Horská klinika 2021


Přátelé - kamarádi, vážení trenéři, 
kdo by věřil, že loňská Horská baseballová klinika bude jednou z posledních akcí v "normálních" časech. Rok se sešel s rokem a "divná doba" nás stále tlačí pracovat v různých omezeních a dělat nesmyslné kompromisy.  

Nicméně jsou tradice, které by měly pokračovat dál i s rizikem, že je rozhodnutí těch, kteří se v nás snaží vyvolat strach, aby s námi mohli snáze manipulovat, na poslední chvíli zastaví.
A takovou tradicí je bezesporu i naše trenérské setkávání v krásné zimní krajině Jeseníků. 

Letošní setkání se sice díky mezinárodním omezením uskuteční bez pozvaných zahraničních lektorů, ale bude nové v tom, že ho předem budete moci ovlivnit díky sdíleným názorům a přáním na našem diskuzním fóru, které pro vás připravujeme.

A pohodové bude i díky tomu, že se budeme moci po roce setkat s vámi všemi, kteří máte tento nádherný sport pevně ve svém srdci. 

Termín: 22.-24.1.2021 hotel Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou v Jeseníkách. 

Jedním z letošních přednášejících bude asistent u repre týmů ČR  a zároveň i programový garant předchozích ročníků HBK, Pavel Chadim. Podívejte se na jeho pozvánku, viz odkaz: https://youtu.be/3-2OwUCGiGk

S lektory jsme pro vás připravili malé upoutávky - trailery, které vás uvedou do jednotlivých témat přednášek nadcházející HBK. V diskuzi na youtube se může celé téma posunout přesně tam, kde si ho přejete mít. Neváhejte proto tuto diskuzi na youtube nad videi využít. Trailery k jednotlivým tématům budeme průběžně doplňovat.

Odkaz na youtube na trailery a zmiňovanou diskuzi najdete zde:
https://www.youtube.com/channel/UC7zyr9K45PRIss3rsfgFHgQ

Více informací o připravovaném programu a přihlášení naleznete na:
https://www.taborcernypotok.cz/hbk/ 

Těšíme se na vás.

Za všechny lektory a přednášející vás zdraví
Roman Lipavský- hlavní pořadatel
+420 602 484 083

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací