Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Itálie 5 0 0 45:4 10
Španělsko 4 1 0 42:6 9
Švédsko 3 2 0 25:27 8
Řecko 2 3 0 19:29 7
Chorvatsko 1 4 0 12:37 6
Rusko 0 5 0 11:51 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 7. 9. 2012 1 14:00 Španělsko Řecko 10:0 Haarlem
  2 14:00 Švédsko Rusko 14:1 Utrecht
  5 19:30 Chorvatsko Itálie 0:16 Haarlem
Sobota 8. 9. 2012 7 14:00 Rusko Španělsko 1:10 Haarlem
  9 14:00 Řecko Chorvatsko 7:2 Rotterdam
  11 19:30 Itálie Švédsko 8:1 Haarlem
Neděle 9. 9. 2012 15 14:00 Švédsko Chorvatsko 4:2 Haarlem
  17 19:30 Itálie Španělsko 4:3 Haarlem
  18 19:30 Řecko Rusko 9:5 Utrecht
Pondělí 10. 9. 2012 20 14:00 Švédsko Španělsko 1:13 Rotterdam
  19 14:00 Chorvatsko Rusko 8:4 Utrecht
  23 19:30 Itálie Řecko 7:0 Haarlem
Úterý 11. 9. 2012 27 14:00 Řecko Švédsko 3:5 Haarlem
  26 14:00 Španělsko Chorvatsko 6:0 Utrecht
  7.směna 29 19:30 Rusko Itálie 0:10 Haarlem


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Německo 4 1 0 29:20 9
Nizozemsko 4 1 0 55:5 9
Česko 3 2 0 26:16 8
Francie 2 3 0 15:38 7
Velká Británie 1 4 0 17:31 6
Belgie 1 4 0 23:55 6
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 7. 9. 2012 3 14:00 Česko Německo 4:5 Rotterdam
  6 19:30 Belgie Nizozemsko 0:17 Rotterdam
  4 19:30 Francie Velká Británie 3:1 Utrecht
Sobota 8. 9. 2012 8 14:00 Německo Belgie 10:2 Utrecht
  12 19:00 Nizozemsko Francie 15:0 Rotterdam
  10 19:30 Velká Británie Česko 6:1 Utrecht
Neděle 9. 9. 2012 10.směna 14 13:00 Nizozemsko Česko 2:3 Rotterdam
  13 14:00 Francie Belgie 9:8 Utrecht
  16 19:30 Německo Velká Británie 6:1 Rotterdam
Pondělí 10. 9. 2012 21 14:00 Francie Česko 0:6 Haarlem
  7. směna 24 19:30 Nizozemsko Německo 10:0 Rotterdam
  22 19:30 Belgie Velká Británie 10:7 Utrecht
Úterý 11. 9. 2012 25 14:00 Německo Francie 8:3 Rotterdam
  30 19:30 Velká Británie Nizozemsko 2:11 Rotterdam
  28 19:30 Česko Belgie 12:3 Utrecht


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Středa 12. 9. 2012 A5 - B5, o 9.místo 32 14:00 Belgie Chorvatsko 3:2 Haarlem
  A6 - B6, o 11.místo 33 14:00 Rusko Velká Británie 2:6 Rotterdam
  A4 - B4, o 7.místo 31 14:00 Francie Řecko 5:9 Utrecht
Neděle 16. 9. 2012 finále 43 13:00 Itálie Nizozemsko 8:3 Rotterdam



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací