Úspěšná dražba národního týmu pro Fond potřebným


Baseballová sezóna se pomalu blíží, a s ní také vypsání nového ročníku žádostí o příspěvek z Fondu potřebným. Víme, že doba úplně nepřeje výdajům na kroužky a zbytné věci, proto jsme rádi, že jste byli tak štědří a my můžeme také letos podpořit šikovné mladé hráče ze znevýhodněných rodin.

Před vánočními svátky jsme na facebookové skupině Fan Clubu Baseball Czech nabídli možnost veřejné dražby pěti věcí spojených s národním týmem.

Jednalo se o podepsané míčky, dresy a fungo. To patřilo trenérovi národního týmu Pavlu Chadimovi, a i s podpisem si ho dražitel Michal Hrubý cenil na 8000,- Kč. Druhou nejvyšší částku jsme pro Fond získali za podepsaný dres č. 13 Martinem Schneiderem a Martinem Červenkou. Zájem byl také o podepsaný míček z PBT 2022 a samozřejmě také o podepsaný míček z kvalifikace WBC. Svého zájemce si našla rovněž miniatura národního dresu Erica Sogarda, který posílí český tým v Tokiu.

Jsme velmi rádi, že jste byli tak štědří a díky vaší pomoci jsme mohli připsat do Fondu skvělých 24000,- Kč. Přidali jsme je k lednovým 20tisícům získaným v dražbě na Horské klinice. I za tento počin všem dražitelům moc děkujeme. Začátkem března pak spustíme letošní kolo žádostí o příspěvek.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací