Žáci vyhrávají skupinu a v semifinále je čeká Nizozemsko


Naším posledním soupeřem ve skupině byl tým Maďarska. K zápasu na centrálním hřišti, kde jsme doposud nehráli, nastoupil na kopci Adam Kohout. Přestože jsme soupeře již viděli hrát, a věděli jsme, že hrají kvalitní baseball, začátek zápasu byl studenou sprchou pro všechny přítomné. Hned v první směně se Maďaři ujali vedení 3:0 po sérii nehezkých, ovšem efektivních a nezahratelných odpalů. My sice v dohrávce odcházíme s nulou, ale po kvalitních pálkařských stavech. Věříme, že kvalitou, vůlí a trpělivostí soupeře v dalších směnách zlomíme.

V obraně se nám začíná více dařit, Adam Kohout drží druhou směnu bez bodu, Bára Jedelská ve třetí a čtvrté pouze se jedním bodem a zápas spolehlivě uzavírá Matěj Smejkal. Na pálce dobíháme pro čtyři doběhy, ke kterým ve čtvrté a páté směně přidáváme dalších deset a vyhráváme pro vysoký rozdíl ve skóre 14:4 po pěti směnách. Ze zápasu bohužel musel pro zranění odstoupit Martin Čapka. Bojovník Martin je naštěstí v pořádku a je opět s týmem.

Náš tým ukázal opět velkou vnitřní sílu a v utkání, který jsme nezačali zcela dle našich představ, a velká část našich myšlenek byla s Martinem v nemocnici, se dokázal semknout a poctivou prací zápas otočit a zlomit v náš prospěch.

Po čtyřech výhrách ovládáme skupinu a dnes nás čeká od 17:45 semifinále proti Nizozemsku. Děkujeme za podporu a držte nám dále palce!

Za realizační tým
Pavel Kociňák

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací