Aktuální zápasy a tabulka

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Ne 28. 4. 2019 107 15:00 Olympia Blansko B FOXES Brno 3:13 Blansko
  108 15:00 Aligátoři Znojmo Skokani Olomouc B 11:12 Kuchařovice
  109 17:00 Technika Brno B Moravská Beseda 14:4 Kraví hora
Ne 5. 5. 2019 110 13:00 Draci Brno B Aligátoři Znojmo -:- MBS  
  112 13:00 Technika Brno B Nuclears Třebíč B 6:9 Kraví hora
  111 16:00 Draci Brno C Skokani Olomouc B -:- MBS  
  113 16:00 Moravská Beseda Olympia Blansko B 18:8 Kraví hora
Ne 12. 5. 2019 114 16:00 Skokani Olomouc B Draci Brno B 4:10 Skokani
  115 16:00 Nuclears Třebíč B Olympia Blansko B 9:0 Třebíč
  117 18:00 Moravská Beseda Draci Brno C 5:18 MBS
Ne 19. 5. 2019 118 16:00 Olympia Blansko B Technika Brno B 12:32 Blansko
  120 16:00 Draci Brno B Draci Brno C 12:11 MBS
  121 17:00 Moravská Beseda Aligátoři Znojmo 7:4 Kraví hora
Ne 26. 5. 2019 122 13:00 Technika Brno B Draci Brno B 6:7 Kraví hora
  124 16:00 Olympia Blansko B Aligátoři Znojmo 17:7 Blansko
  123 16:00 FOXES Brno Moravská Beseda 8:9 Kraví hora
  125 18:00 Draci Brno C Nuclears Třebíč B 8:5 MBS
Ne 2. 6. 2019 126 16:00 Skokani Olomouc B Technika Brno B 8:14 Skokani
  128 16:00 FOXES Brno Nuclears Třebíč B 12:9 Třebíč
  127 16:00 Moravská Beseda Draci Brno B -:- Kraví hora  
Ne 9. 6. 2019 133 16:00 Skokani Olomouc B Moravská Beseda 13:10 Skokani
  130 16:00 Nuclears Třebíč B Draci Brno B -:- Třebíč  
  131 16:00 Aligátoři Znojmo FOXES Brno 2:22 Kuchařovice
Ne 16. 6. 2019 135 16:00 FOXES Brno Skokani Olomouc B -:- Skokani  
  134 16:00 Nuclears Třebíč B Moravská Beseda 11:1 Třebíč
Po 17. 6. 2019 136 19:00 Technika Brno B Draci Brno C 5:4 MBS
Ne 23. 6. 2019 116 13:00 FOXES Brno Technika Brno B -:- Kraví hora  
  119 15:00 Nuclears Třebíč B Skokani Olomouc B -:- Třebíč  
  129 17:00 Draci Brno C Aligátoři Znojmo -:- MBS  
Ne 25. 8. 2019 132 16:00 Olympia Blansko B Draci Brno C -:- Blansko  



     W   L   %   GB 
Draci Brno B 5 0 1.000 -
Technika Brno B 5 2 .714 1
Nuclears Třebíč B 4 2 .667 1.5
Draci Brno C 3 2 .600 2
Skokani Olomouc B 3 2 .600 2
FOXES Brno 3 3 .500 2.5
Moravská Beseda 3 4 .429 3
Olympia Blansko B 1 6 .143 5
Aligátoři Znojmo 0 6 .000 5.5

Vzájemné série

  NUC ZNO DRA TECH FOX DRA MBE SKO OBB
Nuclears B
1:0 0:1 1:0 0:1 : 1:0 : 1:0
Aligátoři
0:1 : 0:1 0:1 : 0:1 0:1 0:1
Draci C
1:0 : 0:1 1:0 0:1 1:0 : :
Technika B
0:1 1:0 1:0 : 0:1 1:0 1:0 1:0
FOXES
1:0 1:0 0:1 : 0:1 0:1 : 1:0
Draci B
: : 1:0 1:0 1:0 : 1:0 1:0
Beseda
0:1 1:0 0:1 0:1 1:0 : 0:1 1:0
Skokani B
: 1:0 : 0:1 : 0:1 1:0 1:0
Blansko B
0:1 1:0 : 0:1 0:1 0:1 0:1 0:1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací