Májová liga startuje v pátek

Michal Hanuš, 28.04. 2020 Aktuality

V pondělí o půlnoci skončil termín pro přihlášky do Májové Ligy v počítačové hře MLB TheShow. Májová Liga 2020 je nakonec koncipována jako soutěž jednotlivců v dvou různých verzích počítačové hry MLB TheShow. Do kategorie TheShow19 se přihlásilo sedm účastníků a do kategorie TheShow20 jedenáct účastníků.

Vzhledem k počtu účastníků se odehraje v obou kategoriích základní část systémem každý s každým a nejlepší čtyři týmy ze základní části postoupí do play-off. Pro každé hrací kolo, základní část i play-off, je stanoven termín od dvou do čtyřech dní, ve kterých musí být zápasy odehrány. První zápasy jsou naplánovány již na konec tohoto týdne. Vítěz každé z kategorií by měl být znám na konci května, tedy pevně věříme v době startu opravdové baseballové sezóny.

Ještě v pondělí v noci, za pomocí generátoru náhodných čísel byly přihlášeným hráčům vylosovány MLB týmy, za které budou v Májové Lize hrát a v průběhu úterý budou k dispozici rozpisy obou kategorií a detaily k samotné hře, které budou rozeslány přihlášeným hráčům.

Průběh turnaj lze sledovat na webových stránkách Euro TheShow Leagues pro kategorii TheShow19 zde a pro kategorii TheShow20 zde. Novinky z Májové Ligy budou k dispozici na Facebookové stránce @EuroTheShow a také na Twitteru @EuroTheShow.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací