Organizace EBT 2021 je v plném proudu

Michal Hanuš, 17.05. 2021 Aktuality

Přestože si ještě nejsou organizátoři letošního ročníku Euro Baseball Tour jistí, zda se letní liga skutečně uskuteční, organizace již třetího ročníku běží na plné obrátky.

Jména manažerů všech týmů jsou již známá a potvrzená. Kromě známých tváří se letos potkáme v Třebíči i s několika nováčky jak z řad manažerů, tak i z řad kaučů. Potěšitelný je návrat holandského kauče Victora Arraya a také angažování nových holandských kaučů Brandona Rijnbergena a Yuri Wanga. Hráči se mohou těšit i na importy Třebíče Nuclears, kteří drži kvalitu tohoto extraligové celku na velmi vysoké úrovni ! A protože se do turnaje přihlásilo i několik cizinců, uslyšíme v třebíčském areálu Na Hvězdu o druhém srpnovém týdnu opět angličtinu.

V prvním týdnu v květnu proběhly drafty hráčů do EBT týmů. Draft jsme rozdělili do tří dnů a připravili jsme i speciální stránku, kde mohli zájemci sledovat vývoj draftu a hráči před obrazovkami mohli očekávat, do kterého týmu budou letos zařazeni. Díky velikému zájmu máme stále několik hráčů na čekací listině, ačkoliv bychom velice rádi přijali všechny hráče, tak bohužel nemůžeme, kapacita letní ligy je omezena. Přesto však věříme, že zklamaných nezúčastněných hráčů bude minimum. Manažeři týmu dostali již kontakty na hráče, které si vybrali v draftu a určitě budou v brzké době kontaktovat rodiče či samotné hráče. Spolu s manažery se organizátoři akce dohodli, že až do konce května se bude vyčkávat, jak se bude vyvíjet zdravotní situace v České republice a jak bude postupovat uvolňování veškerých opatření. A i proto organizace turnaje doposud nekontaktovala rodiče hráčů ohledně zaplacení startovného.

V letošním roce se v Třebíči můžeme těšit na nové hřiště, každá kategorie EBT tak bude hrát své zápasy právě na svém hřišti a oproti minulému roku tak zbyde i nějaký prostor na trénink či jiné společné akce v rámci týmu. Rozpis letní ligy je již připraven a byl odeslán manažerům ke schválení. Počítáme, že na konci května bude rozpis vyvěšen na webu EBT.

Rozhodčí, ti jsou nezbytnou a velice důležitou součástí Euro Baseball Tour. Protože v letošním roce bude jedno hřiště navíc, bude třeba více rozhodčích. Protože si rozhodčích, zapisovatelů, manažerů, kaučů a všech pomocníků s organizaci akce nesmírně vážíme, chceme pro rozhodčí vytvořit co nejlepší podmínky, aby pro ně týden v Třebíči byl tím světlým bodem jejich baseballové sezóny. Rozhodčím zajistíme ubytování, stravu, s radostí pokryjeme náklady spojené s dopravou a zajistíme i finanční odměnu za odpískané zápasy. Určitě však můžeme slíbit skvělou přátelskou atmosféru a hlavně diskuzní večery u piva po náročném dni na hřišti, nejen s ostatními rozhodčími, ale i s manažery týmů, kauči a dalšími pomocníky, bez nichž by nebylo možné Euro Baseball Tour zorganizovat. Pokud jsi rozhodčí a chtěl bys být součástí Euro Baseball Tour, napiš nám na emailovou adresu info@eurobaseballtour.eu, obratem tě budeme kontaktovat a veškeré otázky s radostí zodpovíme.

V neposlední řadě máme čerstvě otevřený eshop, zatím s mikinami, které jsme připravili k prodeji pro letošní rok. E-shop naleznete na webu EBT zde. Kromě letošních modelů mikin, kterých je sedm druhů, které si můžete jen předobjednat a osobně vyzvednout na Euro Baseball Tour, anebo Vám je pošleme po skončení Euro Baseball Tour, máme ještě pár kusů loňských modelů mikin a triček.

Kromě letní ligy Euro Baseball Tour máme i svůj EBT Travel Team, který se letos zúčastní exotického zájezdu na ostrov Aruba, kde se zúčastní turnaje Baseball in Paradise, který zde pořádá holandská soukromá akademie Future Stars Baseball Academy. Termín akce je 1.-10.října. Máme v plánu vyslat na Arubu jeden U14 a jeden U16 tým. Protože máme ještě pár volných míst, stačí nás kontaktovat emailem na info@eurobaseballtour.eu a my Vám poskytneme veškeré známé informace, anebo se vše o akci můžete dozvědět na stránkách EBT zde.

Pokud nechcete přijít o novinky týkající se letní ligy Euro Baseball Tour, anebo aktivit Travel Teamu, sledujte web https://eurobaseballtour.eu, Facebookovou stránku @EuroBaseballTour, Instagram stránku @EuroBaseballTour a Twitter stránku @EuroBaseTour

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací