Spring Training je v plném proudu


Čeští reprezentanti polykají od soboty tréninkové dávky na letošním Spring Trainingu na hřišti s umělým povrchem ve městě Puerto de la Cruz na Tenerife.

Hráči zatím absolvovali bohaté tréninkové jednotky, ve středu je čeká první přípravný duel s místním celkem Tenerife Marlins.
Nadhazovači se věnují svým programům, posilování s gumou a polařským věcem pro nadhazovače. Poziční hráči pracují na rutině sbírání míčů ve vnitřním i vnějším poli, běhání po metách a samozřejmě pálení. Společně pak pracují na obraně při ulívkách. 
Na programu bylo také pálení na tzv. živý nadhoz (live BP), kdy nadhazovači házeli na pálkaře jako by to byli soupeřovi pálkaři. "Pondělní live BP mělo své dvě oběti, když nadhazovači vybili naše dva leváky Adama Hajtmara a Petra Čecha," referuje z Tenerife vnitřní polař Draků Brno Martin Červinka a pokračuje: "Klukům se ale na pálce také dařilo, za plot se trefili Martin Mužík a Matěj Hejma."
Pondělní odpoledne pak patřilo posilovně.

Fotografie z tréninků najdete v naší fotobance https://fotobanka.baseball.cz/f802557694

Série utkání s Tenerfie Marlins začíná ve středu odpoledne, zápasy bohužel nebudou streamovány, pro sestavu, aktuální vývoj skóre a další zajímavosti sledujte naše sociální sítě @baseballczech.

Ve středu 3.3. dopoledne v 11:30 budete moci na našem FB profilu sledovat online losování skupin ME 2021 v Itálii. „Dokážeme porážet všechny týmy,“ říká ve 14. dílu podcastu ON_DECK Jakub Hajtmar. Celý rozhovor s ním a s Jakubem Malíkem, který vznikal přímo na Tenerife si můžete poslechnout zde
Česko je ve druhém koši společně s Německem Belgií a Francií. V prvním koši jsou Nizozemsko, Itálie, Španělsko a Izrale, ve třetím Velká Británie, Rakousko, Chorvatsko a Švédsko. Do čtvrtého koše jsou zařazeni vítězové čtyř kvalifikačních skupiny, které by se měly odehrát na přelomu června a července. 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací