Venkovní tréninky žen a další program


V neděli 10.4. proběhl další společný trénink družstva žen, tentokrát v Praze na Markétě. Ani věru aprílové počasí dívky neodradilo a absolvovaly na hřišti Kotlářky tříhodinovou tréninkovou jednotku. Program byl v podstatě podobný tréninku na Tempu koncem března – základní herní činnosti. Na děvčatech je vidět velké zlepšení a enormní zájem. Největším problémem je sladit jejich časové možnosti vzhledem k jejich softballovým povinnostem. Ale mohou-li dorazit, pak trénují naplno tak, že by mi leckterý trenér mužů mohl závidět.

Po těchto společných trénincích budou následovat regionální setkání, ze kterých, k dnešnímu datu, již dvě proběhla – na Hluboké a v Praze. Na Hluboké jsme mohli trénovat i venku, v Praze nám to počasí bohužel neumožnilo.

Další společný trénink a setkání bychom rádi uskutečnili v sobotu 14.5. v Brně, kdy jednáme s Technikou Brno o možnosti pronájmu hřiště. Další sraz je pak naplánován během All Star Game na Hluboké (18.6.).

Počítáme rovněž se soustředěním během Pražského baseballového týdne, a věříme, že se nám ho podaří realizovat. Rádi bychom svou přítomností podpořili naše kolegy z mužské reprezentace.

Před odjezdem na ME ve Francii (3.-6.8.2022) je v plánu ještě krátké soustředění koncem července. 

Fotogalerie z tréninku zde
Rozpis ME zde

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací