Odložený Parlament schválil klíčové dokumenty

Petr Ditrich, 24.06. 2020 Aktuality

Parlament ČBA byl v březnu odvolán 48 hodin plánovaným datem. Vzhledem k nařízením ohledně COVID-19 bylo další jednání umožněno uskutečnit až v neděl 21. června. Zástupci oddílů se sešli na novém místě, v hotelu Courtyard By Marriott v Praze na Flóře.
Datum v polovině roku, nejasnosti ve financování sportu a dopady pandemie se na produktivitě jednání neprojevili.

Parlament schválil Zprávu o činnosti ČBA za rok 2019, která bude uložena v rejstříku. Schválil také Zprávu Kontrolní komise ČBA a čerpání rozpočtu za rok 2019 v původním březnovém znění.

Projednal nové projekty Národní baseballový program a Marketing 2020. Schválil NBP a navrhovaný Rozpočet 2020 s jednou změnou v kapitole Marketing. Poprvé byl zástupcům oddílů předložen také rámcový rozpočet na rok 2021.

Návrh zápisu z jednání byl zapisovateli odeslán ke kontrole k mandátové komisi. Kompletní soubor podkladů z jednání bude zaslán předsedům oddílů a pobočným spolkům v první polovině července.

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací