Ročenka ČBA a CEB 2018


Ročenka Český baseball 2018 je ke stažení na webových stránkách baseball.cz. Najdete zde výsledky všech soutěží, oddílové statistiky Extraligy a První ligy, výsledky českých reprezentací na velkých turnajích včetně statistik, ale také přehled dalších turnajů jak mezinárodních, tak domácích. Ročenka má 205 stran a nechybí v ní samozřejmě ani historické údaje a TOP hráči naší Extraligy.

V těchto dnech byla rovněž zveřejněna Ročenka CEB (Evropská konfederace baseballu). V dokumentu najdete zprávy jednotlivých komisí (marketing, rozhodčí, zapisovatelé),  přehled všech evropských turnajů a karty jednotlivých zemí i s vítězi jejich domácích soutěží. Ze zprávy marketingové komise např. vyplývá, že facebooková stránka @baseballczech je čtvrtá nejsledovanější, za Nizozemskem, Itálií a Francií. Zajímavá je historická část s přehledy historie umístění jednotlivých zemí na evropských šampionátech všech kategorií.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací