Baseballový den s Ježky Jihlava

Martin Tulis, 18.10. 2019 Aktuality

Devátý ročník Jarního baseballového turnaje základních škol, který je součástí Baseballového dne, byl i letos zařazen do projektu ČUS Sportuj s námi! 

Dopoledního školního turnaje a doprovodného programu se zúčastnily třídy a školní družiny ze základních škol Otokara Březiny, Demlova a Havlíčkova. Dovednostní disciplíny si také přišly vyzkoušet děti z nedaleké MŠ Mašinka. 

Z dovednostních disciplín byl tradičně největší zájem o odpalování z nadhazovacího stroje. V hodu do dálky se nejvíce dařilo Ondřeji Dědičovi  (ZŠ Březinova), který zvládl dohodit na značku 24 metrů a mezi děvčaty Anetě Kristkové (ZŠ Demlova) s výkonem 22m. 

Odpolední část Baseballového dne je pravidelně určena veřejnosti a rodinám s dětmi. Ty měly možnost vyzkoušet si pod dohledem trenérů všechny potřebné baseballové dovednosti, jako odpalování míčků z nadhazovacího stroje, hod na přesnost nebo chytání míčku baseballovými rukavicemi a navíc se i aktivně zapojit do baseballového tréninku či zápasu. Největším lákadlem letošního Baseballového dne byl nafukovací skákací hrad a baseballová RoadShow.

Foto: https://drive.google.com/drive/folders/1z9D_xywqi8KcBbnnz1mOsuvsn3O03k20?usp=sharing

Výsledky hod:
chlapci:
1. Dědič O. 24m
2. Pojer M. 22m
3. Štefan L. 21,5m
4. Slabý M. 21,5m

děvčata:
1. Kristková A. 22m
2. Tomiová N. 19m
3. Linhartová S. 19m

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací