Mimořádné školení zapisovatelů iScore Extraliga


ČSA ve spolupráci s ČBA pořádá mimořádné školení iScore Extraliga na žádost Tempo Praha ve dnech 8.6.2019 v areálu Tempo Praha (aktualizováno).

Školení bude zaměřené na zápis statistik velice detailně a také bude zaměřeno na speciální situace v softballu i baseballu. Bude zde kladen větší důraz na správné rozhodování jednotlivých situací. Stejně tak větší porce času bude věnována obsluze systému iScore a ukázky vložení statistik na web a vyplnění zprávy o utkání, za kterou již od sezóny 2018 je odpovědný oficiální zapisovatel.

Toto školení určeno všem zájemcům, kteří budou zapisovat Extraligu softballu či baseballu.

Podmínkou udělení licence je splnění závěrečného testu a dosažení věku 18 let v dané sezóně.

Termín školení: 7.6.2019 (od 19:00 do 22:00 hodin), 8.6.2019 (od 9:00 do cca 20:00 včetně přestávek)

Místo: Tempo Praha

Přihlášky jsou přijímány přes datovou komunikaci ČBA

Účastnický poplatek ve výši 350,- Kč za školení iScore Extraliga (2denní) je splatný převodem na účet č. 1724008504 / 0600 nejpozději 2 dny před zahájením kurzu. NELZE platit hotově na místě.

Každý účastník musí mít sebou vlastní zařízení, na kterém již bude mít nainstalovaný systém iScore. Pozn. vlastní zařízení je nezbytné pro složení zkoušky. Dále by bylo vhodné mít v tabletu nebo v mobilu přístup k Internetu. Ze zkušeností z minulých školení je mnohdy WiFi, která je k dispozici ve školících místnostech, v tak velkém počtu zapisovatelů nedostačující.

Lenka Richterová

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací