chtít prohlédnout Londýn, tak se víkendová cesta zdá ideální. Kvůli zápasům jsme posunuli Pražský baseballový týden. Finále se bude hrát v pátek 28. června.

 

Hodně štěstí při nákupu lístků a když to letos nevyjde tak se bude hrát i v roce 2020 !

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací