Reprezentace U15 – příprava na MS v Mexiku


Uběhlo téměř devět měsíců od prvních výběrů do kadetské reprezentace, které proběhly na začátku října minulého roku. Zhruba 90 hráčů prošlo postupně 4 eliminačními koly (začátek října, konec října, prosinec, leden).
Tým se zúžil na 28 hráčů na soustředění v Barceloně (únor) a následně v Roudnici (březen). Po dvou letech proběhl mezinárodní turnaj Suma open (duben), kde jsme pracovali s 22 hráči. Herní přípravu v italském Staranzanu (květen) absolvovalo 20 hráčů. Červen byl nabitý kvalifikačními turnaji JL, ČBP U18 a ČBP U15.

Někteří hráči nyní bojují v barvách regionu Jih na evropské kvalifikaci JL v Modeně. Blíží se červenec a někteří hráči budou potřebovat doplnit baterie, dát tělo a mysl dohromady, tak, aby byli schopni znovu akcelerovat a dostat se do nejlepší formy v srpnu.
Jiní zase neměli možnost hrát za obě dvě kategorie (U15/U18) anebo jejich tým neprošel kvalifikací a jsou čerství, hladoví a chtějí se dravě poprat o reprezentační dres.

Kategorie U15 má obrovskou dynamiku ve výkonnosti, vývoji a růstu a změny jsou na „denním pořádku.“ Měsíc srpen bude ten nejdůležitější, z hlediska načasování té nejlepší formy.

Na první cut 5.-6.8. do Třebíče zveme 40 hráčů. Do Třebíče dorazí i skvělý sportovní psycholog Václav Petráš, který pomáhal Ocelářům Třinec k zisku 3 titulů v hokejové extralize a spolupracuje s řadou významných sportovních osobností.

Beran Jiří Hroši Brno
Brátka Zdeněk Nuclears Třebíč
Burkert  Tomáš Kotlářka Praha
Cajz Michal Sokol Hluboká
El Ghannam Kristýna Hroši Brno
Fiala Štěpán Hroši Brno
Hajný Ondřej Sokol Hluboká
Hasal Matyáš Sabat Praha
Hedl Filip Draci Brno
Hluchý  Nikolas Tempo Praha
Chromý Lukáš Sokol Hluboká
Kaňok Viktor Klasik FM
Kincl Lukáš Olympia Blansko
Kubelka Jan Draci Brno
Kuklík Vojtěch Miners Kladno
Lakota David Olympia Blansko
Martinčák Jonáš Arrows Ostrava
Martinek Kryštof Hroši Brno
Mulač  Jan Eagles Praha
Nedvěd Filip Tempo Praha
Němec Filip Eagles Praha
Nermuť Pavel Blesk Jablonec
Novák Jan Blesk Jablonec
Novotný Matyáš Klasik FM
Peroutka Pavel Nuclears Třebíč
Prejda Max Kotlářka Praha
Pritts William Eagles Praha
Příhoda Tomáš Nuclears Třebíč
Sobotka  Daniel Hroši Brno
Staněk Vít Technika Brno
Škopek David Sabat Praha
Šmiřák Denis Klasik FM
Špaček Adrian Draci Brno
Špimr Matěj Sabat Praha
Švec  Michal Ježci Jihlava
Takeda Matias Draci Brno
Trendl Ondřej Hroši Brno
Tuček Šimon Rytíři Trutnov
Venhoda Tomáš Nuclears Třebíč
Ventruba Vít Draci Brno
Vostatek Ondřej Miners Kladno

Do druhého kola (13.-14.8. Třebíč) bude postupovat 25-30 hráčů. Závěrečnou přípravu 15.-17.8. (Praha, Regensburg) absolvuje cca 25 hráčů, tak jako loni před ME v Brně.

Příprava je náročná, ale vzhledem k většímu počtu hráčů jsme schopni absolvovat větší objem před MS. Dvacet hráčů odlétá do Mexika 22.8. Do base capu pod vysoký vrchol se dostává větší počet hráčů. Cestu nahoru si každý musí dobře rozplánovat a přemýšlet o jednotlivých krocích. Obtížné překážky, extrémní počasí, tlak a strach pošlou většinu zpět domů po prvním střetu s gigantem. Nebude jednoduché, snadné cesty, kam stoupají davy, a které můžeme slepě následovat. V neznámých místech si budeme muset poradit sami, nikdo za námi nepřijde, aby nás vytáhl z těžkých okamžiků, kdy na nás soupeř vlítne. Budeme to muset zvládnout bez cizí pomoci, jako tým. Hledáme bojovníky, kteří se neotočí zády a půjdou odhodlaně za společným cílem, Czech Team, Czech Dream!!!

„Stay strong, be brave, love hard and true and you will have nothing to lose.“

Program:
1.kolo 5.-6.8. Třebíč
Trénink 10 - 12.30
V odpolední části budou hráči rozděleni do 3 týmů a budou hrát mezi sebou. Nadhazovači budou absolvovat přípravu a 2 směny v utkání. Stravování a nocleh bude zajištěn v místě. Informace budou zaslány emailem.

2.kolo 13.-14.8. Třebíč

závěrečná příprava 15.8. Praha
16.-17.8. Regensburg

22.8. Aero Mexico

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací