Muži mají v Arizoně za sebou již tři zápasy


Česká mužská reprezentace má za sebou na Spring Trainingu v Arizoně tři zápasy, s bilancí jedné výhry, jedné porážky a jedné remízy.

Remízu 3:3 si připsala hned v prvním duelu s univerzitním týmem Paradise Valley CC. Nadhozvači nastoupili v této rotaci Radim Chroust, Jan Tomek, Jiří Vavruša, Marek Minařík a Dan Padyšák. Soupeři se povedl homerun, za nás dobře pálil Martin Mužík, který zapsal 2RBI.

Výhru 9:7 získala s se Scottsdale Community. Na nadhozu postupně nastoupili Jan Nebenführ, Lukáš Hlouch, Tomáš Duffek a Ondřej Satoria. Sestava: Hajtmar A./Dubový RH, Schneider SS, Hejma, CF, Malík DH, Čech/Voják C, Mužík. LF, Vavruša/Chroust P. 1B/3B, Červinka/Zýma 3B, Hajtmar J./Ondráček/Juněc 2B/JB.
Češi šli do vedení 3:1, ale v 6. směně soupeř otočil na 6:5, naštěstí hned vzápětí získali hráči 4 body, a i přes nápor soupeře zvítězili 9:7. Dva hity na české straně odpálil Jakub Malík, nadhazovači rozdali 14 SO. Tým měl opět trochu problémy v obraně, kde udělal celkem 5 chyb.

Třetím soupeřem byl na Hokoham Stadium farmářský tým Oaklandu Athletics a tentokrát Češi podlehli 2:6. Startujícím nadhazovačem českého týmu byl Jan Novák a odházel 3 směny, Boris Bokaj byl na kopci 2,2 inningu a zápas zavíral Martin Schneider. Všichni tři rozdali po 2 SO. Soupeř odpálil celkem 11 hitů, my 9, ale nepodařilo se z nich vytěžit více bodů. O dva doběhy týmu se postarali Jakub Malík ve 2. a Matěj Hejma v 9. inningu. Blízko ke skórování byl také Martin Mužík, který trefil ve 4.směně třímetový odpal, ale pro bod se ho už dostat nepodařilo. Na třetí metu se dostal také Tomáš Juněc. Tým stále bojuje s nevyhraností v poli a tentokrát udělal 4 chyby.
Sestava ČR: Hajtmar A/Dubový. RH, Schneider, SS, Hejma CF, Malík DH/Červinka 2B, Čech/Juněc 1B, Mužík LF, Vavruša/Voják C, Zýma 3B/Chroust P., Hajtmar J. 2B/SS.

Týmu na místě pomáhají baseballové legendy Trot Nixon a Bill Mueller.
Sledujte také naše sociální sítě Facebook a Instragram, kde můžete hráčům pokládat otázky přímo do USA.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací