Aktuální zápasy a tabulka

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
St 6. 7. 2022 69 18:00 Old Boys Praha Miners Kladno 10:17 Krč
  68 18:00 Eagles Praha Kotlářka Praha 7:2 Krč (světla)
Po 11. 7. 2022 71 18:00 Rakovník Red Crayfish Fulleros de la Habana 7:5 Roudnice
  70 18:00 Kotlářka Praha Céčko Praha -:- Vypich  
St 13. 7. 2022 73 18:00 Late Harvest Praha Miners Kladno -:- Tempo  
  72 18:00 Eagles Praha SaBaT Praha 13:3 Krč (světla)
Ne 21. 8. 2022 17 13:00 Rakovník Red Crayfish Wolfs Domažlice -:- Roudnice  
  18 15:00 Rakovník Red Crayfish Wolfs Domažlice -:- Roudnice  
Po 22. 8. 2022 75 18:00 Late Harvest Praha Kotlářka Praha -:- Tempo  
St 24. 8. 2022 77 18:00 SaBaT Praha Miners Kladno 8:12 SaBaT
  76 18:00 Eagles Praha Fulleros de la Habana 5:1 Krč (světla)
Po 29. 8. 2022 79 18:00 SaBaT Praha Céčko Praha 13:2 SaBaT
  78 18:00 Old Boys Praha Fulleros de la Habana 11:25 Krč (světla)
St 31. 8. 2022 80 18:00 Rakovník Red Crayfish Eagles Praha 1:13 Roudnice
  81 18:00 Miners Kladno Kotlářka Praha 8:10 Kladno
Ne 4. 9. 2022 82 13:00 Eagles Praha Wolfs Domažlice -:- Krč (světla)  
  83 16:00 Eagles Praha Wolfs Domažlice -:- Krč (světla)  
Po 5. 9. 2022 84 17:30 Kotlářka Praha SaBaT Praha 2:12 Vypich
  85 18:00 Old Boys Praha Late Harvest Praha 7:6 Krč (světla)
St 7. 9. 2022 86 18:00 Miners Kladno Fulleros de la Habana -:- Kladno  
So 10. 9. 2022 45 13:00 Céčko Praha Wolfs Domažlice 11:9 Domažlice
  46 16:00 Céčko Praha Wolfs Domažlice 6:11 Domažlice
Po 12. 9. 2022 59 17:30 Kotlářka Praha Fulleros de la Habana 4:6 Vypich
  87 18:00 Late Harvest Praha SaBaT Praha 11:3 Tempo
St 14. 9. 2022 88 17:30 Céčko Praha Miners Kladno -:- Krč  
  89 18:00 Eagles Praha Old Boys Praha -:- Krč (světla)  
Po 19. 9. 2022 36 17:30 SaBaT Praha Late Harvest Praha -:- SaBaT  
  90 17:30 Kotlářka Praha Rakovník Red Crayfish -:- Vypich  
St 21. 9. 2022 61 17:30 Late Harvest Praha Céčko Praha 6:3 Tempo
Ne 25. 9. 2022 7 13:00 Old Boys Praha Wolfs Domažlice 3:9 Krč (světla)
  8 15:00 Old Boys Praha Wolfs Domažlice 6:10 Krč (světla)
Po 26. 9. 2022 74 17:00 Old Boys Praha Céčko Praha 5:10 Krč (světla)
  13 17:30 Kotlářka Praha Late Harvest Praha -:- Vypich  



     W   L   %   GB 
Eagles Praha 12 0 1.000 -
Miners Kladno 11 3 .786 2
SaBaT Praha 10 5 .667 3.5
Fulleros de la Habana 9 8 .529 5.5
Kotlářka Praha 6 6 .500 6
Old Boys Praha 7 10 .412 7.5
Late Harvest Praha 4 7 .364 7.5
Wolfs Domažlice 3 7 .300 8
Rakovník Red Crayfish 3 10 .231 9.5
Céčko Praha 3 12 .200 10.5

Vzájemné série

  KOT OLD RAK EAG SAB CEP DOM MIN LH FUL
Kotlářka
1:1 1:0 0:2 0:2 1:0 : 2:0 : 1:1
Old Boys
1:1 2:0 0:1 1:1 1:1 0:2 0:2 1:1 1:1
Red Crayfish
0:1 0:2 0:2 0:1 2:0 : 0:2 0:1 1:1
Eagles
2:0 1:0 2:0 1:0 1:0 : 1:0 2:0 2:0
SaBaT
2:0 1:1 1:0 0:1 2:0 2:0 0:2 0:1 2:0
Céčko
0:1 1:1 0:2 0:1 0:2 1:1 0:1 1:1 0:2
Wolfs
: 2:0 : : 0:2 1:1 0:2 : 0:2
Miners
0:2 2:0 2:0 0:1 2:0 1:0 2:0 1:0 1:0
Late Harvest
: 1:1 1:0 0:2 1:0 1:1 : 0:1 0:2
Fulleros
1:1 1:1 1:1 0:2 0:2 2:0 2:0 0:1 2:0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací