Kartičky české reprezentace

Jan Beneš, 17.05. 2020 Aktuality

Novinku pro všechny fanoušky baseballu si připravila Česká baseballová asociace. Ve spolupráci s firmou OFS Classic si od startu nové sezony můžete objednávat set basebalových kartiček reprezentace České republiky.

Set obsahuje 27 karet reprezentantů, kteří se zúčastnili loňského mistrovství Evropy v Německu a olympijské kvalifikace v Itálii. Na designu se podíleli samotní hráči a finální podobu si pochvalují „Vypadají krásně, věřím, že fanoušky osloví, hlavně ty mladé“ hodnotí sběratelskou sérii vnitřní polař Přemek Chroust. „Jako mladý jsem měl vždycky radost, když jsem si mohl jít koupit nějaký balíček, myslím, že je to určitě dobrý nápad“ vzpomíná na své sběratelské choutky Chroust.

„Jsou to první profi kartičky, které máme. V minulosti se podobné projekty zkoušely, ale tohle jsou profesionálně udělané kartičky, za které by se nestyděl ani žádný MLB tým“ rozplývá se nad vzhledem a kvalitou reprezentační stálice Jakub Hajtmar. „Krásné provedení, super fotky, na zadní straně najdete i statistiky, dýchá to tím, že to je profesionální produkt. Mě se to moc líbí.“ popisuje lehce vzhled karty 32letý odchovanec Draků Brno.

Firma OFS Classic je tradičním výrobcem převážně hokejových karet, vstup do baseballového prostředí vítá. "Je to nová výzva. První reprezentační série se povedla a věříme, že u fanoušků bude mít úspěch. V baseballu vidíme velký potenciál i do dalších let, kdybychom chtěli vytvořit i tzv. memorabilia karty s kusy dresů, pálek či rukavic jednotlivých hráčů“ hodnotí počátek spolupráce s ČBA zástupce firmy Ferdinand Hrbek.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací