Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pondělí 11. 7.2016 |
|
1 |
10:00 |
Itálie |
Švédsko |
12:2 |
Gijon |
|
|
|
2 |
11:00 |
Velká Británie |
Německo |
1:11 |
Lugo |
|
Úterý 12. 7.2016 |
|
5 |
10:00 |
Francie |
Německo |
1:2 |
Gijon |
|
|
|
6 |
11:00 |
Švédsko |
Velká Británie |
4:7 |
Lugo |
|
Středa 13. 7.2016 |
|
9 |
10:00 |
Německo |
Švédsko |
11:6 |
Gijon |
|
|
|
10 |
11:00 |
Itálie |
Francie |
3:0 |
Lugo |
|
Čtvrtek 14. 7.2016 |
|
13 |
10:00 |
Francie |
Velká Británie |
8:4 |
Gijon |
|
|
|
14 |
11:00 |
Německo |
Itálie |
8:9 |
Lugo |
|
Pátek 15. 7.2016 |
|
17 |
10:00 |
Velká Británie |
Itálie |
1:14 |
Gijon |
|
|
|
18 |
11:00 |
Švédsko |
Francie |
3:10 |
Lugo |
|
Skupina B
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pondělí 11. 7.2016 |
|
4 |
14:00 |
Litva |
Rusko |
10:9 |
Gijon |
|
|
|
3 |
18:00 |
Nizozemsko |
Španělsko |
10:5 |
Gijon |
|
Úterý 12. 7.2016 |
|
8 |
14:00 |
Česko |
Rusko |
15:0 |
Gijon |
|
|
|
7 |
18:00 |
Španělsko |
Litva |
13:1 |
Gijon |
|
Středa 13. 7.2016 |
|
11 |
14:00 |
Nizozemsko |
Česko |
9:2 |
Gijon |
|
|
|
12 |
18:00 |
Rusko |
Španělsko |
7:5 |
Gijon |
|
Čtvrtek 14. 7.2016 |
|
15 |
14:00 |
Rusko |
Nizozemsko |
2:16 |
Gijon |
|
|
|
16 |
18:00 |
Česko |
Litva |
16:1 |
Gijon |
|
Pátek 15. 7.2016 |
|
20 |
14:00 |
Litva |
Nizozemsko |
3:16 |
Gijon |
|
|
|
19 |
18:00 |
Španělsko |
Česko |
11:13 |
Gijon |
|
Play-off a umístění
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 16. 7.2016 |
A4 - B5 |
21 |
10:00 |
Velká Británie |
Litva |
3:7 |
Gijon |
|
|
B4 - A5 |
22 |
11:00 |
Rusko |
Švédsko |
5:8 |
Lugo |
|
|
B1 - A2 |
24 |
14:00 |
Nizozemsko |
Německo |
6:2 |
Gijon |
|
|
A3 - B3 |
23 |
17:00 |
Španělsko |
Francie |
2:13 |
Lugo |
|
|
A1 - B2 |
25 |
17:30 |
Itálie |
Česko |
8:3 |
Gijon |
|
Neděle 17. 7.2016 |
A5 - B5 |
27 |
10:30 |
Litva |
Švédsko |
3:5 |
Lugo |
|
|
A4 - B4 |
26 |
11:00 |
Rusko |
Velká Británie |
2:15 |
Gijon |
|
|
L24 - L25 |
29 |
14:30 |
Česko |
Německo |
4:6 |
Lugo |
|
|
W24 - W25 |
28 |
16:00 |
Itálie |
Nizozemsko |
3:7 |
Gijon |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací