Terrell Joyce členem Klubu českých homerunářů


Terrell Joyce z Arrows Ostrava to dokázal a po třech letech působení v české Extralize vstoupil o víkendu do Klubu českých homerunářů. Vstup do této excelentní společnosti zajistí 50 homerunů odpálených ve všech fázích Extraligy (bez baráže s První ligou) a také z utkání mužské reprezentace na turnajích typu ME, MS, OH. Joyce Terrell to ale zvládl bez pomoci reprezentačních odpalů, a to za pouhé tři roky! Je tak prvním cizincem a také prvním hráčem, kterému se to za takto krátkou dobu podařilo.
Terrel Joyce: "First I would like to just simple thank everyone from arrows family from top to bottom! The amount of support they give me on and off the field makes playing baseball that much more amazing! Now to my teammates! You guys are everything and I wouldn’t be where I’m at without you. No matter how many more homeruns I hit I wil always remember number 50 with you boys and the walk off win! GO ARROWS."


V roce 2017 trefil Terrell 11 dlouhých odpalů, o rok později rekordních 29 a letos zatím 10. A vzhledem k tomu, že sezóna zdaleka ještě není u konce, může ostravský hráč zaútočit i na další homerunové mety. Před sebou má Martina Schneidera, Marka Rejmana nebo třeba Aleše Navrátila. A ostravští jsou rovněž stále ve hře o účast ve finále. 

Terrell Joyce se v roce 2018 stal trojnásobným vítězen individuálních cen – získal ocenění pro nejlepšího pálkaře základní části i play-off Extraligy a samozřejmě také za nejvíce homerunů. "Byla to má nejlepší sezóna v životě, jak mentálně, tak fyzicky. Spoluhráči mi pomáhali pracovat na mé hře a zůstat konzistentní při každodenní práci." Měl samozřejmě také lví podíl na zisku premiérového titulu pro Arrows. Letos je zatím na 3. příčce s 10 homeruny, za Martinem Mužíkem (11), mimo jiné dalším letošním kandidátem na vstup do Klubu, a Matějem Hejmou (12), momentálně 3. mužem v pořadí všech členů Klubu. Další ostravský pálkař, Tomáš Juněc je zatím na metě 46 homerunů. Budeme do konce extraligové sezóny slavit dalšího padesátihomerunového pálkaře?

Informace o zápasech Extraligy najdete zde

koláž zdroj FB Arrows Ostrava

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací