Pozvánka na I. kolo výběrů do reprezentace žáků


Vážení přátelé,

ačkoliv doposud neuplynul ani měsíc od posledního Mistrovství Evropy v Belgii, je nejvyšší čas započít přípravu na příští rok. Příprava všech reprezentací je každoročně náročná, ale příští rok to bude pro národní tým žáků ještě o kousek těžší, neboť nás čeká nejen kvalifikační Mistrovství Evropy, ale také odložené Mistrovství světa na Tchaj-wanu.

První kolo výběrů se uskuteční v areálu Tempa Praha v neděli 3. 10. 2021, tj. týden po Mistrovství České republiky kategorie U11, tak věříme, že se všichni hráči ukáží v dobré formě.

Skupina Čechy má sraz v 8:15 a konec v 12:40.

Skupina Morava má sraz v 12:45 a konec v 17:10.

S sebou:

  • baseballové oblečení, tj. baseballové kalhoty, čepice, dres nebo tričko a mikinu,
  • baseballové vybavení, tj. rukavici, pálku, helmu, catcherové i vybavení na chytání,
  • baseballovou obuv na hřiště a pro jistotu i obuv do haly,
  • švihadlo, a
  • pití.

Na programu budou klasická stanoviště s chytáním míčů po zemi a ze vzduchu, pálení ze stativu a tossu, krátké nadhazovačské bulpeny a NBP pohybové a atletické testy.

Prosím klubové trenéry o nominaci hráčů narozených v letech 2010 a 2011, výjimečně 2012. Nominaci pošlete ve formátu přiložené tabulky (ke stažení) na můj email prochazkamatous@gmail.com nejpozději do středy 22. 9. 2021. Na stejnou adresu můžete zasílat v odůvodněných případech i případné omluvy z prvního kola výběrů. Výsledky výběrů a seznam postupujících hráčů zveřejníme nejpozději do dvou týdnů po konání akce.

Další potvrzené termíny programu:

  • sobota 27. 11. 2021, Hrotovice, a
  • sobota 29. 1. 2022, Hrotovice.

Zbývající termíny budou zveřejněny na webových stránkách ČBA po potvrzení a řádném schválení, předpokládám do konce roku 2021, rodiče a trenéři vybraných hráčů budou informováni i emailem. Do týmu budeme hledat odhodlané a pracovité hráče s chutí se zlepšovat, kteří se nebojí náročného programu, který nás bude čekat.

Za realizační tým žáků

Matouš Procházka

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací