ČBP mužů - semifinále


Po několika odloženích semifinálových duelů letošního ČBP mužů kvůli nepřízni počasí se dnes týmy, věřme, konečně dočkají a odehrají svá semifinálová utkání.

Složení poslední "čtyřky" je velmi zajímavé a určitě nečekané. Do boje o finále se totiž dostaly pouze 2 extraligové týmy - Nuclears Třebíč a Technika Brno, které navíc momentálně bojují pouze v Nadstavbě o Extraligu, dále U21 Draků Brno a také prvoligový SaBaT Praha.

Nuclears Třebíč na své cestě porazili Old Boy Praha a Kotlářku Praha. Technika si poradila s Moravskou Besedou a ve čtvrtfinále porazila Draky Brno. Draci U21 své starší spoluhráče zastoupili a postupně porazili Olympii Blansko a Klasik Frýdk-Místek. SaBaT Praha měl asi nejjednodušší cestu, když vyhrál nad Bongem Liberec a Rakovníkem Red Crayfish. 

Semifinálové dvojice tak tvoří SaBaT s Nuclears a Draci U21 s Technikou. Pražský a třebíčský tým se spolu utkali v loňské Nadstavbě o Extraligu a obě utkání vyhrál extraligový zástupce. Letos je vzájemné zápasy ve stejné soutězi zatím pouze čekají, ale oba týmy si v ní vedou dobře - Nuclears zatím vyhráli všechna utkání. SaBaT je na druhém děleném místě.
Draci U21 jsou zatím ve vedení v Nadstavbě Extraligy U21, porazili například Hrochy, ale podlehli Arrows. Technice se extraligová základní část nevydařila, skončila na 8.místě a nyní společně s Nuclears a SaBaTem bojuje o účast v nejvyšší soutěží v Nadstavbě a má na svém kontě 2 výhry. 

Utkání můžete sledovat play-by-play pomocí iScore od 17:00 resp. 19:00.
Vítězové se střetnou o putovní pohár ve středu 3.7. od 17:00 hod. Místo konání čeká na rozuzlení semifinálové tajenky. 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací