Jakub Malík ambasadorem First Cupu 2019

Pavel Chadim, 21.12. 2018 Aktuality

Třetí ročník popularizačního turnaje pro děti do 8 let se bude opět konat týden před letními prázdninami v Brně v areálu U Hrocha. A účastníci zlatého FirstCupu  se mohou těšit nejen na přítomnost hvězdy českého baseballu Jakuba Malíka. Po Jakubovi Sládkovi a Martinu Schneiderovi, kteří měli autogramiádu a předávali ceny nejlepším při prvních dvou ročnících, přijde naši baseballovou mládež podpořit další skvělý český reprezentant. Je to opět jeden z nejlepších pálkařů naší historie, hráč, který hrál nejvyšší holandskou soutěž a aktuálně i úřadující mistr české Extraligy v dresu Arrows Ostrava.

Ale nejen Jakub si vzal nad tímto turnajem pomyslnou záštitu. Opět se přidal předseda Českého olympijského výboru, pan Jiří Kejval, který osobně navštívil 1. ročník, rektor Masarykovy university (která opět uvolnila koleje v blízkosti areálu pro účastníky za velmi dobrou cenu a shodou náhod také v roce 2019 slaví 100 let od svého vzniku), pan  Mikuláš Bek, potvrdili svou podporu „olympijské“ myšlence pálkovacích sportů. Spolu s nimi děkujeme i městu Brnu, které vždy turnaj podporovalo.

Další novinkou jsou čepice značky Zephyr v barvách všech regionů, které hráči i trenéři obdrží zdarma. A také nová oranžová trika značky Under Armour pro dobrovolníky, kteří s turnajem nezištně pomáhají. Za obojí vděčíme společnosti Bagosport bývalého skvělého baseballisty Pavla Míky.  

A tento předvánoční čas využíváme i k poděkování  všem dobrovolníkům a mecenášům!

Spolu s Jakubem Malíkem věříme, že turnaj příští rok, kdy si budeme připomínat 100 let od počátku organizace pálkovacích her Joem Firstem na našem území, bude vypadat podobně jako ten letošní: https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510226-sport-v-regionech/318297370030029-first-cup-brno

Hezké Vánoce!

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací