Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Itálie (ITA) 5 0 0 54:14 10
Francie (FRA) 4 1 0 27:26 9
Německo (GER) 3 2 0 30:18 8
Belgie (BEL) 2 3 0 29:23 7
Velká Británie (GBR) 1 4 0 13:37 6
Švédsko (SWE) 0 5 0 15:50 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 12. 9. 2014 3 15:00 Belgie (BEL) Itálie (ITA) 7:12 Regensburg
  5 19:00 Francie (FRA) Německo (GER) 3:2 Regensburg
Sobota 13. 9. 2014 1 09:30 Švédsko (SWE) Velká Británie (GBR) 1:7 Regensburg
  7 13:00 Itálie (ITA) Švédsko (SWE) 12:3 Regensburg
  9 17:00 Velká Británie (GBR) Francie (FRA) 5:9 Regensburg
  11 21:00 Německo (GER) Belgie (BEL) 6:2 Regensburg
Neděle 14. 9. 2014 13 11:00 Švédsko (SWE) Belgie (BEL) 0:11 Regensburg
  15 15:00 Německo (GER) Velká Británie (GBR) 9:0 Regensburg
  17 19:00 Itálie (ITA) Francie (FRA) 12:2 Regensburg
Pondělí 15. 9. 2014 19 11:00 Belgie (BEL) Velká Británie (GBR) 5:0 Regensburg
  21 15:00 Švédsko (SWE) Francie (FRA) 3:8 Regensburg
  23 19:00 Itálie (ITA) Německo (GER) 5:1 Regensburg
Úterý 16. 9. 2014 25 11:00 Francie (FRA) Belgie (BEL) 5:4 Regensburg
  27 15:00 Velká Británie (GBR) Itálie (ITA) 1:13 Regensburg
  29 19:00 Německo (GER) Švédsko (SWE) 12:8 Regensburg


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Nizozemsko (NED) 5 0 0 68:10 10
Španělsko (ESP) 4 1 0 61:26 9
Česko (CZE) 3 2 0 37:20 8
Řecko (GRE) 1 4 0 16:57 6
Chorvatsko (CRO) 1 4 0 16:63 6
Rusko (RUS) 1 4 0 18:40 6
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 12. 9. 2014 2 11:00 Řecko (GRE) Španělsko (ESP) 3:15 Ostrava
  5.inn 4 15:00 Chorvatsko (CRO) Nizozemsko (NED) 2:19 Ostrava
  6 19:00 Česko (CZE) Rusko (RUS) 5:0 Ostrava
Sobota 13. 9. 2014 6.inn 8 11:00 Španělsko (ESP) Chorvatsko (CRO) 18:2 Ostrava
  10 15:00 Rusko (RUS) Řecko (GRE) 14:1 Ostrava
  12 19:00 Nizozemsko (NED) Česko (CZE) 7:0 Ostrava
Neděle 14. 9. 2014 14 11:00 Španělsko (ESP) Rusko (RUS) 12:0 Ostrava
  16 15:00 Nizozemsko (NED) Řecko (GRE) 11:0 Ostrava
  18 19:00 Česko (CZE) Chorvatsko (CRO) 13:2 Ostrava
Pondělí 15. 9. 2014 20 11:00 Chorvatsko (CRO) Rusko (RUS) 10:3 Ostrava
  22 15:00 Česko (CZE) Řecko (GRE) 17:2 Ostrava
  24 19:00 Nizozemsko (NED) Španělsko (ESP) 19:7 Ostrava
Úterý 16. 9. 2014 26 11:00 Řecko (GRE) Chorvatsko (CRO) 10:0 Ostrava
  28 15:00 Španělsko (ESP) Česko (CZE) 9:2 Ostrava
  30 19:00 Rusko (RUS) Nizozemsko (NED) 1:12 Ostrava


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 18. 9. 2014 31 11:00 Itálie (ITA) Španělsko (ESP) 6:4 Brno
  32 11:00 Chorvatsko (CRO) Švédsko (SWE) 11:10 Třebíč
  33 15:00 Francie (FRA) Česko (CZE) 3:14 Brno
  34 15:00 Velká Británie (GBR) Řecko (GRE) 10:4 Třebíč
  o 7.místo 36 19:00 Belgie (BEL) Rusko (RUS) 12:2 Blansko
  35 19:00 Německo (GER) Nizozemsko (NED) 4:10 Brno
Pátek 19. 9. 2014 38 11:00 Švédsko (SWE) Řecko (GRE) 2:0 Třebíč
  37 12:00 Nizozemsko (NED) Francie (FRA) 14:5 Brno
  40 15:00 Velká Británie (GBR) Chorvatsko (CRO) 9:0 Třebíč
  39 15:30 Španělsko (ESP) Německo (GER) 4:3 Brno
  41 19:00 Česko (CZE) Itálie (ITA) -:- Brno  
Sobota 20. 9. 2014 42 11:00 Francie (FRA) Španělsko (ESP) 5:10 Brno
  43 15:00 Německo (GER) Česko (CZE) 5:2 Brno
  44 19:00 Itálie (ITA) Nizozemsko (NED) 0:5 Brno
Neděle 21. 9. 2014 N°1 - N°2 45 15:00 Nizozemsko (NED) Itálie (ITA) 6:3 Brno



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací