Sportovní ředitelé 2021 – přihlášky


Česká baseballová asociace bude letos organizovat další ročník školení Sportovních ředitelů. Nabídka je směřována na všechny baseballové kluby a akce je otevřena pro všechny sportovní ředitele (Extraliga, 1. liga, mládež). Poslední ročník nám díky Covid opatřením nevyšel, tak věřme, že se letos potkáme.

Školení bude letos opět souběžně s kempem „Czech Talent“ ve Sportovním centru Nymburk. Bude probíhat od pátku 3.12.2021 (cca 18:00 hodin) do soboty 4.12.2021 (14:00 hodin), a to v obdobné náplni jako poslední ročníky, tj. diskuse „co se podařilo zlepšit a kde ještě zabrat“.
Kromě zopakování klíčových témat bude letos hlavním pilířem upřesnění a krátké zhodnocení (přínos) Národního baseballové programu a podpora rozvojového managera v dalších oblastech. Jeden sportovní ředitel z každého klubu dostane proplaceno ubytování, stravu a ekonomické jízdné.

Prosíme všechny, kteří by se rádi zúčastnili, aby do 26.11.2021 poslali svoji přihlášku na email votinska@baseball.cz, v kopii ondrej.konvalinka@baseball.cz.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací